Officials regio Oost


Naam Plaats Vereniging Bevoegdheden
Aalderink - Post G.J. Vriezenveen VZ&PC 3JK
Aalders A.J.G. Ulft De Gendten 23
Aalmoes E.M.V. Renkum RZC 4
Aarninkhof - Kerkhof Jonkman B.M.S. Denekamp De Dinkel 3
Abdullah R. Lent Aqua-Novio`94 4
Adriaensen A. Arnhem Neptunus 23J
Advokaat R. Culemborg De Meer 4
Akker A.L.M. van den Lelystad Batavia Swim 4
Albeda L.F. Wageningen De Rijn 3
Alberts P.
Althoff A.H.J. Groenlo Groenlose Zwemvereniging 4
Ampting - de Vogt B.E. `s-Heerenberg Montferland 4a4
Anzion D. Arnhem Aqua-Novio`94 23J
Appelo O.M. Zwolle ZV 44 4
Arends G.F.M. Tilligte De Dinkel 4
Arfman - Ruiterkamp M. Vorden De Berkelduikers 4
Arkel M.G. van Tiel Vahalis 3J
Arnold P.R. Arnhem Neptunus 3
Arts T.G.A.M. Groesbeek Groesbeek a4
Asbreuk M.J.G. Denekamp De Dinkel 3
Aufderhaar-Tempel K. Hardenberg De Grunte 4
Aurich I.J. van Ermelo DWKTriton Putten 4
Baas S.W. Elst (Gld) De Ward 3
Badts M.C.W. de Zwolle ZV 44 4
Bakker C. Druten De Gelenberg 3JK
Bakker G.A.A. de Beuningen BZC Dolfijnen 23
Bakker - de Wit A. Urk Urk 1978 4
Bakker - Pol S.E. Zwolle ZV 44 4
Bakker-Zegers I. Hattem Hatto Heim 4
Ballast T.J.A. Beltrum Groenlose ZwemverenigingSchuurman BZC 23JK
Barends J.F. Hengelo WS Twente 23
Barnier G.G.J. Lelystad Batavia Swim 23JK
Barske H.J. Enschede EZC 13JK
Bauhuis J.C.H. Aalten Natare 4
Bean B.F. Doesburg DWV 4
Becht A.P. Beusichem ZC'90 123JK
Becke I.R. Zenderen WS Twente 3J
Beek M.P.W.M. van Elst (Gld) Aqua-Novio`94 23JK
Beekers J. Altforst De Gelenberg a4
Beekhuizen E. van Doornspijk Nunspeet 3
Beekman - Huiskamp G.A. Epe ZVV 3
Beemd-Deuzeman A. van den Hardenberg De Grunte a4
Beenen W. Renkum RZC 4
Beens R.A.J. Kampen Deltasteur 3
Bekendam J. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 23
Bellert A.J. Terwolde ZVV 4
Bellert - de Vries M.A. Terwolde ZVV 3a2
Belt W. van de Balkbrug Dedemsvaart-AC 4
Benthem J. Renkum RZC 4
Berentse M. Lelystad Batavia Swim 3
Berg D. van de Nijkerk Flevo 3
Berg E.H.M. van den Druten De Gelenberg 4
Berg J.K. van den Nijverdal Het Ravijn 3
Berg M.E. van den Zwolle ZV 44
Berg P.J. van den Zwolle ZV 44 23aKJ
Berg - Kikkert A.J.L. Wierden De Veene 4
Bergh W. van den Lichtenvoorde Livo
Berghuis P. Silvolde De Gendten 4
Bergmans J. Gendt De Ward 4
Bergsma - Wassing I.M. Nieuwleusen Dedemsvaart-AC 3
Berkhout A.L. Tiel Vahalis 3J
Berkom L.W.A. van Nijmegen Aqua-Novio`94 4
Berning - Blokhuis N.A. Beuningen (Ov) De Dinkel 4
Beumer B.C. Oosterbeek RZC 4
Beumer J.M.G.J. Oosterbeek RZC 23J
Bijl E. de Heteren De Rijn 4aJ
Bijlsma F.A. Hattem Hatto Heim 4J
Binnekamp D. Weerselo De Dinkel 3
Binnendijk - Broekhuis G.H. Borne WS Twente 23JK
Blekkink E. Borculo Schuurman BZC 4
Blekkink E.G.J. Borculo Schuurman BZC 3
Blekkink W. Borculo Schuurman BZC aJ
Blink D.W. van den Lelystad Batavia Swim 3J
Blokland E.A.M. van Culemborg ZC'90 3
Blokland W.T.M. van Culemborg DWK 13JK
Blom R. Dieren DWV 4
Bluiminck M. Lichtenvoorde Livo 4
Bockting - Brouwer E. Zeddam Montferland 3J
Boeijen-Willemse G.A.J. Oss Aqua-Novio`94 3
Boer R. Enschede EZC 4
Boer W. de Wanneperveen Swol 1894 4
Boer-Oud M. de Dronten Zuiderzeezwemmers a4
Boerma N.A.M. Nijverdal Het Ravijn a4
Boers P. Rosmalen Zaltbommel 123JK
Boers - Bathoorn J.R. Wierden WS Twente 4J
Boertien R.G. Balkbrug Dedemsvaart-AC 3J
Boertien - Timmerman H. Balkbrug Dedemsvaart-AC 4
Boessenkool K. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 23
Bolk F.A. Enschede Scholtenhagen 4
Bolk L.W.H. Ommen Swol 1894 23
Bollema R.M. Ens Deltasteur 3
Boltendal-Koopmans H. Emmeloord Zuiderzeezwemmers 3J
Bon M. van Arnhem ESCA Zwemmen 4
Bonnink H.J. Lichtenvoorde Livo 23
Boogaard - Koenen T.C. Apeldoorn Aquapoldro 3JK
Boom - Bekkers J.S.S. Lelystad Batavia Swim
Boonstra - Berends J. Duiven DWV 4J
Bootsveld F. Eefde De IJsselmeeuwen 4
Bos D.A. Almelo VZ&PC 3JK
Bos - Harbers J.G.M. Groenlo Groenlose Zwemvereniging 3
Bosch J.M.H. van den Doetinchem De Rijn 3J
Bosch - Lennips M. van den IJsselmuiden Deltasteur 3
Bosman E. Deventer De IJsel 23
Bosman T.J. Emmeloord Zignea 4
Boswinkel E. Borne WS Twente 3
Bouwmeester D. IJsselmuiden Deltasteur 4
Bouwmeester G.J. Vaassen ZVV 3J
Bouwmeister J.S.M. Oosterbeek RZC 4a4
Bovendorp P.E. `t Loo Oldebroek Noord Veluwe 4
Boxum D. Zwartsluis Swol 1894 4
Braak M.R. ter Rijssen VZ&PC 4
Braakhekke - Wolsink B. Lochem De Berkelduikers 3
Brambring B.M. Deventer Proteus 4a4
Brand H. Zwolle Swol 1894 13JK
Brefeld V.J. Haaksbergen Scholtenhagen 4
Bregt K.L. Wadenoijen Vahalis 4
Breugom B. Lelystad Batavia Swim 3
Briais Backer - van den Heuvel G.W. de Culemborg De Rijn 3
Brink P.H.C. van den Ede De Vrije Slag a4
Brinke B.H. te Groenlo Groenlose Zwemvereniging 23
Brinkman - Gerritsen G.W. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3
Broeder - Hallers N. Lunteren De Rijn 3J
Broekema H.W. Oosterbeek Arnhemse Watervrienden 4
Broekgaarden - Wubbels A.P.M. Barneveld DWK 3JK
Broeks P.J.M. Goor WS Twente 123JK
Broer P.H. Lelystad Batavia Swim 4
Bruggen - Christenhusz H.A.C. ter Oldenzaal OZ&PC 3
Bruggink D. Haaksbergen Scholtenhagen 3JK
Bruil M.T. Apeldoorn Aquapoldro
Bruinekool E.M. Dronten Zuiderzeezwemmers 3J
Bruins - Weghorst A. Westerhaar-Vriesenveenseweijk De Zandstuve 4
Brummelman - Markvoort J.F. Laren (Gld) De Berkelduikers 3
Brun E.J. van den Varik Vahalis 3
Bruns H.M.G. Giesbeek DWV 123JK
Brussee W.P. Steenwijk `t Tolhekke 3
Budding - van Boven B. Wezep Noord Veluwe 3J
Buis A. Zwolle Swol 1894 a4
Buist I.J. Woudenberg Flevo 4
