Officials Kring Gelderland

Klik hier om deze informatie ook op uw website te kunnen tonen
Zoekopdracht
Bevoegdheid
Naam
Plaats
Vereniging
Bevoegdheden
Aalders A.J.G. Ulft De Gendten 23
Aan het Rot G. Zwolle Octopus 3
Aardema R. Duiven ESCA Zwemmen 3aJ
Abbenhuis V. Arnhem Neptunus 4
Aben - Knuist A.T.M. Nijmegen Aqua-Novio`94 3
Achterberg - Essers E.K. Veenendaal DWK 3JK
Adriaensen A. Arnhem Neptunus 23J
Aken A.J.W.M. van Doetinchem NDD 123J
Alake - Tuenter E. Doetinchem NDD 3
Albeda L.F. Wageningen De Rijn 4
Alefs I.M.H. Ruurlo De Berkelduikers 3
Alphen - de Wit G.J. van Deil Olympia 3
Amerongen J. Vorden De Berkelduikers 4
Ankersmit - Bloemendaal H.P. Doesburg ESCA Zwemmen 3
Anzion D. Arnhem Overbetuwe 3a2J
Arkel M.G. van Tiel Vahalis 3
Arnold P.R. Arnhem Arnhemse Watervrienden 3
Arnold - Jansen M. Duiven Arnhemse Watervrienden 3J
Bakker G.A.A. de Beuningen BZC Dolfijnen 24
Bakker W.J. Hattem Octopus 23
Ballast T.J.A. Beltrum GZV Marveld 23JK
Ballegooijen - van Os M. van Zoelen Vahalis 3J
Balvers M.M.J.W.M. Bergharen Wijchen a4
Barnier G.G.J. Lelystad De Houtrib 23JK
Bastiaans - den Dunnen F.E. Beuningen BZC Dolfijnen 3JK
Becht K.J. Beusichem Olympia 23JK+
Becht A.P. Beusichem ZC'90, De Meer 13J
Beek M.P.W.M. van Elst Aqua-Novio`94 3a2J
Beek - van Hattem J.J. van der Vaassen ZVV 3
Beekhoven K. van Nijkerk Flevo 23JK
Beekman-Huiskamp G.A. Epe ZVV 4
Beenen W. Renkum RZC 4
Belt - van de Maat A. van den Groenlo Livo 3
Berg D. van de Nijkerkerveen Flevo 4
Berg M. van den Dronten Zuiderzeezwemmers 23JK
Bergen - Kroot P.J.F.M. van Puiflijk De Gelenberg 3
Berkhout A. Tiel Vahalis 4
Berns M.M.J. Randwijk EZZ 3
Berns R.A.T. Zetten EZZ 3
Beumer J.M.G.J. Oosterbeek RZC 23
Bijl L.R.A. Nijkerk DWK 3
Bijlsma F.A. Hattem Hatto-Heim a4aJ
Blaauw R.J.H. Molenhoek (Limb.) De Waalstroom 4
Blekkink E.G.J. Borculo Schuurman BZC 3J
Blink D.W. van den Lelystad De Houtrib 3J
Blitterswijk M. van Nijmegen Aqua-Novio`94 23aJ
Blitterswijk - van Riet P.E. van Nijmegen Aqua-Novio`94 3J
Bloemberg A.A.J. Lichtenvoorde Livo 3JK
Bloemendaal A. Sinderen DOS J
Blokdijk M. Tiel Vahalis 3a2
Blokland W.T.M. van Culemborg DWK, ZC'90 13J
Blokland E.A.M. van Culemborg ZC'90 3
Blom R. Dieren DWV a4
Blom - van der Lans M.C.E. Steenderen De IJsselmeeuwen 3
Blomjous-Dronkert J.Y.A. Velp PFC Rheden a4
Blonk H.L. Nijmegen De Waalstroom 3
Bockting-Brouwer E. Zeddam Montferland 3aJ
Boddé F.L. Arnhem Neptunus 4
Boer N. de Renkum RZC 4
Boers P. Heerewaarden Kerkdriel 23aKJ
Boers - Hissink A. Laren (Gld.) De Berkelduikers 3J
Bokkel - Koopman J.A. ten Hengelo (Gld.) NDD 3JK
Bomers L.B. Neede Schuurman BZC 4
Bonnink H.J. Lichtenvoorde Livo 23
Boogaard B. van den Puiflijk Aqua-Novio`94 3
Boogaard - Koenen T.C. Apeldoorn Aquapoldro 3JK
Boom - Bekkers J.S.S. Lelystad De Houtrib 23JK
Boonstra - Berends J. Duiven ZVW'74 4
Bootsman D.A. Bennekom De Rijn 23
Bootsveld R.J. Eefde De IJsselmeeuwen 3
Bos - Harbers J.G.M. Groenlo Marveld 3
Bosch J.M.H. van den Doetinchem De Rijn 3J
Boschker - van Kranenburg G. Groenlo Marveld 3
Bosman - Rondeel H.R.A. Lent Aqua-Novio`94 3
Bosveld A.J. Velp PFC Rheden 4
Bottenburg H.A. van Heerde Octopus 23J
Bottenburg - Papsop I. van Heerde Octopus 3
Bottger A. Ruurlo De Berkelduikers 3aJ
Bouwmeester G.J. Vaassen ZVV 3a2aJ
Bovenkamp R.E. van den Culemborg De Meer 3
Bovenkamp - Verheuvel H.P. van den Culemborg De Meer 23J
Braak A. van Lichtenvoorde Livo 3
Braakhekke - Wolsink B. Lochem De Berkelduikers 3
Braam-Lamers J.A.C. Haalderen De Ward a4
Brake G.J.H. te Nijmegen Natare 3
Brakel - Wabbijn A.M. van Zaltbommel Zaltbommel 3
