Jury indeling regio Oost


In het veld Zoeken naar kunt een zoekselectie opgeven. U kunt hier ook op naam van een official zoeken.

Datum Aanvang Vergadertijd Wedstrijd Zwembad Officials
25-05-2024 13:30 12:45 Overijsselse A-Kampioenschappen Twentebad lb (Sportbad) (Hengelo) P.J. van den Berg,M.H.J.M. Curfs,L.M. van Eijk - van de Groenekan,J.H. ten Kampe,P. van Kesteren,N.J.G.M. Ligthart,I.F. Lutters - Weustink,J. Roelofsen,H.B. Vonhof - Stronks,R.H. Wolbert
25-05-2024 14:00 13:15 Gelderse A-Kampioenschappen Sportfondsenbad West (Nijmegen) P. Boers,H. Curfs,A. van Elst,J.J. van Holland - Gaasbeek,P. Hut,A.C.J. de Korte,M. Rensen,H.C. Velders,N. van de Weerd,H. van Zetten
26-05-2024 13:30 12:45 Overijsselse A-Kampioenschappen Twentebad lb (Sportbad) (Hengelo) G.G.J. Barnier,H.J. Barske,P.J. van den Berg,G.H. Binnendijk - Broekhuis,M.H.J.M. Curfs,J.H. ten Kampe,G.W. Roozeboom - Dekker,M. Sportel,M.A.M. Veelders - van der Zwet,S.M. Weijland
26-05-2024 14:00 13:15 Gelderse A-Kampioenschappen Sportfondsenbad West (Nijmegen) P. Boers,A.J. van Buiten,H. Curfs,A. van Elst,H. van der Helm,E. Huisken,A.C.J. de Korte,M. Rensen,N. van de Weerd,C.J.J. Zandvliet
01-06-2024 13:30 12:45 Overijsselse A-Kampioenschappen Twentebad lb (Sportbad) (Hengelo) R.L. Curfs,L.M. van Eijk - van de Groenekan,A.M. Gilding - Tussaud,J.H. ten Kampe,N.J.G.M. Ligthart,I.F. Lutters - Weustink,J. Roelofsen,H.B. Vonhof - Stronks,S.M. Weijland,R.H. Wolbert
01-06-2024 14:00 13:15 Gelderse A-Kampioenschappen Sportfondsenbad West (Nijmegen) T.C. Boogaard - Koenen,H. Curfs,M.H.J.M. Curfs,A. van Elst,E. Huisken,A.C.J. de Korte,L.T. van Rijssen,H. Scholten,N. van de Weerd,C.J.J. Zandvliet
02-06-2024 13:30 12:45 Overijsselse A-Kampioenschappen Twentebad lb (Sportbad) (Hengelo) H.J. Barske,P.J. van den Berg,G.H. Binnendijk - Broekhuis,H. Curfs,M. Kraak - Beckers,N.J.G.M. Ligthart,M. Sportel,H.B. Vonhof - Stronks,S.M. Weijland,R.H. Wolbert
02-06-2024 14:00 13:15 Gelderse A-Kampioenschappen Sportfondsenbad West (Nijmegen) G.G.J. Barnier,M.H.J.M. Curfs,R.L. Curfs,A. van Elst,E. Huisken,A.C.J. de Korte,L.T. van Rijssen,W. Velgersdijk,N. van de Weerd,C.J.J. Zandvliet
08-06-2024 13:45 13:00 Overijsselse Minioren Finale De Vrolijkheid (Zwolle) G.G.J. Barnier,H. Curfs,M.H.J.M. Curfs,L.M. van Eijk - van de Groenekan,L. Hagting,E. Hoekman,I.F. Lutters - Weustink,S. Meun-Visser
08-06-2024 13:45 13:00 Gelderse Minioren Finale De Koekoek (Vaassen) T.C. Boogaard - Koenen,E. Huisken,P. van Kesteren,M. Rensen,H. Scholten,H.B. Vonhof - Stronks,S.M. Weijland
09-06-2024 13:45 13:00 Overijsselse Minioren Finale De Vrolijkheid (Zwolle) H.J. Barske,P.J. van den Berg,G.H. Binnendijk - Broekhuis,H. Curfs,M.H.J.M. Curfs,L.M. van Eijk - van de Groenekan,L. Hagting,M. Kraak - Beckers,C. Salm
09-06-2024 13:45 13:00 Gelderse Minioren Finale De Koekoek (Vaassen) G.G.J. Barnier,P. Boers,A.J. van Buiten,R.L. Curfs,E. Huisken,H.B. Vonhof - Stronks,S.M. Weijland
22-06-2024 14:30 13:45 Overijsselse B-kampioenschappen Twentebad lb (Sportbad) (Hengelo) G.G.J. Barnier,P.J. van den Berg,P. Boers,H. Curfs,M.H.J.M. Curfs,E. Huisken,P. van Kesteren,M. Sportel,H.B. Vonhof - Stronks,R.H. Wolbert
22-06-2024 15:00 14:15 Gelderse B-Kampioenschappen De IJsselslag (Zutphen) J.J. Derksen,A. van Elst,M. Frunt - Both,A.C.J. de Korte,N.J.G.M. Ligthart,M. Rensen,H. Scholten,N.N.A. Tjou-Tam-Sin,N. van de Weerd
23-06-2024 14:00 13:15 Overijsselse B-kampioenschappen Twentebad lb (Sportbad) (Hengelo) P.J. van den Berg,G.H. Binnendijk - Broekhuis,P. Boers,H. Curfs,M.H.J.M. Curfs,G.J. van Dijk,L.M. van Eijk - van de Groenekan,E. Huisken,M. Kraak - Beckers,H.B. Vonhof - Stronks
23-06-2024 15:00 14:15 Gelderse B-Kampioenschappen De IJsselslag (Zutphen) G.G.J. Barnier,R.L. Curfs,J.J. Derksen,A. van Elst,A.C.J. de Korte,N.J.G.M. Ligthart,M. Rensen,N. van de Weerd

Wedstrijdoffcial

Belangrijke links

Aangesloten bij


Adresgegevens

Pioen Partners b.v.
Twentepoort Oost 61 - 08
7609 RG Almelo
: + 31 (0)546 456 223
www.pioenpartners.nl