Buiten A.J. van Terwolde DWK 123JK
Buiten B.H. van Terwolde DWK a4
Bult - Veldhuis I.E.M. Denekamp De Dinkel 4
Bultman - Kroneman E. 't-Harde De Hokseberg 4
Burger - Verhoef M. Ede (Gld) De Vrije Slag 4
Burgers - Capel M.C.H. Doetinchem NDD 3
Burgers - de Ruiter J. Buren (Gld.) Olympia 3
Buur R.C.M. Putten DWK 23JK
Buurkes M. ter Velp (Gld) PFC Rheden 4
Buurkes - Profijt F. ter De Pollen VZ&PC 3
Caneel B.N. Zutphen De IJsselmeeuwen 3
Cardol - Martinez Y. Rossum Kerkdriel (opgeheven) 4
Cate K.A.E. ten Beuningen BZC Dolfijnen a4
Cavalli A.M. Denekamp De Dinkel 4
Chaparro Silva L.T. Harderwijk De Woelwaters 4
Cleveringa - Tromp G. Zwolle Swol 1894 3
Coenen S.M. Ulft De Gendten 4
Comello - Struik J.M. Oldenzaal OZ&PC 3
Coonen J.E.F. Arnhem ESCA Zwemmen 3J
Critchell A. Zwolle Deltasteur 23
Cruijsen M. van der Kampen Deltasteur a4
Curfs H. Dalfsen DEK (De Eerste Kolk)Hydrofiel 3aKJ
Curfs M.H.J.M. Dalfsen DEK (De Eerste Kolk) 123JK
Curfs R.L. Dalfsen DEK (De Eerste Kolk) 3aKJ
Dales D.J. Culemborg ZC'90 123JK
Dalfsen H. van Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 3
Dalfsen - Last S. van Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 4
Dam J.P. Emmeloord Zignea 4
Dam M.P.J. Dronten Zuiderzeezwemmers 4
Dam M.Th. ten Goor De Hof 4
Dam - Heijne den Bak P.A. ten Goor De Hof aJ
Dasselaar M. Vriezenveen VZ&PC 4
Degen W. Arnhem Overbetuwe 4
Dekkinga E.M. Bant Steenwijk 1934 23J
Dellebeke J. Veenendaal DWK 3J
Delsink J. Waardenburg Olympia 4
Derks - Mensink B.J.M. Enschede De Dinkel 4
Derksen J.J. Doetinchem NDD 23JK
Deuten M.K. Kampen Deltasteur 3
Dieren E. van Oldenzaal De Dinkel 3
Dieren V.D. van Laag Zuthem ZV 44 4
Dijk R. Doesburg PFC Rheden 4J
Dijk C.J.D. van `t-Harde De Woelwaters 23JK
Dijk G.J. van Holten Het Ravijn 4a2
Dijk J.N.K. van Wageningen De Rijn 3
Dijk M. van Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Dijk W. van Zwolle ZV 44 3a2
Dijkhof S.L. Oene Octopus 4
Dijkhof W.A. Rijssen De Mors a4
Dijkstra H. Arnhem Neptunus 4
Dijkstra Y. Enschede EZCL (SG)Losser 4a4
Dijsselhof J.H. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3
Dijsselhof - Dekker S. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC aJ
Dingemanse C.C. Deventer De IJsel 4
Dinger E. Dronten Zuiderzeezwemmers 3aJ
Dinger M. Dronten Zuiderzeezwemmers a4
Dollekamp C.R. Uffelte Steenwijk 1934 3
Dongen J.T.J. van Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Dongen - Hoogeweg E. van Druten De Gelenberg 3
Donninger - Kunst A.J. Vriezenveen VZ&PC 3J
Doorn B. van Hellendoorn Het Ravijn 3
Doornbos W.L.I. Warnsveld De IJsselmeeuwen 4
Doornbos - Ruiterkamp E. Warnsveld De IJsselmeeuwen a4J
Doornwaard - Timmer M.G. Wezep Noord Veluwe 4
Doppenberg - Holwerda T. Swifterbant Zuiderzeezwemmers 4
Dorgelo G.J. Zwartsluis ZVZ 3
Drenthen - Beld M.M.B. Vriezenveen VZ&PC 4
Druijff G. Lunteren De Vrije Slag 4
Druijff - van den Brandhof D. Lunteren De Vrije Slag 3
Duel A.A. Deil Olympia 4
Duenk - Smits R.J. Winterswijk WWV 3
Duijnhouwer A.L. Bemmel De Ward 4
Dunhoft - Poorthuis J.B.M. Overdinkel Losser 4J
Edens L.F. Almelo De Veene 4J
Ee C. van Zevenaar De IJsselmeeuwen 3
Ee R.A. van Warnsveld De IJsselmeeuwen 123JK
Eede E.J.P. van den Ubbergen De Waalstroom a4
Eelderink - Ruiterkamp A. Vorden De Berkelduikers 4
Eelink - Harkink M. Borculo Schuurman BZC 34
Eertink O. Wesepe Hera'11 3
Eijk F. van Zwolle Swol 1894 4
Eijk - van de Groenekan L.M. van Emmeloord Zignea 3J
Eikenaar R. Zwolle Swol 1894 4
Eilander G. Heino Hera'11 4
Ekkel - Schonewille J.G.D. Westerhaar-Vriezenveensewijk De Zandstuve 4
Elfring M. Hengelo (Ov) WS Twente 3
Elk C.P.H. van Randwijk EZZ 3
Elshof C.M.J. Arnhem Neptunus 3
Elst A. van Ochten De Rijn 3JK
Elteren - de Waard P.M. van Culemborg De Meer J
Emanuelson - van den Ham A.B. Culemborg Olympia 3J
Emous R. van Ermelo FlevoTriton Putten 23
Emous - Visser N. van Putten Triton Putten 4
Esker G.L. van den Zwolle ZV 44 4
Essen W. van Zwolle Swol 1894 23
Ewijk A.C.L.J. van Puiflijk De Gelenberg 3
Fintelman D. Dronten Zuiderzeezwemmers 4
Flim H.R. Apeldoorn Aquapoldro 4
Foekens - de Vries M. Nijkerk Triton Putten 3
Franken - Overheul C.L. Tuil De Meer 3
Frederik - Potemans I.D. Lelystad Zuiderzeezwemmers 4
Frisart - Kock S.D. Culemborg ZC'90 3
Frunt W.P. Voorthuizen DWK
Frunt - Both M. Voorthuizen DWK 3
Gaasbeek - Schrijver J.J. Kampen Deltasteur 4
Galetzka M. Enschede EZC 4
Gallas M.R. Wageningen De Rijn 3
Gans E.E. de Nijmegen Aqua-Novio`94 4
Garritsen A. Nijmegen De IJsselmeeuwenHydrofiel 4
Garritsen R. Kerk-Avezaath Olympia 3J
Geel I.M. Lelystad Batavia Swim 4
Geer - Teunissen A.C.M. van de Elst (Gld) De Ward 3
Geerdink R.A.B. Kampen Deltasteur 3
Geerdink S. Barchem De Berkelduikers 4
Geerligs E.M. Nijmegen Aqua-Novio`94 4
Geertsma W. Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Geervliet E.C.G. Giesbeek DWV 3
Geervliet - Braakman W.H. Giesbeek DWV 4
Gelder - Kroneman A. van 't Harde De Hokseberg 4
Gendt J.C.T. van Geldrop De Gelenberg 13JK
Gent - Bakkenes C. van Harderwijk De Woelwaters 23J
Gerner - Altena Y.N. Zwolle Deltasteur 3J
Gerritse H. Groesbeek Groesbeek a4
Gerritse-van Santen E.G. Nijmegen Aqua-Novio`94 4
Gerritsma P.M. Winssen De Ward 23
Gessel W.H.J.C. van Arnhem De Rijn 23
Geus - van Meenen A. de Deil Olympia 3J
Gewald S. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3
Giesbers A.G.L. Tiel Vahalis 4
Gijsbertsen W.P. Putten Triton Putten 3
Gilding - Tussaud A.M. Hengelo WS Twente 23
Goddijn A. Malden De Waalstroom 3
Goede N. de Zwartsluis ZV 44 3J
