Jury indeling regio Oost


In het veld Zoeken naar kunt een zoekselectie opgeven. U kunt hier ook op naam van een official zoeken.

Datum Aanvang Vergadertijd Wedstrijd Zwembad Officials
12-02-2022 13:30 13:00 Minioren Circuit deel 2 De Vijf Heuvelen (Markelo) P.J.M. Broeks,J.H. ten Kampe,R.H. Wolbert,C.J.J. Zandvliet
12-02-2022 13:45 13:15 Minioren Circuit deel 2 De Grote Koppel (Arnhem) P. Boers,G. Velderman,H.B. Vonhof - Stronks,S.M. Weijland
12-02-2022 14:30 14:00 Minioren Circuit deel 2 De Brake (Nunspeet) D.J. Dales,A. van Elst,J. Roelofsen,H. Scholten,I.S. Viergever
12-02-2022 14:30 14:00 Minioren Circuit deel 2 Veluwehal (Barneveld) R.C.M. Buur,M.H.J.M. Curfs,R.L. Curfs,J.J. Wenderich
12-02-2022 15:30 15:00 Minioren Circuit deel 2 De Vrolijkheid (Zwolle) H.J. Barske,P.J. van den Berg,H. Curfs,S.E.M. van Stokkum
12-02-2022 16:30 16:00 Minioren Circuit deel 2 De Waalslag (Tiel) H.M.G. Bruns,J.H.W.G. Jacobs,W. de Korte - Lodder,R. van der Wal
12-02-2022 16:30 16:00 Minioren Circuit deel 2 De Steur (kb) (Kampen) A. Critchell,N.J.G.M. Ligthart,P. van der Schaaf,G.H. Toeter - Aalderink
13-02-2022 15:00 14:30 Minioren Circuit deel 2 `t Meekenesch (Lichtenvoorde) P.J.M. Broeks,M.H.J.M. Curfs,A. van Elst,G.W. Roozeboom - Dekker,W.H.J. Tankink
13-02-2022 15:00 14:30 Minioren Circuit deel 2 Vondersweijde (Oldenzaal) G.H. Binnendijk - Broekhuis,J.H.W.G. Jacobs,I.F. Lutters - Weustink,C.J.J. Zandvliet
05-03-2022 00:00 00:00 Regio Estafette Kampioenschappen De Vrolijkheid (Zwolle) W. van Essen,S.M. Heederik - van Ardenne,E. Huisken,N.J.G.M. Ligthart,H.T.M. van der Maarel,H. Scholten,S.E.M. van Stokkum
12-03-2022 13:30 13:00 NZC Regio klasse deel 4 De Doelum (Renkum) W.H.J.C. van Gessel,M.L.C.E. Kouwijzer,J. Roelofsen
12-03-2022 13:30 13:00 NZC Landelijke klasse deel 4 Dorper Esch (Denekamp) C.J.H. Heederik,S.M. Heederik - van Ardenne,I.F. Lutters - Weustink,L. Wibbelink - Noorman
12-03-2022 14:30 14:00 NZC Landelijke klase deel 4 Veluwehal (Barneveld) H. Curfs,M.H.J.M. Curfs,M. Sportel,R.H. Wolbert
12-03-2022 15:00 14:30 NZC Regio klasse deel 4 De Sypel (Harderwijk) N.J.G.M. Ligthart,M. Rensen,L.T. van Rijssen,A.A. de Velde,S.M. Weijland
12-03-2022 15:00 14:30 NZC Landelijke klasse deel 4 De Grote Koppel (Arnhem) D.J. Dales,A. van Elst,J.J. van Holland - Gaasbeek,M.P. Sakkers - Sleeuw,G. Velderman
12-03-2022 15:45 15:15 NZC Regio Klasse deel 4 De Koploper (Lelystad) G.G.J. Barnier,J.S.S. Boom - Bekkers,P. van der Schaaf
12-03-2022 16:00 15:30 NZC Regio klasse deel 4 Laco Geldermalsen (Geldermalsen) W.T.M. van Blokland,J.H.W.G. Jacobs,A.C.J. de Korte
12-03-2022 16:30 15:45 NZC Regio Klasse deel 4 De Waalslag (Tiel) P. Boers,J. Meijer,H.B. Vonhof - Stronks,J.J. Wenderich,J.A. Zuyderwijk - Altorf
12-03-2022 17:00 16:30 NZC Regio klasse deel 4 De Beemd (Lochem) H.J. Barske,E. Huisken,J.E. Leeuw,G.W. Roozeboom - Dekker
12-03-2022 17:15 16:45 NZC Regio klasse deel 4 Borgelerbad (Deventer) R.L. Curfs,R.A. van Ee,P.F.A. Smelt,S.E.M. van Stokkum
12-03-2022 17:45 17:15 NZC Regio klasse deel 4 De Brake (Nunspeet) H. Scholten,R.W. Vlieger - Schuurman,R. Weijland,C.J.J. Zandvliet
13-03-2022 13:30 13:00 NZC Regio klasse deel 4 De Vijf Heuvelen (Markelo) P.J.M. Broeks,M.H.J.M. Curfs,I.F. Lutters - Weustink,G.W. Roozeboom - Dekker