Brand C.L.M. van den Nijmegen Aqua-Novio`94 3
Bredenhoff K. Wapenveld Octopus 3
Breejen P.L. den Zaltbommel Zaltbommel 23
Bremer - Hillebrink J.G. De Steeg ESCA Zwemmen 4
Briaire - van der Vlugt E.C.M. Zeewolde Flevo 4
Briais Backer - van den Heuvel G.W. de Culemborg De Meer 3
Brinke B.H. te Groenlo Marveld 3
Brinkman J. Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Broeder - Hallers N. Lunteren De Rijn 3aKJ
Broek - van Steenveldt J.F.M. van den Alphen aan de Maas Kerkdriel 3
Broekema H.W. Oosterbeek Arnhemse Watervrienden 4aJ
Broekema A.G. Tiel Vahalis 4
Broekgaarden - Wubbels A.P.M. Barneveld DWK 3JK
Brouwer - Starink J.M.C. Arnhem Neptunus 3
Brouwer - te Kronnie M.I. Eibergen Livo 3
Brugman J.W.G. Nijmegen BZC Dolfijnen 3
Bruil H.W. Brummen De Spreng 4
Bruin E. de Lent Aqua-Novio`94 3
Bruinekool E.M. Dronten Zuiderzeezwemmers 3aJ
Brummelman - Markvoort J.F. Laren (Gld.) De Berkelduikers 3
Brun E.J. van den Varik Vahalis 4
Bruns H.M.G. Giesbeek DWV 23JK
Budding - van Boven B. Wezep Noord Veluwe 4
Buiten A.J. van Terwolde Aquapoldro 123J
Buiten - Seinen E. van Terwolde Aquapoldro 3
Buitenhuis - Besaris C. Apeldoorn Aquapoldro 23
Buiting H.A.G. Silvolde DOS 3
Bullinga-Jansen M. Wageningen De Rijn 4
Burgers-Capel M.C.H. Doetinchem NDD 4
Buunk M.S. Vorden De Berkelduikers a4
Buur R.C.M. Putten DWK 23JK
Campschroer J.H. Velp (Gld.) Aquapoldro 23JK
Cannemeijer-Jansen L.J.H. Huissen Neptunus 4
Cillessen A.J.H. Groesbeek De Waalstroom 3
Contermans M. Dronten Zuiderzeezwemmers 4
Coonen J.E.F. Arnhem ESCA Zwemmen 4
Corman R.H.P.C. Westervoort ZVW'74 3
Cuppes M. Ewijk BZC Dolfijnen 4
Dales D.J. Culemborg ZC'90 123J
Dekker G. Haarlo Schuurman BZC 3
Dekkers - Blekkink E.E. Lichtenvoorde Livo 3
Demaret E.B. Wijchen Wijchen 3
Derksen J.J. Doetinchem NDD 23JK
Deutekom A. van Tiel Vahalis 3
Dijk C.J.D. van `t-Harde Noord Veluwe 23JK
Dijk J.N.K. van Wageningen De Rijn 4
Dijk - Meeuwissen A.G. van Elst Aqua-Novio`94 3aJ
Dijkman H.G. Lochem De Berkelduikers 23JK
Dijkstra H. Arnhem Arnhemse Watervrienden 4
Dijkstra-van Oort I. Arnhem Arnhemse Watervrienden 4
Diks P.H.G. Wilp-Achterhoek Aquapoldro 4
Doeve - Janssen M.C. Arnhem ESCA Zwemmen 3
Dongen J.T.J. van Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Dongen - Ottevanger G.G. van Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Dongen-Hoogeweg E. van Druten Aqua-Novio`94 a4
Doorn T.C. van Rhenen De Rijn 3
Doorn J.L. van Harderwijk De Woelwaters 4
Doorn I.C. van Nijmegen Aqua-Novio`94 a4
Doornhof - Brehler G.K. Hattem Hatto-Heim 3
Doornwaard - van Klompenburg B. Nunspeet Nunspeet 3J
Doubrava L.A. Nijmegen Aqua-Novio`94 a4
Douwma - Vree Egberts J.A.M. Vaassen ZVV 3
Drager R.H. Elst EZ&PC 3
Drenth H. Wageningen De Rijn 3
Drie-Verschoor P. van Vaassen ZVV 4
Drost G.J. Nunspeet Nunspeet 3
Druijff G. Lunteren De Vrije Slag a4
Druijff - van den Brandhof D. Lunteren De Vrije Slag 4
Duenk - Smits R.J. Winterswijk WWV 3
Duinkerken - Gasse C.J. van Nijkerk Flevo 4
Dumas-Barkhuysen C.H. Renkum RZC 4
Ebbers A. Nunspeet Nunspeet 3JK
Ee R.A. van Warnsveld De IJsselmeeuwen 23JK
Ee C. van Warnsveld De IJsselmeeuwen a4
Eertink E. Wijchen Wijchen 4
Eghuizen - Tijssen J.C. Hattem Hatto-Heim 23
Eijk - van Zanten J. van Zaltbommel Zaltbommel 3
Eijkelenburg - Biesters A.A. van Rumpt Olympia 3
Elk C.P.H. van Randwijk EZZ 3
Elshof C.M.J. Arnhem Neptunus 3
Elshout - Smits J.M.L. van den Lelystad De Houtrib 3
Elst J. van Nijmegen Overbetuwe 3
Elst A. van Ochten Vahalis 3
Elteren - de Waard P.M. van Culemborg De Meer J
Emanuelson - van den Ham A.B. Culemborg Olympia 3J
Emous R. van Ermelo Triton Putten, Flevo 3a2