Goeloe Y.R.A. Arnhem Neptunus
Goodijk W.K. Voorthuizen DWK 4
Govaers R. Zutphen De IJsselmeeuwen 23J
Grefhorst A. Vaassen ZVV 3
Grevenbroek P.A.Th. van Oosterhout De Ward J
Groeneveld - ten Berge W.M.T. Tilligte De Dinkel 4a4
Groenevelt - Pater J.G. Ede (Gld) De Vrije Slag 3J
Groeneweg B.H. Hengelo WS Twente 3
Groot L.Y. Diemen Flevo 23
Groot A.L.M. de Culemborg De Meer a4
Groot K.M. de Culemborg De Meer 23JK
Groot R. de Wijchen Wijchen 3
Groot Koerkamp A.J.M. Bennekom De Rijn 23K
Grootenhuis G.H.J. Hardenberg De Grunte 4
Grotentraast - Grootentraast J. Rijssen De Mors 3J
Guebli R. Renkum RZC
Gurp J.G.M. van Hengelo (Ov) WS Twente 4
Haaff - Kolkman M.J.M. ten Lichtenvoorde Livo 4
Haan - Kuilder T. de Vriezenveen De ZandstuveVZ&PC 4
Haan - Vreke G.M.M. de Meteren Olympia 3
Haar W. ter Lichtenvoorde Livo 3
Haas J.H. de Meteren Olympia 4
Hage P. Tiel Vahalis 23
Hagedoorn M. Sibculo De Zandstuve 3
Hageman R. Marknesse Deltasteur 3
Hagting L. Swifterbant Zuiderzeezwemmers 3J
Hakvoort T. Urk Urk 1978 4
Hamdi - Klomp P. Lelystad Batavia Swim
Hardziyenka M.A. Zwolle ZV 44 4
Harms J. Zutphen De IJsselmeeuwen 3
Hart M.H.F. de Zaltbommel Zaltbommel 3J
Hassing W.M.M. Doetinchem NDD 3J
Havelaar E.G. Hardenberg De Grunte 4J
Haverkamp M.A. Zevenaar ESCA Zwemmen 3
Haverkate - Tijman A.G. Ambt Delden De Hof 3
Hazeleger - Huisman R. Barneveld DWK 3J
Hebbink - de Boer M.E. Borculo De Berkelduikers 3
Heederik C.J.H. Zwolle Deltasteur 23JK
Heederik - van Ardenne S.M. Zwolle Deltasteur 3J
Heerbeek M. van De Dinkel 4
Heeren-de Ruiter E. Emmeloord Zignea 4
Heerschop R.
Heetkamp M. Groenlo Groenlose Zwemvereniging a4
Heezen E.G.M. van Druten De Gelenberg 3
Heezen - van Aanholt E.J.M. van Druten De Gelenberg 3J
Heideman I. Oldenzaal OZ&PC 3
Heideman J. Aalten Natare 4
Heijboer R.H. Arnhem Neptunus 4a4
Heijdens - Schasfoort J.G. Beuningen (Ov) De Dinkel 3JK
Heijman - Hartkamp W.K. Tuk Steenwijk 1934 4
Heinekamp - Teerink A.J. Laren (Gld) De Hof 4
Heino - Hakze Y.C. usselo De Veene 13JK
Hekert M. Deventer Proteus 4
Hekkelman - Nijkamp L.C.B. Lochem De Berkelduikers 3
Hekstra - Gerritse A.C. Harderwijk De Woelwaters 4
Helm H. van der Rossum (Gld) Zaltbommel 23JK
Helmers R.J.M. Eibergen Schuurman BZC 34
Helmich I.S. Barneveld DWK 3
Henckens W.P.R. Denekamp De Dinkel 4
Hendriks R. Vaassen ZVV 4
Hendriks - Claassen P.J.M. Vianen (NB) De Waalstroom 3J
Hengeveld R.A. Arnhem Neptunus 23J
Heslinga P. Enschede Losser 4
Hetterscheid J.H. Rheden Neptunus 3
Hetterscheid - Homma C.H. Rheden Neptunus aJ
Heuker of Hoek T.F.M. Wierden De Veene 3
Heus - Kloos Y.A Arnhem Overbetuwe 3J
Heuvel M.P.M.J. van den Culemborg De Meer 3
Heymen J.W.M. Doetinchem WS Twente 3J
Hillen-Vonhof J.W. Aalten Livo 3J
Hilten P.V.D. van Zwolle 4
Hinkema - van Dijk B.J.M. Arnhem Neptunus 3aJ
Hinten - Jacobs C.J.E. Nijmegen De Waalstroom 4
Hissink Nijenhuis M. Zutphen Proteus 23J
Hoefakker C.M. Ede (Gld) De Vrije Slag 4
Hoekman E. Borne WS Twente 234
Hoekstra M. Lelystad Batavia Swim 4J
Hoentjen G.A. Lochem De Berkelduikers 3
Hof A.F. Hengelo WS Twente 3
Hof H.J. Hengelo WS Twente
Hof J. Arnhem Overbetuwe 4
Hoff M.N.J. Heilig Landstichting Aqua-Novio`94 23J
Hofs P.J. Arnhem ESCA Zwemmen 4
Hofsink W.T. Kampen Deltasteur 3JK
Hogenstijn S.T.G. Vaassen ZVV 3J
Hoksbergen M.H. Huissen Neptunus 4
Holland - Gaasbeek J.J. van Ede (Gld) De Vrije Slag 23JK
Holterman - Ruinemans A. Markelo De Hof 3
Hoogeveen - Rotensen M.S.S. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 4
Hoogezand - Walraven T. Harderwijk De Woelwaters 4
Hoop - Lammers J.H. de Wierden De Veene 4
Hoorn - de Ruiter G. van den Nunspeet Nunspeet 4
Horst G.A. van der Culemborg De Meer 23JK
Horst M.M. van der Beuningen (Gld) BZC Dolfijnen 3
Houterman - Bull H.W.H.M. Lent Aqua-Novio`94 3JK
Houwing R.E. Winterswijk WWV 3
Hovinga F. Winterswijk WWV 4a4
Huisken E. Lochem De Hof 23JK
Hul T. van `t Nunspeet Nunspeet 4
Hul-Aanstoot J. van 't Kampen Deltasteur a4
Hulleman W.W.G. Vaassen ZVV 3
Huls - Junte A. IJsselmuiden Deltasteur 3
Hulshof - Dijs K.E. Heerde Octopus 4
Hulst B.F. van Elst (Gld) Overbetuwe 3J
Hut P. Zaltbommel Zaltbommel 4a2
Ibrahim H. Lent Aqua-Novio`94 4
IJzerman N.E. Ommen Dedemsvaart-AC 4
Jacobs J. Beneden-Leeuwen De Gelenberg 4
Jacobs J.H.W.G. Winterswijk-Kotten NDD 123JK
Jacobs - van Dreumel C.W.A.M. Beneden-Leeuwen De Gelenberg 3
Jacobsen - Bes M.C. Westervoort DWK 4
Jakobs A.S. Elst (Gld) EZPC 3
Jansen H.T.A. Aalten WWV 3
Jansen I.M. Nijverdal Het Ravijn 3
Jansen P.R. Zwartsluis ZVZ 3
Jansen Y.C. Markelo De DinkelTwickel 4
Jansen - Grievink A. Aalten WWV 4
Jansen - Krikke N.D. Nijmegen Aqua-Novio`94 3
Janssen R.J.A. Druten De Gelenberg 3
Janssen - Bartels M.J.B. Renkum RZC 3J
Janssen - Sas B.B.G.A. Druten De Gelenberg 4
Jaspers Fayer A. Vriezenveen VZ&PC 3
Jennison - Tuinte B. Hengevelde Scholtenhagen a4
Jeurissen - Jersey A. Zevenaar ESCA Zwemmen 3
Jong - van Oort J.R. de Ingen Vahalis 4
Jonge - Kappert J. de Hardenberg De Grunte 4
Jonker M. Emmeloord Zignea 3
Jonkers - van den Heuvel A.S.M. Waardenburg Olympia 3
Jonkman J. Ede (Gld) De Vrije Slag 4
Julkowska K.M. Emmeloord Zignea 3
Jungeling E.M. Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Kamp - Bouwmeester W.T.M. van de IJsselmuiden Deltasteur 3J
Kampe J.H. ten Markelo De Hof 13JK
Kamps P.G.M. Oldenzaal De Dinkel 4
Kamps - Hageman J.H. Oldenzaal De Dinkel 3
Kando R. Oldenzaal OZ&PC 4
Kanselaar-Tijhoff J.K.A. Almelo De Veene 4
Kappert G. Heino Hera'11 4
Kaptein M.J.