13-03-2022 14:00 13:30 NZC Regio klasse deel 4 De Grote Koppel (Arnhem) H. van der Helm,J.H.W.G. Jacobs,W. de Korte - Lodder,G. Velderman
13-03-2022 14:45 14:15 NZC Regio klasse deel 4 Erica Terpstrabad (Nijmegen) A.J. van Buiten,R.L. Curfs,P.M. Gerritsma,S.E.M. van Stokkum
13-03-2022 15:00 14:30 NZC Regio klasse deel 4 `t Meekenesch (Lichtenvoorde) H.M.G. Bruns,J.J. Derksen,H.B. Vonhof - Stronks,H. Wormeester
19-03-2022 00:00 00:00 Minioren Circuit deel 3 De Sportwaard (Zaltbommel) A. van Elst,M.H.F. de Hart,H. Scholten,R. van der Wal
19-03-2022 12:00 11:30 Minioren Circuit deel 3 De Vrolijkheid (Zwolle) P.J. van den Berg,E. Huisken,L. Wibbelink - Noorman
19-03-2022 12:30 12:00 Minioren Circuit deel 3 Het Ravijn (Nijverdal) H.J. Barske,P.J.M. Broeks,F.J.F. Oortwijn,J.J. Wenderich
19-03-2022 14:00 13:15 Junioren Jeugd Senioren circuit 3 Tijenraan (Raalte) P. Boers,H.B. Vonhof - Stronks,R.H. Wolbert,H. Wormeester
19-03-2022 14:45 14:15 Minioren Circuit deel 3 Valkenhuizen (Arnhem) G.G.J. Barnier,P.M. Gerritsma,J.H.W.G. Jacobs,W.F. Luimes - van Mastrigt
19-03-2022 15:00 14:30 Minioren Circuit deel 3 De Vrolijkheid (Zwolle) W. van Essen,S.M. Heederik - van Ardenne,J.H. ten Kampe,I.S. Viergever
19-03-2022 17:00 16:30 Minioren Circuit deel 3 De Bongerd (Wageningen) R.A. van Ee,W.H.J.C. van Gessel,A.J.M. Groot Koerkamp,M.A. Schepers
19-03-2022 17:15 16:45 Minioren Circuit deel 3 De Sprenkelaar (Apeldoorn) M.A. Bellert - de Vries,T.C. Boogaard - Koenen,M.H.J.M. Curfs,G.W. Roozeboom - Dekker
20-03-2022 13:30 13:00 Minioren Circuit deel 3 Het Slagman (Enschede) M.H.J.M. Curfs,J.E. Leeuw,I.F. Lutters - Weustink,G.W. Roozeboom - Dekker
20-03-2022 15:00 14:30 Minioren Circuit deel 3 `t Meekenesch (Lichtenvoorde) T.J.A. Ballast,J.H.W.G. Jacobs,W.H.J. Tankink,H.B. Vonhof - Stronks
09-04-2022 00:00 00:00 Regio Lange Afstand Kampioenschappe Twentebad (Hengelo)
09-04-2022 13:45 13:15 Minioren Circuit deel 4 De Grote Koppel (Arnhem)
09-04-2022 14:30 14:00 Minioren Circuit deel 4 Veluwehal (Barneveld)
09-04-2022 16:00 15:30 Minioren Circuit deel 4 Laco Geldermalsen (Geldermalsen)
09-04-2022 16:00 15:30 Minioren Circuit deel 4 Het Bosbad (Emmeloord)
09-04-2022 16:30 16:00 Minioren Circuit deel 4 De Steur (kb) (Kampen)
09-04-2022 17:00 16:30 Minioren Circuit deel 4 De Beemd (Lochem)
10-04-2022 14:00 13:30 Minioren Circuit deel 4 Dorper Esch (Denekamp)
10-04-2022 14:30 14:00 Minioren Circuit deel 4 Sportpark (Almelo)
23-04-2022 14:00 13:30 NZC Regio Klasse deel 5 Tijenraan (Raalte)
23-04-2022 14:45 14:15 NZC Regio Klasse deel 5 De Peppel Ede (Ede)
23-04-2022 15:00 14:30 NZC Regio klasse deel 5 De Sypel (Harderwijk)
23-04-2022 17:00 16:30 NZC Regio klasse deel 5 De Bongerd (Wageningen)
23-04-2022 17:30 17:00 NZC Regio klasse deel 5 Bosbad (Putten)
24-04-2022 13:30 13:00 NZC Regio klasse deel 5 Dorper Esch (Denekamp)
24-04-2022 13:30 13:00 NZC Regio klasse deel 5 `t Timpke (Borculo)
24-04-2022 14:00 13:30 NZC Regio klasse deel 5 De Grote Koppel (Arnhem)
24-04-2022 14:30 14:00 NZC Regio Klasse deel 5 De Vrolijkheid (Zwolle)
24-04-2022 14:45 14:15 NZC Regio klasse deel 5 Erica Terpstrabad (Nijmegen)
24-04-2022 15:00 14:30 NZC Regio klasse deel 5 Vondersweijde (Oldenzaal)

Wedstrijdoffcial

Belangrijke links

Aangesloten bij


Adresgegevens

Pioen Partners b.v.
Twentepoort West 38
7609 RD Almelo
: + 31 (0)546 456 223
www.pioenpartners.nl