Engelsman - Berkhoff P.H.G. Hattem Hatto-Heim 3
Erve J.W.M. van het Elst Overbetuwe 3
Esseboom B.A. Arnhem De Rijn 3
Essen - Steenbergen A. van `t-Harde Octopus 3
Faber H. Apeldoorn Aquapoldro 4
Flier A. Elburg Noord Veluwe 4
Floor A.J. Hedel Kerkdriel 3a2
Fredriks E. Deventer De Berkelduikers 3
Frerix - Roelofsen N.A. 's-Heerenberg Montferland 3
Frisart-Kock S.D. Culemborg De Meer 4
Friskes - van Kesteren E.J.I. Zutphen DWK 3
Gallas M.R. Wageningen De Rijn 4
Gans E.E. de Nijmegen Aqua-Novio`94 a4
Garritsen R. Kerk-Avezaath Olympia 3J
Geertsma W. Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Geervliet E.C.G. Giesbeek DWV 3
Geervliet - Braakman W.H. Giesbeek DWV 4
Gelderman C. Wezep Octopus 3a2
Gelmers A. Hattem Octopus 3J
Gelmers - Veltkamp H.Y. Hattem Octopus 3
Genderen - Gijben A.G.J. van Well (Gld.) Kerkdriel 3
Gendt J.C.T. van Geldrop De Gelenberg 13J
Gendt - Bakker C. van Druten De Gelenberg 3JK
Gent - Bakkenes C. van Harderwijk De Woelwaters 23J
Gent - Stubbe H. van Kerkdriel Kerkdriel 3
Gerrits M.G.P. `s-Heerenberg Montferland 3
Gerritse H. Groesbeek Groesbeek 23J
Gerritsen - van Kruysbergen M.J.C. Dreumel Kerkdriel 3
Gessel W.H.J.C. van Arnhem De Rijn 23
Geul R. Duiven Aqua-Novio`94 3
Geus - van Meenen A. de Deil Olympia 3
Geway E.R `t Harde Octopus 3
Goede - Hoving A. de `t-Harde De Hokseberg 23
Goeloe Y.R.A. Arnhem Neptunus 4
Goor - van Laar P. van 't 't-Harde Nunspeet 4
Goud M. Lelystad De Houtrib 4
Govaers R. Zutphen De IJsselmeeuwen 3
Graaf H. de Twello DWK 23
Graaf J.W. de Doesburg DWV 4
Gravemaker R. Wageningen De Rijn 4
Grefhorst A. Vaassen ZVV 4
Grefte C.E.H. `s-Heerenberg Montferland 123
Grevenbroek P.M. van Oosterhout De Ward 4
Grevenbroek D.M. van Bemmel De Ward 4
Grievink M. Aalten Natare 3
Grobbee J.S.M. Lelystad De Houtrib a4
Groenevelt - Pater J.G. Ede (Gld.) De Vrije Slag 3J
Groenveld R. Lelystad De Houtrib 3
Groot K.M. de Culemborg De Meer 23aKJ
Groot L.Y. Nijkerk Flevo 4
Groot Jebbink - Hart V.M. Lochem De Berkelduikers 3
Groot Koerkamp A.J.M. Bennekom De Rijn 23JK
Grootheest J. van Wezep Noord Veluwe 23JK
Grootkarsijn M. Oldebroek Nunspeet 4
Gruintjes - Bernards C.S.I. Zaltbommel Zaltbommel 3J
Gubbels - Jacobs L.J.J.M. Druten De Gelenberg 3
Günther - van Viegen K.A. Tiel Vahalis 3
Haalen - Berger M.H. van Molenhoek (LB) De Waalstroom 4
Haan-Vreke G.M.M. de Meteren Olympia 4
Haar W. ter Lichtenvoorde Livo 3
Hage P. Tiel Vahalis 3
Hagting L. Swifterbant Zuiderzeezwemmers 3
Haren - Hoksbergen J.A.W. van Doetinchem NDD 3
Hart M.H.F. de Zaltbommel Zaltbommel 3J
Hartgers G.P. Apeldoorn Aquapoldro 3J
Hassing W.M.M. Doetinchem NDD 3J
Haszing L.J. Malden De Waalstroom 3
Haszing - Roeloffs M.A.J. Malden De Waalstroom 4
Hazeleger - Huisman R. Barneveld DWK 3J
Hazeleger - van Ginkel G. Culemborg ZC'90 3
Hebbink-de Boer M.E. Borculo De Berkelduikers a4
Heezen J.C.M. van Druten De Gelenberg 4
Heezen - van Aanholt E.J.M. van Druten De Gelenberg 3J
Hek Th.J. Westendorp DOS a4
Hekstra - Gerritse A.C. Harderwijk De Woelwaters 4
Helm H. van der Rossum (Gld.) Kerkdriel 23JK
Helm - van de Laar G.A.M. van der Rossum (Gld.) Kerkdriel 3
Helmich I.S. Barneveld DWK 3
Hemert A.W.H.M.A. van Ammerzoden Zaltbommel 3
Hendriks-Claassen P.J.M. Vianen (NB) De Waalstroom 3aJ
Hengeveld R.A. Arnhem Neptunus 23J
Hermans - van Hoogstraten A.M.C. Alphen De Gelenberg 3
Hesselink - Maaskant W. Heerde Octopus a4
Hesselink - Paalman J.H. Lochem De Berkelduikers 3J
Hetterscheid H. Rheden DWV 3
Heus - Kloos Y.A Arnhem Overbetuwe 3J
Heuvel G.L.H.M. `s-Heerenberg Montferland 23
Heuvel M.P.M.J. van den Culemborg De Meer 3