Katen - Stigter L. ten Lelystad Batavia Swim 34
Keijzers - van den Bogaart E.J.J.M. Megchelen NDD 3
Keizer-Bos E.G. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 4
Kelderman A. Goor De Hof 4
Kelderman A. Zutphen De IJsselmeeuwen 4
Kempen - Philipsen A.W.M. van Lent De Ward 3J
Kempenaar S.J. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3
Kempenaar W.B. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3
Kemperman P. Westerhaar De Zandstuve 4
Kerpershoek - van der Tuin N. Ugchelen De Spreng 4
Kesimaat - Turien A.M.C. Lelystad Batavia Swim 3
Kessel - Raven A.C.J.J. van Velddriel Zaltbommel aJ
Kesteren P. van Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 123JK
Keulen L. van Wilsum Deltasteur 4
Keurentjes H.E. Doetinchem NDD 3
Keuvelaar B.C.P. Beuningen (Gld) BZC Dolfijnen J
Kiers G. IJsselmuiden Deltasteur 4
Kievit R.M. de Arnhem ESCA Zwemmen 3
Kiezebrink - Boks H. Ede (Gld) De Vrije Slag J
Kleef - Hommerson M. van Randwijk EZZ 3
Klein Nienhuis E.J.J.M. Lichtenvoorde Livo 23
Kloek - Tusveld G. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 4J
Klomp - Veldman R. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 4
Klompenburg - Hofmeier G. van Hoge Enk De Hokseberg 4
Klompmaker - Mulder B. `t-Loo Oldebroek De HoksebergNoord Veluwe 3
Kloosterman - van der Steeg F. Wezep Noord Veluwe 4
Kloots - Wolthuis W. Markelo De Hof 3
Klugt R.M. van der Lelystad Batavia Swim 3
Knipping - Freriks F.M.L. De Heurne De Gendten 3
Knol-Abbes M. Laag Zuthem ZV 44 4
Knufing - Romp S. Harreveld Livo 3
Kochiashvili E. Nijmegen Aqua-Novio`94 3
Kock D.D. Arnhem ESCA Zwemmen 3
Koekoek - van der Werf C.M. Duiven ESCA Zwemmen 3
Koelewijn R. Steenwijk Steenwijk 1934 4
Koerhuis P.H.M. Vriezenveen VZ&PC 3
Kok - Roelofs J. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 4
Komen C.M.D. Putten Triton Putten 3
Kooij A.F. Ede (Gld) De Vrije Slag 3
Kooij K.J. Lent Overbetuwe 4
Koolman D.G.T. Wapenveld Zuiderzeezwemmers a4
Koolman M.G.H. Wapenveld Swol 1894 3
Koolman - Boschman J. Wapenveld Swol 1894 3
Koorevaar Y. Borculo Schuurman BZC 4
Koperdraad C.M. Heerde Swol 1894 3J
Koppel - Schuurhuis M.L. ten Zwolle Deltasteur 3J
Koren R.H.A. Terborg NDD 3
Koren - Ormel E. Terborg NDD 4
Korevaar - Verboom M.M. Oldebroek Noord Veluwe 34
Korte A.C.J. de Renkum De Rijn 3aKJ
Korte - Lodder W. de Zetten De RijnEZZ 3JK
Kottier - Ensink C.M.J.E. Enter De Mors 4
Koumassa - Eijsing A.M. Barneveld DWK 4
Kouwijzer M.L.C.E. Nijmegen Aqua-Novio`94 3J
Kraai M.A. Zutphen De IJsselmeeuwen 4
Kraak - Beckers M. Enschede WS Twente 3JK
Krabben R.J.H. Lichtenvoorde Livo 4
Kragt A.W. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 23
Kragt - Dijk J.A. Nieuwleusen Dedemsvaart-AC 3
Kramer C.R. Swifterbant Zuiderzeezwemmers 3
Kranenberg J.H.A. Goor De Hof 3
Kroneman - Schut A.W.M. Nunspeet Nunspeet a4
Krooshof - Hoogstrate P. Goor De Hof 3
Kropmans M. Losser De Dinkel a4
Kruif A.E. de Amersfoort Flevo 4
Kruijt - Groenen M.M.M.T.L. Opijnen Olympia 3
Kruik D.R. Eindhoven Zuiderzeezwemmers 4
Kruik - Blom E.P.M. Swifterbant Zuiderzeezwemmers 23
Kruithof-Vriezenga B.G. Kampen Deltasteur 4
Kuiers J.K. Nieuwleusen Swol 1894 4a4
Kuip J. van der Zutphen De IJsselmeeuwen a4
Kuiper M.W. Blokzijl Zignea 3
Kuiper-Janssen S. Elst EZPC a4
Kuipers H.J. Nijverdal Het Ravijn 4
Kuipers J.G.C. Hengelo (Gld) NDD 23
Kuipers - Booyink J.A.M. Bergentheim Dedemsvaart-AC 3
Kuipers - Bouw B. Harderwijk Nunspeet 4
Kuyper J.P.M. Apeldoorn Aquapoldro 3J
Laan G.T.C. van der Nijmegen De Waalstroom 4
Laan J.J. van der Kampen Deltasteur 3
Laar E. Doetinchem NDD J
Laar F.J.T. van de Mook Aqua-Novio`94 3
Laar - van Lunsen C.M. Doetinchem NDD 3
Lagen A. van Barneveld DWK 3
Lagen J.H. van Barneveld DWK a4
Lagen - van Gulik M.J. van Barneveld DWK 3
Lagendijk - Brummelkamp J.C.M. Meteren Olympia 3
Lamberts-Willemsen G.M. Boven Leeuwen Vahalis 4
Lamers A.W. Glanerbrug De Springplank (opgeheven per 1-5-2020)Losser 4
Lamers H. Arnhem Overbetuwe 4
Lamers M.P.J. Cuijk Aqua-Novio`94 23
Lammers - Scharenborg M.T. Hengelo (Ov) De Springplank (opgeheven per 1-5-2020) 4
Lammertink I. Markelo De Hof 3
Lassche J. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 23
Le Q.T. Arnhem ESCA Zwemmen 3
Le Duc A.H. Dalfsen Dedemsvaart-AC J
Lebbink M. Tollebeek Zignea 4
Leeftink-Arink E.M.A. Markelo De Hof 4
Leemreise I.J.A.M. Gendt De Ward 3
Leenders H.W.A. Elst (Gld) EZPC 4
Leenders H.W.B. Beuningen (Gld) BZC Dolfijnen 23aKJ
Leenders - Reuser P.P.C. Beuningen (Gld) BZC Dolfijnen 4
Leeuw J.E. Enschede De Dinkel 23
Leeuwen - Helder C. van Warnsveld De Berkelduikers 3
Legebeke E.J. Doetinchem NDD 23J
Legtenberg W.M.J. Nijverdal Het Ravijn 4
Legtenberg - Boeve J. Nijverdal Het Ravijn 4
Legters G. Velp (Gld) PFC Rheden 4
Leideman A. Hardenberg De Grunte 23
Leinse B. Oldenzaal OZ&PC 3
Lemstra A. Culemborg ZC'90 3
Lenferink - Boezewinkel H.J. Geesteren De Veene 3
Lent S.A.P. van Druten De Gelenberg 3
Leusink-Beens J.B. 't Harde De Hokseberg 4
Lichtendonk - Pothof M.G.J. Coevorden Dedemsvaart-AC 3
Liefhebber J. Kerkdriel Zaltbommel 3
Liezen R. Nijeveen (Dr) ZV 44 3aJ
Ligtenberg B. Rijssen VZ&PC 4
Ligtenberg J. Rijssen VZ&PC 4
Ligtenberg - Borkent J. Rijssen VZ&PC 3J
Ligthart N.J.G.M. Enkhuizen Batavia Swim 123JK
Ligtlee F.L. Gaanderen DOS 4
Linde H.R. Hasselt DEK (De Eerste Kolk) 3
Linden P.W.H. van de Culemborg ZC'90 3
