Officials regio Oost

Klik hier om deze informatie ook op uw website te kunnen tonen
Zoekopdracht
Bevoegdheid
Naam
Plaats
Vereniging
Bevoegdheden
Aalderink - Post G.J. Vriezenveen VZ&PC 3JK
Aalders A.J.G. Ulft De Gendten 23
Aardema R. Duiven ESCA Zwemmen 3aJ
Aarninkhof - Kerkhof Jonkman B.M.S. Denekamp De Dinkel 3
Abbenhuis V. Arnhem Neptunus 4
Abbink J. Den Velde De Grunte a4
Aben - Knuist A.T.M. Nijmegen Aqua-Novio`94 3
Adriaensen A. Arnhem Neptunus 23J
Adriaenssens N.M. Borne WS Twente 3JK
Aelen M.J.M. Enschede EZC 4
Aken A.J.W.M. van Doetinchem NDD 123J
Albeda L.F. Wageningen De Rijn 3
Alefs I.M.H. Ruurlo De Berkelduikers 3
Alzate - Guerra C.L. Zwolle Swol 1894 3
Ankersmit - Bloemendaal H.P. Doesburg Aqua-Novio`94 3
Arendshorst G.J. Wierden De Veene 3
Arkel M.G. van Tiel Vahalis 3
Arnold P.R. Arnhem Neptunus 3
Asbreuk M.J.G. Nordhorn (D) De Dinkel 4
Aveskamp R.A.A. Denekamp De Dinkel 3
Badts M.C.W. de Zwolle Swol 1894 a4
Bakker G.A.A. de Beuningen BZC Dolfijnen 24
Bakker W.J. Hattem Octopus 23
Bakker R.J. Haaksbergen Scholtenhagen 3JK
Bakker P. Oldemarkt `t Tolhekke 4
Bakker - de Wit A. Urk Urk 1978 4
Balderen E. van Almelo De Veene 4
Ballast T.J.A. Beltrum Groenlose Zwemvereniging, Schuurman BZC 23JK
Ballegooijen - van Os M. van Zoelen De Meer 3J
Balvers M.M.J.W.M. Bergharen Wijchen 4
Barends J.F. Hengelo WS Twente 23
Barink M.J.G.J. Diepenheim De Hof a4
Barnier G.G.J. Lelystad De Houtrib 23JK
Barske H.J. Enschede EZC 13J
Bastiaans - den Dunnen F.E. Beuningen BZC Dolfijnen 3JK
Becht A.P. Beusichem De Meer, ZC'90 13J
Becke I.R. Zenderen WS Twente 4
Beek M.P.W.M. van Elst Aqua-Novio`94 23aKJ
Beek - Santbergen H.E. van der IJsselmuiden Deltasteur 3aJ
Beek - van Hattem J.J. van der Vaassen ZVV 3
Beekhoven K. van Nijkerk Flevo 23JK
Beekman - Huiskamp G.A. Epe ZVV 3
Beenen W. Renkum RZC 4
Beens R.A.J. Kampen Deltasteur 4
Beens - Nijland G. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 4
Bekendam J. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 24
Beldman G. Markelo De Hof 3J
Belt J. van de Zwartsluis ZVZ 4
Belt W. van de Balkbrug Dedemsvaart-AC a4
Belt - van de Maat A. van den Groenlo Livo 3
Beltman - Baan H.H. Rijssen De Mors 4J
Benne E. Zwartsluis ZVZ 4
Benning R. Echten De Reestduikers 4
Berg D. van de Nijkerkerveen Flevo 3
Berg M.V. van den Dronten Zuiderzeezwemmers 23JK
Berg J. van den Tuk Steenwijk 1934 3
Berg J.J. van den Wilsum Deltasteur 4
Berg J.K. van den Nijverdal Het Ravijn 3
Berg P.J. van den Zwolle DEK (De Eerste Kolk) 3aJ
Berg - Fix M. van den Wilsum Deltasteur 4
Bergboer - Tijhuis J.H. Nijverdal Het Ravijn 3
Bergsma W. Balkbrug Dedemsvaart-AC 3aJ
Bergsma - Wassing I.M. Nieuwleusen Dedemsvaart-AC 3
Berkhout A.L. Tiel Vahalis 3
Berns M.M.J. Zetten EZZ 3
Berns R.A.T. Driel EZZ 3
Besselink J. Velp (Gld.) PFC Rheden aJ
Beumer J.M.G.J. Oosterbeek RZC 23
Bies R. Hardenberg Dedemsvaart-AC 23aJ
Bijl L.R.A. Nijkerk Flevo 3
Bijlsma F.A. Hattem Hatto Heim 4aJ
Binnendijk - Broekhuis G.H. Borne WS Twente 23JK
Bisschop J.L.A. IJsselmuiden Deltasteur 4
Blaauw R.J.H. Molenhoek (Limb.) De Waalstroom 4
Blekkink E.G.J. Borculo Schuurman BZC 3J
Blink D.W. van den Lelystad De Houtrib 3J
Blitterswijk M. van Nijmegen Wijchen 23aJ