Heymen J.W.M. Doetinchem Montferland 3J
Hissink Nijenhuis M. Zutphen Proteus 23J
Hof H.J. van 't `t Harde De Hokseberg 4
Hof L. Wageningen De Rijn J
Hof - Voordouw B.G. Neede Schuurman BZC 3
Hoff M.N.J. Heilig Landstichting Aqua-Novio`94 3
Hogenstijn S.T.G. Vaassen ZVV 4aJ
Holland G.J. van Ede (Gld.) De Vrije Slag 3
Holland - Gaasbeek J.J. van Ede (Gld.) De Vrije Slag 23JK
Hombergh M.L.M. van den Warnsveld De IJsselmeeuwen 4
Honing M.A. Lelystad De Houtrib 4
Horst G.A. van der Culemborg ZC'90 23JK
Horst H.A.W. ter Ruurlo De Berkelduikers a4
Houterman - Bull H.W.H.M. Lent Aqua-Novio`94 3JK
Houwing R.E. Winterswijk WWV 3
Hoven G.H. ten Vaassen ZVV 3
Huijskes PJ.M. Aalten Natare 3
Hul - van t Hul T. van `t `t-Harde De Hokseberg 3J
Hulleman W.W.G. Vaassen ZVV 4
Hulst B.F. van Elst Overbetuwe a4
Hulzebos M.S.A. Culemborg De Meer 3
Hut J.L. `t-Harde De Hokseberg 23J
IJsseldijk (Drenth - ) W.G.H. van Tiel Vahalis 3J
Jaarsveld J.E.M. van Wijchen Aqua-Novio`94 4
Jacobs J.H.W.G. Winterswijk-Kotten NDD 123J
Jager H. Zutphen De IJsselmeeuwen 3
Jager - Mensink J.A. Lochem De Berkelduikers 3
Jakobs A.S. Elst EZ&PC 3
Jansen J.C. Neede Schuurman BZC 3J
Jansen H.T.A. Aalten Natare 4
Jansen C.E. Ede De Vrije Slag a4
Jansen-Krikke N.D. Nijmegen Overbetuwe a4
Janssen A.M. Tiel Vahalis 3
Janssen R.J.A. Druten De Gelenberg a4
Janssen - Bartels M.J.B. Renkum RZC 3J
Janssen - Sas B.B.G.A. Druten De Gelenberg 4
Janssen - van den Berg A.J.P. Gendt De Ward 3
Julius - Visser R.A. Heerde Octopus 3J
Kajim - Panjer G.A. Wageningen-Hoog RZC 3
Kappe E.M. Lelystad De Houtrib 4
Karels J.S.F. Terwolde Proteus J
Kattouw A. Elst Overbetuwe 3
Kazic S. Aalten Natare 4
Keemers - Gels M. Malden De Waalstroom 4
Keijzer - Peerdeman J.M. Swifterbant Zuiderzeezwemmers 3J
Kelders M.J.H.M. Dronten Zuiderzeezwemmers 123J
Kempen-Philipsen A.W.M. van Lent De Ward 4
Kersten P.C.J. Elst EZ&PC 3
Keulen L. van Stenenkamer Proteus a4
Khattouti A. Lelystad De Houtrib 3
Kiesewetter F.R. Duiven ZVW'74 23JK
Kiesewetter - Polman J.G.T.M. Duiven ZVW'74 3J
Kievit R.M. de Arnhem ESCA Zwemmen 4
Kiezebrink - Boks H. Ede De Vrije Slag J
Kip D. Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Klaassen K.A. Kerk Avezaath Olympia 4
Klanderman - Kos A.J. Winterswijk WWV 3J
Klein Nienhuis E.J.J.M. Lichtenvoorde Livo 23
Klerk W.M. Dronten Zuiderzeezwemmers 3aJ
Klompenburg - Hofmeier G. van Hoge Enk De Hokseberg 3
Klompmaker - Mulder B. `t-Loo Oldebroek Noord Veluwe 3
Knufing - Romp S. Harreveld Livo 3
Koerts - Janssen P.A.M. Zaltbommel Zaltbommel 4
Kolk - van Loo J.B. van der Winterswijk Marveld 3J
Kolkman H.J.J.M. Lichtenvoorde Livo 23
Kolkman - Klein Severt M.J.M. Groenlo Marveld 3
Konstapel M.R. Doetinchem NDD 3
Koolman - Boschman J. Wapenveld Octopus a4
Kop J. van de Kapel Avezaath Vahalis 3
Koperdraad C.M. Heerde ZVV 3aJ
Koppenaal - Manni C.C.C. Eindhoven Octopus 3
Koree - Kolkman J. Zutphen De Berkelduikers 3
Korte A.C.J. de Enschede EZZ J
Korte - Lodder W. de Zetten De Rijn 3JK
Kouwijzer M.L.C.E. Nijmegen Aqua-Novio`94 a4
Krabbenborg A.J.M. Varsseveld DOS 3
Kramer C.R. Swifterbant Zuiderzeezwemmers a4
Krieken M.A. van Zaltbommel Zaltbommel 3
Kruik - Blom E.P.M. Swifterbant Zuiderzeezwemmers 23
Kuiper - Straub R.B.M. `s-Heerenberg Montferland 3aJ
Kuipers J.G.C. Hengelo (Gld.) NDD 23
Laar E. Doetinchem NDD J
Laar - van Lunsen C.M. Doetinchem NDD 3
Lagen A. van Barneveld DWK 3
Lagen - van Gulik M.J. van Barneveld DWK 3
Landzaat H.K. Culemborg De Meer 4
Lanen M.G.A van Elst Overbetuwe 3
Leemreise I.J.A.M. Gendt De Ward a4
Leeuw L. de Biddinghuizen De Woelwaters 23JK