Linderhof N.A. Oldenzaal De Dinkel 3
Lintum B.W.R. te Gaanderen DOS 3
Lipman - Noot M.M. Zwolle Deltasteur 3
Lo A.Y. Elst (Gld) Overbetuwe 3
Lokhoff T.E. Enschede EZC 4
Lokhorst H.G.W. Lelystad Batavia Swim 4
Londen P. van Heteren RZC 4
Looijen - van Lomwel J. Bruchem Zaltbommel 3
Loon - Goerres M.S. van Nijmegen Aqua-Novio`94 4
Loonen M. Zwolle Swol 1894 4
Loots E.A. Goor De Hof 4
Lorkeers J.G.M. Vroomshoop VZ&PC 23
Louw M.H.W. de Klarenbeek Aquapoldro 23
Lucas R.A.J. Almelo De Veene 3
Luidens M.V. Goor De Hof 4
Luijendijk G.F. Lelystad Batavia Swim J
Luijk - Breedland N. van Zwolle DEK (De Eerste Kolk) 3J
Luiken-Slomp M. Wageningen De Rijn 4
Luimes - van Mastrigt W.F. Doetinchem NDD 3J
Lutters - Weustink I.F. Denekamp De Dinkel 3JK
Luttikhuizen - Koopmans M.A. van Apeldoorn ZVV 3
Maarel H.T.M. van der Doetinchem De Rijn 13JK
Maassen P. Heveadorp RZC 4a2
Maat J. IJsselmuiden Deltasteur 3
Malfer F.M. Zetten Aqua-Novio`94 3
Manni H.P. Heerde Octopus 3JK
Marissink K.A. Lent Aqua-Novio`94 3
Markerink H.G.J. Borculo Schuurman BZC 4
Marsman - van Loy H.J. Hellendoorn Het Ravijn 3
Martens M.H.E. Elst (Gld) EZPC 3
Mastebroek H. Emmeloord Zignea 23JK
McCarthy B.F. Elst G(ld) Overbetuwe 3
Meeberg F.A. van de Emmeloord Steenwijk 1934 23
Meenen E. van Rhenoy Olympia a4
Meer - Zieleman J.W. van der Harderwijk De Woelwaters 4
Meer-Smulders P. van der Kampen Deltasteur 4
Meeuwissen E.M.I. Elst (Gld) EZPC 4
Meijer J. Nijkerk Flevo 23JK
Meijl M.H.A. van Zetten EZZ 3
Meisner - Pleiter S. Heerde Octopus 3
Menger - Kerkhof Jonkman J.M. Denekamp De Dinkel 4
Mengers - Albers G.J. Aalten DOSNatare 4
Mensink-Brouwer A. Hasselt ZVZ 4
Merghart R. `s-Heerenberg Montferland 4
Metzger - Kanis J.A.A. 't Harde De Hokseberg 4
Meulenbeld P.G. Culemborg De Meer 3
Meulmeester - de Vries A.J.M. de Giesbeek Neptunus 4
Meun - Bakker G. Urk Urk 1978 4
Meun-Visser S. Urk Urk 1978 123JK
Meuris F.G.B. Denekamp De Dinkel 13JK
Michels B. Wageningen De Rijn 3aJ
Middelhuis - Wennekes J.H.S. Arnhem ESCA Zwemmen 3J
Milner - Smith D.L. Vriezenveen VZ&PC 3J
Minderaa L.R. Ede De Vrije Slag 4
Minderaa O.J. Ede (Gld) De Vrije Slag 23
Minderaa S. Ede (Gld) De Vrije Slag 3
Mintjes W.A.M. Renkum RZC 123JK
Moen - Kenkhuis H. Vriezenveen VZ&PC 3
Moerkerk E.M.H. van Haalderen De Ward 3
Molder - Everink M.W.G. te Groenlo Groenlose Zwemvereniging 3J
Molenaar M.A. Steenwijk Steenwijk 1934 4
Mombarg-Kaatman A. Markelo De Hof 4
Mooren - van Schalkwijk M.W. van der Bennekom De Vrije Slag 3J
Morren A. Wapenveld Octopus
Mostert H.A. Ede (Gld) De Vrije Slag 4
Mous-Pietersen M Winterswijk WWV a4
Muis G. Ommen Dedemsvaart-AC 3
Mulder H. Nunspeet Nunspeet
Mulder - Hamminga C. Ruinerwold Swol 1894 4
Mulder - Kalsbeek J. Vriezenveen VZ&PC 4
Mulder - Ravenhorst H.J. Diffelen De Grunte 4
Muselaers A.M. Wapenveld Octopus 3
Naberman W.J. IJsselmuiden Deltasteur 3
Naberman - Jansen J.W. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 3JK
Nas - van Gelder I. Doetinchem NDD 4a2
Neeleman R.P. Oosterbeek RZC 23
Neijenhuis H.J.A. Elst (Gld) EZPC 3
Nekkers - Nijland R. Winterswijk (Meddo) Groenlose Zwemvereniging
Nellestijn - Buddingh C.L.A. van Rhenen De Rijn 3
Neut B. van der Holten De Hof 3
Neuteboom Spijker - Maat A. Apeldoorn Aquapoldro 3
Nicolai C.M.E. Apeldoorn Aquapoldro 3aJ
Niersen E.M. van Wijchen Wijchen 3
Niersen G.W.F. van Vaassen ZVV 3
Nieuwdam H. Emmeloord Zignea 3
Nieuwenhuis A.J. Geldermalsen Olympia a4
Nieuwenhuis M. Heesch NDD 3J
Nieuwenhuis S. Borculo Schuurman BZC 34
Nijendijk C. Deventer De IJsel 4
Nijenhuis W.J. Bathmen De IJsel 3
Nijhuis R. Hengelo (Ov) WS Twente 23J
Nijland A.J. Markelo De Hof 3
Nijman G. Westerhaar De Zandstuve 4J
Nijmeijer J. Emmeloord Zignea 4
Nijveld-de Lange P.H.R. Westerhaar-Vriezenveensewijk VZ&PC 4
Nolten - Westerhof M.J.G. Beuningen (Ov) De Dinkel 3J
Noppers G. Westerhaar-Vriezenveensewijk De Zandstuve 4
Nuil - Kok N.J.M. van Almelo De Veene 4
Ockers W.E.M. Rheden Arnhemse Watervrienden 4
Oene - Kerkdijk A.J. van Lemele Het Ravijn 3
Oever G.B. van `t IJsselmuiden Deltasteur 4
Oijen - Spijkers S.M. van Rossum (Gld) Kerkdriel (opgeheven) 4
Olde Dubbelink L.G.M. Denekamp De Dinkel 3
Oldenhof - Bekke P.M.E. Nijverdal Het Ravijn 3
Oldfield I.E. Wageningen RZC a4
Ommeren - van Daatselaar G.T.M. van Kerk Avezaath Olympia 3
Onrust - Boers M. Hengelo (Ov) WS Twente 3
Oolbekkink E. Holten De Hof 3aJ
Oortwijn F.J.F. Hellendoorn Hera'11 23
Ordelman-Klein Tijssink A. Wapenveld Octopus 4
Oskam C. Lunteren De Vrije Slag a4
Otten L. Arnhem De Ward 4
Otter H.J. Vroomshoop De ZandstuveTwenterand (SG) 4
Otterman - Boxsem S. Almelo De Veene 4
Ouburg P. Geldermalsen Olympia 3J
Oude Lenferink - Scholten C.N. Hengelo (Ov) WS Twente 3
Oude Maatman - Kienhuis M.M. Oldenzaal OZ&PC 3
Overbeeke H.M. Enter De Veene 4
Paauw P.H. de Harderwijk De Woelwaters 3
Pas - Ormel J. te Heelweg DOS 3
Pasman S.W.B. Enschede De Springplank (opgeheven per 1-5-2020) 4
Pasterkamp - van Slooten T.T. Urk Urk 1978 4
Penninkhof J.A. Kampen Deltasteur 3
Perdon K. Goor De HofTwickel 3JK
Perdon - Brouwer E.G.J.M. Goor Twickel 3J
Peters A.R.E. Elst (Gld) Overbetuwe 3
Peters P.J. Bemmel De Ward 3
Peters - van Amersvoort M.P. Westervoort DWV 4
Peters - Willems M.G.C. Arnhem PFC Rheden 4
Pham T. Ede De Vrije Slag a4
Pierik M. Hengelo (Ov) WS Twente 4
Pieterse G.C. Bennekom De Vrije Slag 3
Pinas A.S. Arnhem Neptunus 3
