Jury indeling regio Oost


In het veld Zoeken naar kunt een zoekselectie opgeven. U kunt hier ook op naam van een official zoeken.

Datum Aanvang Vergadertijd Wedstrijd Zwembad Officials
14-09-2024 17:45 17:15 Regio Oost Circuit deel 1 NTC de Wiltsangh (Nunspeet)
22-09-2024 13:45 13:00 Regio Estafette Kampioenschappen De Vrolijkheid (Zwolle)
28-09-2024 14:30 14:00 Circuit O12 deel 1 Valkenhuizen (Arnhem)
28-09-2024 14:30 14:00 Circuit O12 deel 1 De Peppel Ede (Ede)
28-09-2024 16:00 15:30 Circuit O12 deel 1 De Waalslag (Tiel)
29-09-2024 00:00 00:00 Regio Oost Circuit deel 1 ()
29-09-2024 14:00 13:30 Circuit O12 deel 1 Dorper Esch (Denekamp)
29-09-2024 15:15 14:45 Circuit O12 deel 1 Sportpark (Almelo)
05-10-2024 12:30 12:00 KZC Regio klasse deel 1 Het Ravijn (Nijverdal)
05-10-2024 13:00 12:30 KZC Landelijke klasse deel 1 De Vrolijkheid (Zwolle)
05-10-2024 15:15 14:30 KZC A-klasse deel 1 Aat de Jonge Zwembad (Dronten)
05-10-2024 17:00 16:30 KZC A-klasse deel 1 De Meerval (Wijchen)
05-10-2024 17:45 17:15 KZC Regio klasse deel 1 De Waalslag (Tiel)
06-10-2024 13:30 13:00 KZC Regio klasse deel 1 De Grote Koppel (Arnhem)
12-10-2024 15:00 14:15 Regio Oost Circuit deel 1 Veluwehal (Barneveld)
12-10-2024 16:00 15:30 Regio Oost Circuit deel 1 De Waalslag (Tiel)
20-10-2024 14:00 13:30 Regio Oost Circuit deel 1 Twentebad Sportbad kb (Hengelo)
26-10-2024 15:00 14:15 Regio Oost Circuit deel 2 Veluwehal (Barneveld)
23-11-2024 14:00 13:30 Circuit O12 deel 2 Erica Terpstrabad (Nijmegen)
23-11-2024 14:30 14:00 Circuit O12 deel 2 De Peppel Ede (Ede)
23-11-2024 16:00 15:30 Circuit O12 deel 2 De Sportwaard (Zaltbommel)
24-11-2024 14:00 13:30 Circuit O12 deel 2 Dorper Esch (Denekamp)
24-11-2024 14:00 13:30 Circuit O12 deel 2 `t Meekenesch (Lichtenvoorde)
07-12-2024 15:00 14:30 Regio Oost Circuit deel 2 De Koekoek (Vaassen)
07-12-2024 17:00 16:30 Regio Oost Circuit deel 2 De Waterlinie (Culemborg)
14-12-2024 00:00 00:00 Circuit O12 deel 3 De Vijf Heuvelen (Markelo)
14-12-2024 00:00 00:00 Regio Oost Circuit deel 2 ()
14-12-2024 13:00 12:30 Circuit O12 deel 3 De Doelum (Renkum)
14-12-2024 14:30 14:00 Circuit O12 deel 3 Valkenhuizen (Arnhem)
14-12-2024 16:00 15:30 Circuit O12 deel 3 De Waalslag (Tiel)
15-12-2024 13:30 13:00 Circuit O12 deel 3 Het Slagman (Enschede)
15-12-2024 13:30 13:00 Circuit O12 deel 3 Het Slagman (Enschede)
15-12-2024 14:00 13:30 Regio Oost Circuit deel 2 `t Meekenesch (Lichtenvoorde)
15-12-2024 14:30 14:00 Regio Oost Circuit deel 2 De Grote Koppel (Arnhem)
11-01-2025 13:00 12:30 KZC Landelijke klasse deel 2 De Vrolijkheid (Zwolle)
11-01-2025 14:00 13:30 KZC Regio klasse deel 2 Twentebad Sportbad kb (Hengelo)
11-01-2025 15:00 14:30 KZC Regio klasse deel 2 De Waalslag (Tiel)
11-01-2025 17:00 16:30 KZC A-klasse deel 2 De Bongerd (Wageningen)
12-01-2025 13:30 13:00 KZC Regio klasse deel 2 De Grote Koppel (Arnhem)
18-01-2025 14:00 13:30 Circuit O12 deel 4 Erica Terpstrabad (Nijmegen)
18-01-2025 14:00 13:30 Circuit O12 deel 4 Twentebad Sportbad kb (Hengelo)
18-01-2025 15:00 14:15 Circuit O12 deel 4 Veluwehal (Barneveld)