Leeuw - van Asch G. de Rumpt Olympia 34
Leeuwrik D. Voorst De IJsselmeeuwen 3
Legebeke E.J. Doetinchem NDD 23aJ
Lelsz M. Haaksbergen Schuurman BZC 3
Lemstra A. Culemborg ZC'90 3
Lende - ten Dolle W.J. van der Winterswijk WWV 3
Lent S.A.P. van Beneden-Leeuwen De Gelenberg 3
Lettinga L. Nijmegen De Waalstroom 3
Leur L.G.M. van Puiflijk De Gelenberg 3
Ligthart N.J.G.M. Enkhuizen De Houtrib 123J
Limburg J.J. van Epe De Hokseberg, Hatto-Heim 23JK
Limpers - Breukink J. Loenen (Gld.) Aquapoldro 3J
Linden P.W.H. van de Culemborg ZC'90 3
Lith - Wieringa K.J. van Elst Aqua-Novio`94 3
Logt - Nijenhuis A.M. van de Beuningen BZC Dolfijnen 3
Lohschelder P.H.G. Wehl NDD 4
Looman L.J.A.J. Epe ZVV 3
Loon P.J. van Nunspeet Nunspeet 3
Loots A. Deventer Proteus 3J
Louw M.H.W. de Apeldoorn Aquapoldro 23
Lucas - te Winkel W.J.B. Winterswijk WWV 3aJ
Luimes - ten Veen M.E. Doesburg DWV 4
Luimes - van Mastrigt W.F. Doetinchem NDD 23JK
Maarel H.T.M. van der Doetinchem De Rijn 13J
Maarse U.A.M. Doetinchem NDD 3J
Man A.A.J. de Elst EZ&PC 4aJ
Manders A.J.G. Huissen Arnhemse Watervrienden 3
Manen S. van Elst EZ&PC 3
Manni H.P. Heerde Octopus 3JK
Maris C.P. Lelystad De Houtrib 3J
Maris - Veldhuis M.A. Lelystad De Houtrib 23JK
Markmann M. Apeldoorn Aquapoldro 4
Markus I.T.E.M. Wijchen Wijchen 3
Martens M.H.E. Elst EZ&PC 3
Maziachvili N. Nijmegen Aqua-Novio`94 4
McCarthy-Emmer N.N.M. Elst Overbetuwe a4
Meer J. van der Barneveld DWK 23
Meer - Zieleman J.W. van der Harderwijk De Woelwaters 4
Meeuwissen - Bosman W.J. Ophemert Olympia 3
Meijer J. Nijkerk Flevo 23JK
Meijer - Wansink G.G. Laren (Gld.) De Berkelduikers 3
Meima - Haas J. Heerde Octopus 3
Meisner - Pleiter S. Heerde Hatto-Heim 3
Melchers S.J.W.T. Druten De Gelenberg 3
Melchers - Hoksbergen J.M.F. Druten De Gelenberg 3JK
Meulenbeld P.G. Culemborg De Meer 4
Middelhuis - Wennekes J.H.S. Arnhem ESCA Zwemmen 3aJ
Mijnen C.A.M. Gaanderen NDD 3
Minderaa O.J. Ede De Vrije Slag 3
Minderaa S. Ede De Vrije Slag 3
Mintjes W.A.M. Renkum RZC 123J
Moerkerk E.M.H. van Haalderen De Ward a4
Mol F. Deventer Proteus 24
Molder - Everink M.W.G. te Groenlo GZV Marveld 3
Monker - Klarenbeek K. Culemborg Olympia 3
Mooren - van Schalkwijk M.W. van der Bennekom De Vrije Slag 3J
Muselaers A.M. Wapenveld Octopus 3
Mutter - van der Kamp W.A. Doetinchem NDD 3J
Nas H.A.M. Huissen ESCA Zwemmen 4
Neeleman R.P. Oosterbeek RZC 23
Nellestijn - Buddingh C.L.A. van Rhenen Aqua-Novio`94 3
Neuteboom Spijker - Maat A. Apeldoorn Aquapoldro 3
Nicolai C.M.E. Apeldoorn Aquapoldro 3
Niersen E.M. van Wijchen Wijchen 3
Niersen G.W.F. van Vaassen ZVV 3
Niersen - Mateman A. van Varsseveld DOS 3
Nieuwenhuis M. Doetinchem NDD J
Nijenhuis W.J. Bathmen De Berkelduikers 3
Nijhuis E.J. Neede Schuurman BZC 3
Nijkerken - Bennink A. van Brummen De Spreng 4
Nikijuluw T.T. Elst ESCA Zwemmen 4
Nikkels-de Groot M. Hattem Hatto-Heim 4a4
Norel A. van Duiven ZVW'74 23
Nugteren J.J. Harderwijk De Woelwaters 4
Oldfield I. Terborg NDD 3
Olthuis H.W.G.M. Doetinchem ZVW'74 23JK
Ommeren-van Daatselaar G.T.M. van Kerk Avezaath Olympia 4
Onal K. Doetinchem NDD 3
Ooijman M. Varsseveld Montferland a4
Oord - Lepoutre I.F.C. van den Hedel Kerkdriel 3
Oosterbroek - Hommes C.C.E. Wezep Noord Veluwe 13J
Ortsen J. Heelweg DOS 4
Otto C.J. Ede (Gld.) De Vrije Slag 23J
Ouburg P. Geldermalsen Olympia 3J
Paauw P.H. de Harderwijk De Woelwaters 4
Pape J.A.E. Zwolle Octopus 3J
Pardijs A.M. Vorden De Berkelduikers 3
Pauls - Worm K.G.J. Arnhem Arnhemse Watervrienden 4
Peterman J.G.J. Lichtenvoorde Livo 3J
Peters M.E.W.H. Arnhem Arnhemse Watervrienden 4