Pit E. Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Plat L.E. Putten DWKTriton Putten 4
Poel N. van der Wageningen De Rijn 23J
Poelstra A. Steenwijk Steenwijk 1934 4
Pol - Verhoof B.A.I. Grave Wijchen 3
Polinder H.A. Zwolle ZV 44 4
Poll F. Zwolle ZV 44 24
Pollmann M. Elst (Gld) Overbetuwe 3
Polman - van de Maat E.G. Oldenzaal OZ&PC 3JK
Pongers A.J. Rijssen De Mors 4
Postel - Niehof D.G.M. Weerselo De Dinkel 4
Postma J. Wageningen Aqua-Novio`94 23
Pruim H. Eerbeek De Spreng 3
Pullen G.J.F. Bergentheim De Grunte 3
Pultrum J.J. Nijverdal Het Ravijn 3
Pultrum - Wessels H.J. De Mors 4J
Putten N. van Tiel Vahalis 3
Rakers - Peters A.M. Denekamp De Dinkel 3
Rauwers M. Ede De Vrije Slag 4
Rave J.J. IJsselmuiden Deltasteur 3J
Rötter B. Lichtenvoorde Livo 3
Reen C. van Malden De Waalstroom
Reen - van Drempt J.M.J. van Malden De Waalstroom 3
Rees - Lulofs L.C. van Apeldoorn ZVV 3J
Regelink J.D. Lathum DWV 3
Reiling - Duit T.J. Almelo WS Twente 4
Reimink H.W. Hellendoorn De Hof 23
Rekers W.H.F. Nunspeet Nunspeet 4
Rekers - de Beuse J. Nunspeet Nunspeet 3J
Remers A.J.M. Nijmegen Aqua-Novio`94 a4
Renaud R. Lelystad Batavia Swim 4
Rengers A.P. Biddinghuizen Zuiderzeezwemmers 3
Rensen M. Nijmegen Aqua-Novio`94 3JK
Resink - Lindeboom J. Putten DWK 3J
Reurink - van Duuren C.A.G. Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Rieter P.P. Renkum RZC a4
Rietman A.H.A. Haaksbergen Scholtenhagen 4
Rijpma J.A. Barneveld DWK 4
Rijsman (Akker - ) E.A.M. Schalkhaar Proteus 4
Rijssen K.M. van Borne WS Twente 4
Rijssen L.T. van Borne De Hof 123JK
Rijst - Robben L.H.C. van der Huissen Overbetuwe 3
Rink - Brouwer R.M. Culemborg De Meer 4a4
Risseeuw M.W.I. Zutphen De IJsselmeeuwen 4
Rissewijck M.T.M. Arnhem Neptunus J
Ritterbex J.H.M. Renkum
Robbers T. Arnhem ESCA Zwemmen 3
Rodenburg P.J. Driel RZC 3
Rodijk I. Vaassen ZVV 4
Roelofsen E. Vaassen ZVV 3J
Roelofsen J. Vaassen ZVV 123JK
Roerdink - van der Galiën N.M. Groenlo Livo
Roest H.I.J. Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Rog W. Beuningen (Gld) BZC Dolfijnen 3J
Rolink - Molendijk G. Beuningen (Gld) De Dinkel 3
Roobeek - Klaver L.M. Wijchen De Waalstroom 3J
Rooij - de Groot A.C.H.M. van Kerkdriel Zaltbommel 4
Rooijen - Pipers N.B.J.M. van Elst (Gld) Overbetuwe 3
Roolvink A. Raalte Hera'11 4
Roolvink - Muller A.H.M. Raalte Hera'11 4a4
Roozeboom A.P.M. Borne WS Twente 4
Roozeboom - Dekker G.W. Borne WS Twente 3a2aKJ
Roseboom-Scheggetman M.A. Lelystad Batavia Swim a4
Ross R.L. Zutphen De IJsselmeeuwen 4
Rotteveel - uit den Bogaard J. Vaassen De Hokseberg 3
Rougoor G.D.A Gramsbergen Dedemsvaart-AC 3J
Rouw M.C.J. de Kerkdriel Zaltbommel 23JK
Ruisch B. Arnhem EZPC
Ruiter J. Putten Triton Putten 3J
Runneboom M. Borculo Schuurman BZC 4
Sakkers - Sleeuw M.P. Zwolle ZV 44 J
Salm C. Enschede EZC 23J
Sanderman - Hoff J.G. Vriezenveen VZ&PC 3
Sanders J.B. Leerdam Olympia 3
Sandifort Q.A. Elst (Gld) EZPC 4
Sülter - Orriëns A.J.M. Beuningen (Gld) De Ward 4J
Schaaf C, van der Apeldoorn Aquapoldro
Schaaf P. van der Tollebeek Zignea 13JK
Schakelaar N.M. Enkhuizen ESCA Zwemmen 4
Schaminee - Nijholt I.U. Ewijk Wijchen 4
Schasfoort - Benneker A.M. De Lutte De Dinkel 3
Schüssel - Huls A. Bemmel De Ward 3
Schee R van der Lelystad Batavia Swim 3
Scheepen H. van Steenwijk Steenwijk 1934 3
Scheffer A. Stegeren Dedemsvaart-AC 3JK
Scheffer H.B. Zutphen De IJsselmeeuwen 23
Schendel R. van
Schendel - Koning M.M.J. van
Schendstok H.L. Elst (Gld) EZPC
Schepers M.A. Culemborg De Rijn 3J
Schepers - Buil A.B.T. Gendringen De Gendten 4
Scherphof - Aalderink H. Vriezenveen VZ&PC 4
Schilder M. Ede De Vrije Slag 4
Schimmel J.C.W. Wageningen De Rijn 3J
Schipper A.J. Ede (Gld) De Vrije Slag 3
Schipper M. Hengelo (Ov) WS Twente 3
Schipper - Boer M.H. Ede (Gld) De Vrije Slag 3
Schipper - Weenink A. Vriezenveen VZ&PC 3
Schoenmaker - ter Veer E.W. Barneveld DWK 3J
Schoevaart M.E. Nijmegen De Waalstroom 4
Schollaardt - Supheert G.I. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3
Scholten H. Wezep Nunspeet 23JK
Scholten - Boerdijk G.A.M. Raalte Hera'11 3J
Schoonen G. Zutphen De IJsselmeeuwen 3
Schotkamp R.M. Hardenberg De Grunte 4
Schraa - van Emmen P. Zwartsluis ZVZ 3J
Schreuder E. Putten Triton Putten 4
Schrijver P.J.M. de Haalderen De Ward 3
Schuirink M.H.M. Lichtenvoorde Livo 4
Schuit - op den Camp S.J.H. Beuningen (Gld) BZC Dolfijnen 3
Schut H.B. Arnhem De Vrije SlagRZC 3
Schuurman C.J.C. Sinderen DOS 4
Schuurman D.J.L. Huissen Neptunus 4a4
Schuurman G. Denekamp De Dinkel 4
Schuurman - Zuidema G.D.A. Zwolle ZV 44 3J
Segers R.C.M.D. Molenhoek Aqua-Novio`94 a4
Seijger M.J.M. Goor De Hof 3
Selle E.J.W. te Winterswijk WWV 3J
Siderius R. Ermelo DWK 4
Siebert B. Zeewolde Flevo 23J
Siemerink R.G.J. Hengelo WS Twente 4
Sijtsema S.J. Ede (Gld) De Vrije Slag 3
Simmerling M. Enschede EZCPiranha 4
Simons - Hofman K.M. Apeldoorn Aquapoldro 3J
Slaat - Geurds J. Westerhaar-Vriezenveensewijk VZ&PC 4
Slijkhuis A. Vaassen ZVV 3
Sloot F.F.W. van der Urk Urk 1978 4
Slooten - de Wit D. van Urk Urk 1978 3JK
Slooten - Loosman R. van Urk Urk 1978 4
Slooyer S. Neuenhaus (D) De Dinkel 3
Sluiskes G.J. Wierden De Veene 4
Smeele P.J.M. Denekamp De Dinkel 24
Smelt P.F.A. Zwartsluis ZVZ 23J
Smelt - Uiterwijk A.J.J. Zwartsluis ZVZ 4
Smidt M.W.F. Culemborg Olympia 3
Smit D.W. Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Smit - Biemans D. Almelo De Veene 4