Blitterswijk - van Riet P.E. van Nijmegen Wijchen 3J
Blockhuis - Mensink N.M.L. Oldenzaal OZ&PC 3
Bloemberg A.A.J. Lichtenvoorde Livo 3JK
Blokland W.T.M. van Culemborg DWK, ZC'90 13J
Blokland E.A.M. van Culemborg ZC'90 3
Blom J.A. Enschede EZC 4
Blom R. Dieren DWV 4
Blom - van der Lans M.C.E. Steenderen De IJsselmeeuwen 3
Blomjous - Dronkert J.Y.A. Velp PFC Rheden 4
Blonk H.L. Nijmegen De Waalstroom 3
Bluemink C. Lichtenvoorde Livo a4
Bockting - Brouwer E. Zeddam Montferland 3J
Boer H.A. de Goor De Hof 3J
Boer N. de Renkum RZC 4
Boerman - Geerling H. Rijssen De Mors 4
Boers P. Heerewaarden Kerkdriel 23JK
Boers - Bathoorn J.R. Wierden WS Twente aJ
Boertien R.G. Balkbrug Dedemsvaart-AC 3aJ
Boertien - Timmerman H. Balkbrug Dedemsvaart-AC a4
Boessenkool K. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 23
Boessenkool G.A. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3JK
Bogt (Schuurmans -) I.B.M. te Eibergen Schuurman BZC 3
Boink V.N. Hengelo WS Twente 3
Bokkel - Koopman J.A. ten Hengelo (Gld.) NDD 3JK
Boks - Eshuis G. Almelo De Veene 3
Bolink - Broekmate J. Nijverdal Het Ravijn 4
Boltendal - Koopmans H. Emmeloord Zignea 3J
Bom - Spijkers G. Vriezenveen VZ&PC 4
Bomers L.B. Neede Schuurman BZC 4
Bongers C.P.J.M. Zwolle Swol 1894 3
Bonnink H.J. Lichtenvoorde Livo 23
Boogaard B. van den Puiflijk Aqua-Novio`94 3
Boogaard - Koenen T.C. Apeldoorn Aquapoldro 3JK
Boom - Bekkers J.S.S. Lelystad De Houtrib 23JK
Boon A.X. Deventer De IJsel 4
Boonstra - Berends J. Duiven ZVW'74 4aJ
Bootsman D.A. Bennekom De Rijn 23
Bootsveld R.J. Eefde De IJsselmeeuwen 3
Bos D.A. Almelo VZ&PC 3JK
Bos - Harbers J.G.M. Groenlo Groenlose Zwemvereniging 3
Bos - Tebberman W.M. Vriezenveen VZ&PC 4
Bosch J.M.H. van den Doetinchem De Rijn 3J
Bosch - Kraai L. Laren (Gld.) De Berkelduikers 4
Boschker - van Kranenburg G. Groenlo Groenlose Zwemvereniging 3
Bosman M. Kampen Deltasteur 23aJ
Bosman E. Deventer De IJsel 3a2
Bosveld A.J. Velp PFC Rheden 4
Bottenburg H.A. van Heerde Octopus 23J
Bottenburg - Papsop I. van Heerde Octopus 3
Bottger A. Ruurlo De Berkelduikers 3aJ
Bouwhuis - Knobben T.J.G. Wierden De Veene 3JK
Bouwmeester G.J. Vaassen ZVV 3a2J
Bouwmeester D. IJsselmuiden Deltasteur 3JK
Bouwmeester D. IJsselmuiden Deltasteur 3
Boxum - Bakker M. Zwartsluis ZVZ 3
Braak A. van Lichtenvoorde Livo 3
Braakhekke - Wolsink B. Lochem De Berkelduikers 3
Brake G.J.H. te Nijmegen Natare 3
Brake - Klein Gunnewiek E. te Lichtenvoorde Livo 4
Brand C.L.M. van den Nijmegen Aqua-Novio`94 3
Brand H. Zwolle Swol 1894 3JK
Brandhorst M. Oldenzaal OZ&PC 3
Bredenhoff K. Wapenveld Octopus 3aJ
Breejen P.L. den Zaltbommel Zaltbommel 23
Bremmer S. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3
Breukelman - Valkman T.J. Hoogenweg De Grunte 4
Briais Backer - van den Heuvel G.W. de Culemborg De Meer 3
Brinke B.H. te Groenlo Groenlose Zwemvereniging 3
Brinkman J. Kallenkote Steenwijk 1934 a4
Brinkman A.H. Staphorst De Nieuwe Slag 4
Brinkman J. Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Brinkman - Gerritsen G.W. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3
Brinkman - Have R.H. Kallenkote Steenwijk 1934 4
Brinks H. Goor De Hof 3a2
Broeder - Hallers N. Lunteren De Rijn 3J
Broek - van Steenveldt J.F.M. van den Alphen aan de Maas Kerkdriel 3