Peters A.R.E. Elst Overbetuwe 3
Petsas G.E.A. Zaltbommel Zaltbommel 4
Phoelich M. Wijchen Wijchen 4
Pieper M.B.F. Doesburg DWV 4
Pippel-van Tintelen R.C. Beesd Olympia 4
Plasmans I. `t-Harde De Hokseberg 3
Plat L.E. Ermelo Triton Putten 4
Poel N. van der Wageningen De Rijn 3
Poelert - van den Boom W.P. Warnsveld De IJsselmeeuwen 4
Pol H.B. Renkum RZC 4
Pol - Verhoof B.A.I. Grave Wijchen 3
Pollmann M. Elst Overbetuwe a4
Prins H. Groenlo GZV Marveld 4
Prinse D.S.M. Driel Neptunus 3a2aJ
Pruijmboom - Nijs J.A.A.G.M. Wijchen Wijchen 3
Pruim H. Eerbeek De Spreng 3
Pul K. Ermelo Noord Veluwe 3J
Raijmann - Theloosen Y.H.A. Valburg RZC 3J
Ratering T.H.M. Lichtenvoorde Livo 23
Ree A.J. van Nijmegen EZ&PC 4
Reen - van Drempt J.M.J. van Malden De Waalstroom 3
Rees - Lulofs L.C. van Apeldoorn Aquapoldro a4
Regelink J.D. Lathum DWV 4
Regensburg P.F. Arnhem EZ&PC 23JK
Regensburg - Kleyn C.H. Arnhem EZ&PC 3JK
Rekers W.H.F. Nunspeet Nunspeet 4
Rekers - de Beuse J. Nunspeet Nunspeet 3
Rengers A.P. Biddinghuizen Zuiderzeezwemmers 3
Rensen E. Aalten Natare 4
Rensen M. Nijmegen Aqua-Novio`94 4
Resink - Lindeboom J. Putten DWK 3J
Reurink-van Duuren C.A.G. Dronten Zuiderzeezwemmers 4
Rijssen - Bosman G.W. van Wapenveld Octopus 3
Rijssen - van den Berg I.M.J. van Wezep Noord Veluwe 3
Rijswijk W. van Bennekom De Vrije Slag a4
Rikken M.D. Epe ZVV 3
Rikken - Dikken J.D. Epe ZVV 3J
Rinders A. Vorden De Berkelduikers 4
Ringelenstijn E.S. van Varsselder De Gendten 4a2
Rissewijck M.T.M. Arnhem Neptunus aJ
Robbers T. Arnhem ESCA Zwemmen 3
Rodenburg P.J. Driel RZC 3
Roedema - Oosterbroek J.C. Franeker Noord Veluwe 3
Roelofs C.T.G.E. Bemmel EZZ 23
Roelofsen E. Vaassen ZVV 3J
Roelofsen J. Vaassen ZVV 23JK
Roest H.I.J. Dronten Zuiderzeezwemmers 4
Roganovic M.M. Lichtenvoorde Livo 3
Roobeek - Klaver L.M. Wijchen De Waalstroom 3J
Roodzant J.D. Bennekom De Vrije Slag 123J
Rot - van de Graaf E.E. `t-Harde Nunspeet 4
Rotteveel - uit den Bogaard J. Vaassen De Hokseberg 3
Rouw M.C.J. de Kerkdriel Kerkdriel 23JK
Rouwenhorst - Bredewout E. Hattem Hatto-Heim 3
Rouwmaat - Platter M. Groenlo Marveld 3
Ruiter A.M. de Geldermalsen Olympia 3
Ruiter J. Putten Triton Putten 3J
Ruiter - Kaandorp C.M. Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Sangers B. Apeldoorn Aquapoldro 3
Santana Sanz - van Eijk M.A. Lelystad De Houtrib 3
Schalm R.M.L. van Zaltbommel Zaltbommel 23
Schee R van der Lelystad De Houtrib 3
Scheffer H.B. Zutphen De IJsselmeeuwen a4
Schellevis N. Westervoort ZVW'74 4
Schendstok H.L. Elst EZ&PC 3
Schepers M.A. Culemborg De Meer 3J
Schepers - Buil A.B.T. Gendringen De Gendten 4
Schepper - Bergevoet W.M. Doetinchem NDD 3
Schimmel J.C.W. Wageningen De Rijn 3J
Schipper A.J. Ede De Vrije Slag 3
Schipper - Boer M.H. Ede De Vrije Slag 3
Schoenmaker - ter Veer E.W. Barneveld DWK 3J
Scholte M.R. Lichtenvoorde Livo 3
Scholten H. Wezep Noord Veluwe 23JK
Scholten - Haverslag J.H. Laren Gld De Berkelduikers 3
Scholtens-van der Steen C.G. Lelystad De Houtrib a4
Schoolderman M. Haarlo Schuurman BZC 4
Schoonen G. Zutphen De IJsselmeeuwen a4
Schreur - Reessink M.A.B. Stokkum Montferland 3
Schreurs - Berghorst T. Doornspijk Nunspeet 4
Schuivens E.G.P. Groesbeek De Waalstroom 3
Schuivens - van Schaik J.J.M. Groesbeek De Waalstroom 3
Schurink - Klein Avinck M.J.G.M. Eibergen Schuurman BZC 3
Schut H.B. Arnhem ESCA Zwemmen a4
Schuurman C.J.C. Sinderen DOS a4
Schuurman - Halfman B. Wichmond De Berkelduikers 4
Schuurmans - te Bogt I.B.M. Eibergen Schuurman BZC 3
Selle E.J.W. te Winterswijk WWV 3J
Siebert B. Zeewolde Flevo 4
Siebkes C. Nunspeet Nunspeet 3
Sijbers I.A.M. Zutphen De IJsselmeeuwen 4