Smit - Koevoet J.L. Groesbeek Groesbeek 4
Smithuis - Vrooijink B.H.E.T. Wijchen Wijchen 4
Smits P.A.J. Nijmegen De Waalstroom 3
Smulders C.J.M. Arnhem ESCA Zwemmen 3J
Snijder A.C. Enschede De Springplank (opgeheven per 1-5-2020) a4
Soelen-Hilte A.G. van Geldermalsen Olympia 4
Soeters E.I. Steenwijk Steenwijk 1934 4
Soethof B. Wijchen Wijchen 4
Soldt J.H. van Zaltbommel Zaltbommel 3JK
Sotthewes R. Hengelo (Ov) WS Twente 3
Spanje - Lijbers A.A.G. van Zetten EZZ 3
Spans - Chersan R.R. Sint Jansklooster ZV 44 4
Speksnijder R. Zwartsluis ZVZ 4
Spijksma G.H. Rijssen De Hof 4
Spoelstra M. Zwolle Swol 1894 4
Spoelstra - de Groot U.A.C. Almelo WS Twente 3
Sportel M. Ommen Dedemsvaart-AC 23
Spriensma T.J. Dronten Zuiderzeezwemmers 4
Spruit R. Ede (Gld) De Rijn 123JK
Spuij M. Wageningen De Rijn 4
Stam - Groos H.P. van der Zaltbommel Zaltbommel 4
Star - Verhoeven K.J. van der Arnhem ESCA Zwemmen 3
Staveren-Dijkshoorn A.B. van Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 4
Steeg J.H.L. ter Doesburg ESCA Zwemmen 3
Steeg B. van de Nunspeet Nunspeet
Steenbekkers L.P.A. Wageningen De Rijn 3
Steenbergen - Pothoven A. Renkum RZC 3
Stegeman A. Epe Nunspeet
Stegeman H.H. Steenwijk Steenwijk 1934 4
Stevens A.J.H.M. Huissen ESCA Zwemmen 3
Stevens - Wissink R. Oosterbeek RZC 4
Stoffels-Wesselo J. Arnhem ESCA Zwemmen 4a4
Stoffers S. Denekamp De Dinkel a4
Stokkum S.E.M. van Dalfsen Het Ravijn 3JK
Stoop D.E. Dronten Zuiderzeezwemmers 3aJ
Stoop G. Dronten Zuiderzeezwemmers 4
Stoopen - Oerlemans I.J.G.P. Nijmegen Aqua-Novio`94 3
Storm M. Emmeloord Zignea J
Storm - van de Woude B. Emmeloord Zignea 3J
Straaten G.A. van der Heveadorp RZC 4a2
Straetemans M.M. Emmeloord Zignea 4
Streek - Nijhuis A.W. van de Wezep De Woelwaters 3J
Struis F.A.J.M. Olst De Waterratten 23J
Susteren M.H.H. van Wijchen RZC 3J
Taal M. Geldermalsen Olympia 3
Takken B.R. Bemmel De Ward 3
Takken - Klijn G.A.A. Haaften Olympia 3
Tankink W.H.J. Winterswijk WWV 23JK
Tankink - Hissink W.A.H. Winterswijk WWV 3J
Teeseling H. van Nijmegen De Waalstroom 4
Teeuwen - Haytink M.W. Barchem De Berkelduikers 3
Teitink F.J.F. Elten (D) Montferland 4
Tellegen M.J. van Enschede EZC 4
ten Wolde M. Beltschutsloot ZVZ 3J
Theunissen D.W.P. Wijchen Wijchen 4
Theunissen - van Zutphen K. Wijchen Wijchen 3
Thie A. Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Thien S.E.M. Winterswijk WWV 4
Thijert - Olde Engberink R.M. Borne WS Twente 34
Tienoven A.L. van Bergharen De Gelenberg J
Tiggelaar R.M. Barchem De Berkelduikers 4
Tijink - Grote Punt J.G.P. Denekamp De Dinkel 3
Timmer - Garritsen H.W. Brummen De Spreng 4
Timmerman - Scheffer C. Den Ham De Zandstuve 3
Timmermans A.C.J. Goor De Hof 4
Tintelen M.E. van Oldenzaal OZ&PC 3
Tjepkema P.M.C. Nijmegen De Waalstroom 4
Tjou-Tam-Sin N.N.A. Wageningen De Rijn 3JK
Toeter - Aalderink G.H. Raalte Hera'11 3J
Tombergen M.G.M. Lichtenvoorde Livo 23
Tongeren M. van Hengelo WS Twente 4
Treur J.E.J. Dieren De Spreng a4
Trienen R.G. Almelo De Veene 3
Trinks P.A. Staphorst DEK (De Eerste Kolk) 3J
Trip - Jansen J.M. Raalte Hera'11 3
Troost K. Hellendoorn Het Ravijn 234
Tukkers - Noordendorp M. Denekamp De Dinkel 3
Turkenburg G.J. Warnsveld De IJsselmeeuwen 4
Ubink A.M. Nunspeet Nunspeet 3a2
Ubink M.V. Nunspeet Nunspeet
Uil M.H. Apeldoorn Aquapoldro
Uytdewilligen - van Dijk G.F.W. Arnhem ESCA Zwemmen 3
Vaal E.P. de Geldermalsen Olympia 4
Vaessen N.H. Voorthuizen DWK 4
Vaessen-van Hoven H.W.C. Voorthuizen DWK 4
Valk H. Laag-Zuthem Hera'11 23
van Iperen S.A. Tiel Vahalis 3
van Rijssen - van den Berg I.M.J. van Wezep Hatto Heim 3
van Rookhuijzen L. Ermelo Triton Putten 4a4
van Veldhuizen R. Wageningen De Rijn 4
Veehof R.H.J. IJsselmuiden Deltasteur 4
Veelders - van der Zwet M.A.M. Denekamp De Dinkel 3
Veen M. Steenwijk Steenwijk 1934 3
Veerkamp R.P.H. Dronten Zuiderzeezwemmers 3JK
Veersma L.W.C.C. Nunspeet Nunspeet 23
Vegt A.L. de Huissen ESCA Zwemmen 4
Vegt - van Dijk J.M.W. de Huissen ESCA Zwemmen 3J
Vegte - Eilander H. van der Wapenveld Octopus 3
Vegter H. Kampen Deltasteur 4
Veld G. Zwartsluis ZVZ 4
Veld - van de Wouw C.A.C.M. in 't Zaltbommel Zaltbommel 3
Velde A.A. de IJsselmuiden Deltasteur 23J
Velde H.B. van de Meppel Dedemsvaart-AC 4
Velde V. van der Hengelo (Ov) WS Twente 4
Velderman G. Apeldoorn Aquapoldro 23
Velders H.C. Tiel Vahalis 23
Veldhuis - van den Brink I. Apeldoorn Aquapoldro 3J
Velgersdijk W. Apeldoorn 3JK
Velthorst J. Westendorp DOS J
Velthuis - Altena C.J. te Beerzerveld Dedemsvaart-AC 3J
Veluwenkamp - Bergink J.H. Rijssen De Hof 3
Verbaan - van den Heuvel A.M. Ermelo Triton Putten 3
Verbeek T.H.M. Nijmegen Aqua-Novio`94 3JK
Verhoef A.J.B. Lelystad Batavia Swim 23JK
Verhoef - Onrust W.J. Lelystad Batavia Swim 3
Verhoeven A.A.T.H. Gendt De Ward 3
Verhoeven N.G.J. Nijmegen Aqua-Novio`94 3
Verkooij D.C. Emmeloord De Waterratten 3
Vermeer - Dolleman D. Zutphen De IJsselmeeuwen 3aJ
Vermeulen - Reuser I.A.M. Buurmalsen Olympia 3J
Verploegen A.W.M.M. Nijmegen De Waalstroom 4
Verschoor A.M. Renkum RZC 3
Versteeg - Rietveld J. Elst (Gld) De Spreng 3
Verwoerd E.R. Almelo De Veene 3
Viel H. Tuk Steenwijk 1934 3
Viergever I.S. Elburg De Hokseberg 3JK
Viering H.B.V.M. Nijmegen De Waalstroom 23
Vilsteren A.G.M. van Deventer WZC 4
Vis - van Dijk A. Hedel Zaltbommel 4
Visscher R.I.M. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 3J
Visscher - Reurink C.N.