18-01-2025 16:00 15:30 Circuit O12 deel 4 De Sportwaard (Zaltbommel)
19-01-2025 13:30 13:00 Circuit O12 deel 4 Het Slagman (Enschede)
01-02-2025 12:30 12:00 KZC Regio klasse deel 3 Het Ravijn (Nijverdal)
01-02-2025 13:00 12:30 KZC A-klasse deel 3 De Doelum (Renkum)
01-02-2025 14:30 14:00 KZC Regio klasse deel 3 De Peppel Ede (Ede)
01-02-2025 15:00 14:30 KZC Landelijke klasse deel 3 De Koekoek (Vaassen)
01-02-2025 17:30 16:15 KZC A-klasse deel 3 De Waterwijck (Steenwijk)
02-02-2025 13:30 13:00 KZC Regio klasse deel 3 De Grote Koppel (Arnhem)
08-02-2025 16:00 15:30 Regio Oost Circuit deel 3 De Sportwaard (Zaltbommel)
15-02-2025 17:00 16:30 Regio Oost Circuit deel 3 De Sprenkelaar (Apeldoorn)
16-02-2025 00:00 00:00 Regio Oost Circuit deel 3 Rozengaarde (Doetinchem)
22-02-2025 15:00 14:15 Regio Oost Circuit deel 3 Krommerijn (Utrecht)
23-02-2025 15:00 14:15 Regio Oost Circuit deel 4 Krommerijn (Utrecht)
01-03-2025 00:00 00:00 Regio Oost Circuit deel 3 Het Ravijn (Nijverdal)
02-03-2025 13:30 13:00 Regio Oost Circuit deel 3 Het Slagman (Enschede)
08-03-2025 14:00 13:30 KZC Regio klasse deel 4 Twentebad Sportbad kb (Hengelo)
08-03-2025 14:30 14:00 KZC Regio klasse deel 4 De Peppel Ede (Ede)
08-03-2025 15:00 14:30 KZC Landelijke klasse deel 4 De Koekoek (Vaassen)
08-03-2025 16:00 15:15 KZC A-klasse deel 4 Het Bosbad (Emmeloord)
08-03-2025 17:00 16:30 KZC A-klasse deel 4 De Bongerd (Wageningen)
09-03-2025 13:30 13:00 KZC Regio klasse deel 4 De Grote Koppel (Arnhem)
15-03-2025 15:00 14:30 Regio Oost Circuit deel 4 Laco Geldermalsen (Geldermalsen)
22-03-2025 00:00 00:00 Regio Oost Circuit deel 4 De IJsselslag (Zutphen)
29-03-2025 14:00 13:30 Regio Oost Circuit deel 4 De Slag (Hardenberg)
29-03-2025 17:00 16:30 Regio Oost Circuit deel 4 De Beemd (Lochem)
30-03-2025 00:00 00:00 Regio Oost Circuit deel 4 De Vijf Heuvelen (Markelo)
05-04-2025 12:30 12:00 KZC Regio klasse deel 5 Het Ravijn (Nijverdal)
05-04-2025 14:00 13:30 KZC Landelijke klasse deel 5 Vondersweijde (Oldenzaal)
05-04-2025 16:00 15:30 KZC A-klasse deel 5 De Doelum (Renkum)
05-04-2025 17:30 16:45 KZC A-klasse deel 5 De Waterwijck (Steenwijk)
06-04-2025 13:30 13:00 KZC Regio klasse deel 5 De Grote Koppel (Arnhem)
12-04-2025 14:00 13:30 Circuit O12 deel 5 Twentebad Sportbad kb (Hengelo)
12-04-2025 14:30 14:00 Circuit O12 deel 5 Valkenhuizen (Arnhem)
12-04-2025 14:30 14:00 Circuit O12 deel 5 De Peppel Ede (Ede)
12-04-2025 16:00 15:30 Circuit O12 deel 5 De Waalslag (Tiel)
13-04-2025 00:00 00:00 Circuit O12 deel 5 Vondersweijde (Oldenzaal)
10-05-2025 00:00 00:00 Circuit O12 deel 6 De Vijf Heuvelen (Markelo)
10-05-2025 14:00 13:30 Circuit O12 deel 5 Erica Terpstrabad (Nijmegen)
10-05-2025 15:00 14:15 Circuit O12 deel 6 Veluwehal (Barneveld)
10-05-2025 16:30 16:00 Circuit O12 deel 6 Laco Geldermalsen (Geldermalsen)
11-05-2025 00:00 00:00 Circuit O12 deel 6 Vondersweijde (Oldenzaal)

Wedstrijdoffcial

Belangrijke links

Aangesloten bij


Adresgegevens

Pioen Partners b.v.
Twentepoort Oost 61 - 08
7609 RG Almelo
: + 31 (0)546 456 223
www.pioenpartners.nl