Sijtsema S.J. Ede De Vrije Slag 3
Sik D.W.A. Heerde Octopus 3
Simina A. Nijmegen Aqua-Novio`94 4
Simons - Hofman K.M. Apeldoorn ZVV 3J
Slagers - Ghering M.A. Groenlo Marveld 3
Smits P.A.J. Nijmegen De Waalstroom 4
Smulders C.J.M. Arnhem ESCA Zwemmen 3J
Snaphaan J.J. Druten De Gelenberg 23aKJ
Snelder - Jansen H.J. Toldijk DWV 3
Soldt J.H. van Zaltbommel Zaltbommel 3JK
Somers L.M. Nijmegen Wijchen 23
Sonderen S.M.W. Groenlo Marveld 3J
Spanje - Lijbers A.A.G. van Andelst EZZ 3
Springveld H. Lelystad Zuiderzeezwemmers 123J
Springveld - Swart J.C. Lelystad Zuiderzeezwemmers 23JK
Spronk L.J.W. Culemborg De Meer 4
Spruit R. Ede (Gld.) De Rijn 123J
Stange W. Beusichem ZC'90 3
Star - Verhoeven K.J. van der Arnhem ESCA Zwemmen 3
Staring - den Hartog O.T. Doesburg DWV 3
Steenbekkers L.P.A. Wageningen De Rijn 3
Steenis - van Vliet D. Zaltbommel Zaltbommel 3J
Stege-Dezijn A.M. van der Heerde Octopus 4
Stegeman - Assinck I.A.J. Ruurlo De Berkelduikers 4a2
Stegeman - Hiddink M. Lochem De Berkelduikers 3
Stehmann H.J. Zaltbommel Zaltbommel 123J
Stoffer - Bos S. `t-Harde De Hokseberg 3
Stolk - Engelaar V. Bennekom De Vrije Slag 3
Stoopen - Oerlemans I.J.G.P. Nijmegen Overbetuwe 3
Streek J. van de Wezep Noord Veluwe 3
Streek - Nijhuis A.W. van de Wezep Noord Veluwe 3J
Susteren M.H.H. van Wijchen RZC 3J
Takken B.R. Bemmel De Ward a4
Tankink W.H.J. Winterswijk WWV 23aJ
Tankink - Hissink W.A.H. Winterswijk WWV a4
Teitink F.J.F. Elten Montferland a4
Tekelenburg F. Barneveld DWK 3
Temmen - van `t Erve J.B.M. Epe ZVV J
Theunissen D.W.P. Wijchen Wijchen 4
Theunissen - Draaijer H. Laren (Gld.) De Berkelduikers 3
Theunissen - van Zutphen K. Wijchen Wijchen 4
Thomassen - Kamping J. Vaassen ZVV 23J
Timmer - Garritsen H.W. Brummen De Spreng 3
Timmer - Schipper E.C.P. Duiven ZVW'74 3
Timmerman E.A. Wageningen De Rijn 4
Tip M.A. Arnhem ESCA Zwemmen 4
Tjokrodikromo - Blufpand H. Lelystad De Houtrib 3
Tjou-Tam-Sin N.N.A. Wageningen De Rijn 3aKJ
Tombergen M.G.M. Lichtenvoorde Livo 23
Tombor M. Culemborg De Meer 3
Treffers - Lepoeter J.A. Culemborg ZC'90 123J
Tromp M.C.M. Nunspeet Nunspeet 23
Uitslag - Meijer S. `t Loo Oldebroek Noord Veluwe 3
Veen - Hobelman Y. van de Nijkerk Flevo 3J
Veenhuis A.K. Lichtenvoorde Natare 3
Veenhuis G.H. Aalten Natare 23JK
Veenstra W.K. Voorthuizen DWK 3JK
Veerkamp R.P.H. Lelystad Zuiderzeezwemmers 3aKJ
Veersma L.W.C.C. Nunspeet Nunspeet 3a2
Vegt - van Dijk J.M.W. de Huissen ESCA Zwemmen 3J
Vegte - Eilander H. van der Wapenveld Octopus 3
Veld - van de Wouw C.A.C.M. in 't Zaltbommel Zaltbommel 3
Velde - van Doest T.S.M. van der Dronten Zuiderzeezwemmers 4
Velderman G. Apeldoorn Aquapoldro 23
Velders H.C. Tiel Vahalis 23
Veldhuis - van den Brink I. Apeldoorn Aquapoldro 3
Veldhuisen - Kausz O. Nijkerk Flevo 4
Velgersdijk W. Apeldoorn Aquapoldro 3aJ
Velgersdijk - Vos H.R. Apeldoorn Aquapoldro 3
Vels L.L. Lochem De Berkelduikers 3
Venema - Timmer K.W. Harderwijk De Woelwaters 4
Verbeek T.H.M. Nijmegen Aqua-Novio`94 3JK
Verburgt - Tip M.B Arnhem ESCA Zwemmen 23
Verhoef A.J.B. Lelystad De Houtrib 23JK
Verhoef - Onrust W.J. Lelystad De Houtrib 3
Verhoeven N.G.J. Nijmegen Aqua-Novio`94 4
Vermeulen M.P. Culemborg De Meer 4
Vernooij J.R. Zutphen De IJsselmeeuwen 3
Verploeg - van Veldhoven J.C.L. Buurmalsen Olympia 3
Verschoor A.M. Renkum RZC 3
Verspiek R.H. Arnhem ESCA Zwemmen 4
Versprille E. Wezep Noord Veluwe 4
Versteeg - Rietveld J. Elst De Ward 3
Verweij de Geus - Hakkert E.S. Deil Olympia 3J
Viering H.B.V.M. Nijmegen De Waalstroom 3
Viering H. Hattem Octopus 3J
Visser F.C. Horssen De Gelenberg 23