Visscher - Schipper K.H.G. Zwartsluis ZVZ 4
Visser P. Urk Urk 1978 24
Vlag J.S.P. van der Hengelo (Ov) WS Twente 3
Vlieger - Schuurman R.W. `t-Harde De Hokseberg 3J
Vliet-Blume M.J.M. van Tiel Vahalis 4
Vlijm - Tjallema J.D. Nunspeet Nunspeet 3
Vogelzang A.W.M. Lent Neptunus 4
Volkers - Habing A.C. Barneveld DWK 3
Vonhof - Stronks H.B. Aalten Livo 3JK
Vonke Y.B. Arnhem Arnhemse Watervrienden 4
Voorde - van Eek S.D.A. ten Vaassen ZVV J
Voort - Kroon A.M.J. van der Borne WS Twente 3
Voortman - Alkema Y. Deventer DWK 3
Vos J.H. Wierden De Veene 23J
Vos R.J.H. Lelystad Batavia Swim 3
Vos S.M. Lelystad Batavia Swim 4
Vos - Wisse E. Wageningen De Rijn 3
Voskamp - van Tent Beking H.A. Brummen Arnhemse Watervrienden 3JK
Vreeling R.M. Losser Losser 3
Vrieling - van Duinen B.H. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 4
Vries J.W. de Almelo De Veene 3
Vries M. de Nunspeet Nunspeet
Vries R. de Nijmegen De Ward 4
Vries - van der Stouwe J.C. de Zwartsluis ZVZ 3J
Vrolijk L.A.A. a4
Vugteveen B. Wierden De Veene 3
Vuist - Lok J. Paasloo
Waaijman L.G. Zwolle Swol 1894 3
Wagendorp P. Arnhem a4
Wagenvoort P.A. Radewijk De Waterratten 4
Wagenvoort R. Radewijk De Waterratten 23J
Wagenvoort R.J.H. Denekamp De Dinkel 3
Wagenvoort - Eiling I. Radewijk De Waterratten 3J
Wagter A. Kallenkote Steenwijk 1934 4
Wagter - Have C. Kallenkote Steenwijk 1934 4
Wakker - van de Weerd N. Wageningen De Rijn 4J
Wal R. van der Zaltbommel Zaltbommel 13JK
Wal S. van der Emmeloord Zignea aJ
Wal Y.X. van der Lelystad ZV 44 4
Wams A. Zaltbommel Zaltbommel 3
Wassens J.R. Zwartsluis ZVZ 3
Wassink C. Arnhem ESCA Zwemmen 4
Weele J.D. ter Rijssen De Mors 4
Weening Y. Varsseveld Montferland 4
Weerd M. de Nijmegen Aqua-Novio`94 3J
Weerink - Rolink M.J.B. Denekamp De Veene 4
Weerman J. Zwolle ZV 44 3
Weijland R. Kampen Deltasteur 13K
Weijland S.M. Kampen ZV 44 3JK
Well J.G.M. van Wijchen Wijchen 3J
Wenderich J.J. Eerbeek ZVV 23JK
Wentink S.C. Doetinchem NDD 23
Werf R.M. van de Lelystad Swol 1894 3J
Werner P.W. Heelsum RZC 3
Werner - Rietveldt L.I.M. Heelsum RZC 3
Wesselink - Niezink D.J. Hardenberg De Grunte 3
Wesselink - Wolterink W.J. Rijssen VZ&PC 3J
Westenbroek - Polman M. Oldenzaal OZ&PC 4J
Westerveld I. Deventer Proteus 3
Westerveld R. Deventer Proteus 3
Wetering - Smids W. van de Oss Aqua-Novio`94 3JK
Wetsteyn J. Hengelo (Ov) EZC 23
Wibbelink - Noorman L. Steenwijk Steenwijk 1934 13JK
Wielen M.S. van der Elst Overbetuwe 4
Wiersma T.D. Emmeloord Zignea 4
Wijhe R. van 't Harde Nunspeet
Wijhe T. van 't Harde Nunspeet
Wijkstra M.J. Heino Hera'11 3
Wijngaarden - van Leeuwen C.A.J.M. van Gameren Zaltbommel 4
Wijnsma R. Enschede EZC 4
Wild - Brands M.A.M.D. Apeldoorn ZVV 3
Wildt - Verhoeven D.J.L. de Beuningen (Gld) BZC Dolfijnen 3
Wilens E.B.M. Haaksbergen Scholtenhagen 3
Willeme - Hagelen A.M.T. Denekamp De Dinkel 4
Willemsen D. Tiel Vahalis 3
Willemsen F.G. Apeldoorn Aquapoldro 23J
Willemsen G.J.W. Raalte Hera'11 23
Willemsen H.E. Ede (Gld) De Vrije Slag 4
Willemsen P.G.H. Zaltbommel Zaltbommel 3
Willigen - van der Staal F. van Meteren Olympia 3J
Wilms J.W.A. Raalte WS Twente 3
Wingerden M. van Almere DWK 4
Winssen - Mulders C.F.G. van Druten De Gelenberg 4
Wissink J. Ede (Gld) RZC 3JK
Wissink P.H. Hengelo WS Twente a4
Wit B. de Urk Urk 1978 4
Wit - Hoekstra A.S. de Urk Urk 1978 3J
Wit - Sjvetsjikova A.A. de Deventer De IJsel 4
Wittenberg M.J. Laren (Gld) De Berkelduikers 3J
Wolbert R.H. Oldenzaal De Dinkel 3JK
Wolff van Wulfing - Uenk K. Terwolde Proteus 3
Wolkotte - Groeneveld C.A.M. Denekamp De Dinkel 4a4
Wolsink - Braakhekke H. Warnsveld De IJsselmeeuwen 3J
Wopereis - Kuipers M.E. Isselburg-Anholt (D) De Gendten 3J
Wormeester H. Enschede EZC 3JK
Worst J. Zwolle ZV 44 J
Wyma - Teitsma G.R. Barneveld DWK 3
Yallop S.J. Hengelo WS Twente 3J
Zandstra A.P. Ermelo Triton Putten 4
Zandvliet C.J.J. Rijssen De Hof 23J
Zandvoort - Kamps H.W. Almelo De Veene 4
Zeeuw C.W.P. de Oldenzaal WS Twente 4
Zeijpveld - Meuleman H.J. Lochem De Berkelduikers 3JK
Zeldenthuis R.L.C. Emmeloord Zignea a4
Zetten H. van Heerde Octopus 23JK
Ziel A. Dieren DWV 4
Zieleman A. Kampen Deltasteur a4
Zirkzee P.J. Culemborg De Meer 4
Zoer T. Hardenberg Dedemsvaart-AC 3
Zoer - Klok T.A. Hardenberg Dedemsvaart-AC 13JK
Zomer H.J.W. Scherpenzeel DWK 4
Zuethof R.J.M. Zwolle Swol 1894 3
Zuidema B. Tollebeek Zignea
Zuyderwijk - Altorf J.A. Lienden Vahalis J
Zwanenburg M.J.A. Overasselt Aqua-Novio`94 3
Zwarthoff E.A.P. Zwolle Swol 1894 4
Zweers A.J. Renkum RZC 23
Zwemmer E.T.A. Wageningen De Rijn 3

Wedstrijdoffcial

Belangrijke links

Aangesloten bij


Adresgegevens

Pioen Partners b.v.
Twentepoort West 38
7609 RD Almelo
: + 31 (0)546 456 223
www.pioenpartners.nl