Visser J. `s-Heerenberg Montferland 23
Vlieger M. `t-Harde De Hokseberg 2
Vlieger - Schuurman R.W. `t-Harde De Hokseberg 3J
Vonderen - van Woerkum M.G.M. van Kerkdriel Kerkdriel 3J
Vonhof J.W. Aalten Livo a4J
Vonhof - Stronks H.B. Aalten Livo 3JK
Vonke Y.B. Arnhem Arnhemse Watervrienden 4
Voorde - van Eek S.D.A. ten Vaassen ZVV aJ
Voortman - Alkema Y. Deventer De Berkelduikers 4
Vos R.J.H. Lelystad De Houtrib 4
Vos - Viergever I.S. `t-Harde De Hokseberg 3
Vos - Wisse E. Wageningen De Rijn 3J
Voskamp - van Tent Beking H.A. Brummen Arnhemse Watervrienden 3JK
Vreeman G.H. Silvolde DOS 3
Vreenegoor J.G.M. Ede (Gld.) De Rijn 23JK
Vries H. de Kesteren De Blauwe Schuur 123J
Vries - de Groot H.A. de Lelystad De Houtrib 3
Vries - van Tricht M. de Aalten Natare 3JK
Vrieze - Lebbink B.G. Doetinchem NDD 3
Vriezekolk G. Borculo Schuurman BZC 4
Vrijdag - Toet G.R. Apeldoorn ZVV 4
Waardenburg J.C. Grave Wijchen J
Waardenburg - Glaudemans J.J.G. Grave Wijchen 3
Wal H. van der Wageningen De Rijn 23JK
Wal R. van der Zaltbommel Zaltbommel 13J
Walet G.J. Nijkerk Flevo 3
Walvaart - Vriezen M.H. te Neede Schuurman BZC 3
Wams A. Zaltbommel Zaltbommel 3
Waninge - Vroom A.H. Nunspeet Nunspeet 3
Weber H.W. Beuningen BZC Dolfijnen 3
Weele - Eikelboom E. ter Wapenveld Octopus 3J
Weenen T.A. van Lelystad De Houtrib 23
Weening Y. Varsseveld Montferland 3
Weerd M. de Nijmegen Aqua-Novio`94 3
Wees J.C. van Lelystad De Houtrib 3
Weijer B. de Arnhem EZ&PC 3
Weijers-van Berkom S.E.L. Wijchen Wijchen a4
Wekking - Nieuwenhuizen B. Wijchen Aqua-Novio`94 3J
Welie H.W.H. van Beneden-Leeuwen De Gelenberg 3
Well J.G.M. van Wijchen Wijchen 3J
Wenderich J.J. Eerbeek Aquapoldro 23JK
Wennekes W.P.M. Didam DWK 23
Werner P.W. Heelsum RZC 4
Werner-Rietveldt L.I.M. Heelsum RZC 4
Werter J.A.J. Winterswijk WWV 3
Westerbroek L.H.G. Vorden Marveld 13J
Westerbroek - Broersma T. Vorden Marveld 123J
Westerveld M. Dinxperlo Natare 3
Wetering - van Hemmen P.E. van de Heerewaarden Kerkdriel 4
Wijk L.M.C.F. van Nijmegen Wijchen 3JK
Wijk T.P. van Nijmegen Wijchen 4
Wijnhoud - van den Hoorn J.G. Vaassen ZVV 3
Wild-Brands M.A.M.D. Apeldoorn Aquapoldro a4
Willemse R.M. Elst Overbetuwe 3
Willemsen F.G. Apeldoorn Aquapoldro 23J
Willemsen H. Apeldoorn Aquapoldro 123J
Willemsen B.W. Harderwijk De Woelwaters 3
Willemsen A. Elburg Nunspeet 3
Willemsen P.G.H. Zaltbommel Zaltbommel 3
Willemsen - Sueters A.M. Zutphen De IJsselmeeuwen J
Willemsen - van Feggelen M.H. Harderwijk De Woelwaters 3
Willigen - van der Staal F. van Meteren Olympia 3J
Wismans-Hijink M. Haalderen De Ward a4
Wissink M. Zutphen De Berkelduikers 4
Wissink J. Ede (Gld.) RZC 3JK
Wit N. de Zaandam De Houtrib 3
Wit E.A. de Delwijnen Zaltbommel 4
Witjes W.P.J. Elst EZ&PC 23
Witjes C.P. Arnhem Neptunus 4
Witte - de Rouw K.S.M.M. de Ede De Vrije Slag 3
Wittenberg M.J. Laren (Gld.) De Berkelduikers 3J
Wittens E.T.M. Ede De Vrije Slag 3J
Woerd - Onstenk J.H.W.M. te Groenlo Marveld 3
Woldendorp E. Lelystad Zuiderzeezwemmers 4
Wolsink - Braakhekke H. Warnsveld De IJsselmeeuwen 3J
Wopereis M.E. Isselburg-Anholt DOS a4
Zadelhoff P.C. van Lelystad De Houtrib 3
Zeijpveld - Meuleman H.J. Lochem De Berkelduikers 3JK
Zetten H. van Heerde Octopus 23JK
Zijlstra - Born A.N. Gendt De Ward 3
Zomer - Groot Wesseldijk W.A. Lochem De Berkelduikers 3
Zuyderwijk - Altorf J.A. Lienden Vahalis J
Zwanenburg M.J.A. Overasselt Aqua-Novio`94 a4
Zweers A.J. Renkum RZC 3
Zwemmer E.T.A. Wageningen De Rijn 3

Nieuws

10-11-2011 Kring Gelderland - Na Kring Overijssel maakt nu ook Kring Gelderland gebruik van het Zwemofficialsysteem van Pioen Partners.