Broekema H.W. Oosterbeek Arnhemse Watervrienden 4
Broekgaarden - Wubbels A.P.M. Barneveld DWK 3JK
Brouwer - Boersma M.T.C. Dronten Zuiderzeezwemmers a4
Brouwer - Starink J.M.C. Arnhem Neptunus 3
Brouwer - te Kronnie M.I. Eibergen Livo 3
Bruggen - Christenhusz H.A.C. ter Oldenzaal OZ&PC 3
Bruggink D. Haaksbergen Scholtenhagen 3JK
Bruil H.W. Brummen De Spreng 4
Bruin E. de Lent Aqua-Novio`94 3
Bruinekool E.M. Dronten Zuiderzeezwemmers 3J
Brummelaar - Knol A. Goor De Hof 4
Brummelman - Markvoort J.F. Laren (Gld.) De Berkelduikers 3
Brun E.J. van den Varik Vahalis 3
Bruns H.M.G. Giesbeek DWV 123J
Brussee W.P. Steenwijk `t Tolhekke 3
Brussel - Lankamp F. van Rijssen De Mors 3
Budding - van Boven B. Wezep Noord Veluwe 4
Buiten A.J. van Terwolde Aquapoldro 123J
Buiten - Seinen E. van Terwolde Aquapoldro 3
Buitenhuis - Besaris C. Apeldoorn Aquapoldro 23
Buiting H.A.G. Silvolde DOS 3
Bullinga - Jansen M. Wageningen De Rijn 4
Bultman - Kroneman E. 't-Harde De Hokseberg 4
Burgers - Capel M.C.H. Doetinchem NDD 3
Burgers - de Ruiter J. Buren (Gld.) Olympia 4
Buunk M.S. Vorden De Berkelduikers 4
Buunk - Dijkstra T.F. Hengelo (Gld.) NDD a4
Buur R.C.M. Putten DWK 23JK
Buurkes - Profijt F. ter De Pollen VZ&PC 3
Campschroer J.H. Velp (Gld.) Aquapoldro 23JK
Cannemeijer-Jansen L.J.H. Huissen Neptunus 4
Centen A. Steenwijk Steenwijk 1934 4
Christiaanse - Naudin ten Cate L. Koekange De Reestduikers 3
Cillessen A.J.H. Groesbeek De Waalstroom 3
Comello - Struik J.M. Oldenzaal OZ&PC 3
Contermans M. Dronten Zuiderzeezwemmers 4
Coonen J.E.F. Arnhem ESCA Zwemmen 3
Cuppes M. Ewijk Wijchen 3
Curfs M.H.J.M. Dalfsen DEK (De Eerste Kolk) 123J
Curfs R.L. Dalfsen Het Ravijn 3aJ
Curfs H. Dalfsen DEK (De Eerste Kolk) 4
Dales D.J. Culemborg ZC'90 123J
Dam M.Th. ten Goor De Hof 4
Dam J.P. Emmeloord Zignea a4
Damme A.D. van Steenwijk `t Tolhekke 3JK
Dasselaar M. Vriezenveen VZ&PC a4
Dekker M. Brucht De Grunte 3
Dekker - van der Vegt H. Brucht De Grunte 3
Dekkers - Blekkink E.E. Lichtenvoorde Livo 3
Dekkinga E.M. Bant Zignea 3a2J
Delden E. van Zwolle Swol 1894 a4
Demaret E.B. Wijchen Wijchen 3
Derksen J.J. Doetinchem NDD 23JK
Deurloo A.M. Biddinghuizen Zuiderzeezwemmers 4
Deutekom A. van Eerbeek Vahalis 3
Deuten M.K. Kampen Deltasteur 3
Dieren E. van Oldenzaal De Dinkel 3
Dijk C.J.D. van `t-Harde Noord Veluwe 23JK
Dijk J.N.K. van Wageningen De Rijn 3
Dijk J. (dhr.) van Doesburg DWV 4
Dijk J. van Emmeloord Zignea 4
Dijk - Meeuwissen A.G. van Elst EZPC 3aKJ
Dijkman H.G. Lochem De Berkelduikers 23JK
Dijkslag H. Zwolle Swol 1894 a4
Dijkstra H. Arnhem Arnhemse Watervrienden 4
Dijkstra - van Oort I. Arnhem Arnhemse Watervrienden 4
Diks P.H.G. Wilp-Achterhoek Aquapoldro 3
Dingemanse C.C. Deventer De IJsel a4
Doest K.J.M. ter Goor WS Twente 4
Doeve - Janssen M.C. Arnhem ESCA Zwemmen 3
Dollekamp C.R. Steenwijk Steenwijk 1934 3aKJ
Dongen J.T.J. van Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Dongen - Hoogeweg E. van Druten Aqua-Novio`94 4
Dongen - Ottevanger G.G. van Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Donninger A.L. Vriezenveen VZ&PC 4
Donninger - Kunst A.J. Vriezenveen VZ&PC 3J
Doorn T.C. van Rhenen De Rijn 3
Doorn J.L. van Harderwijk De Woelwaters 3aJ
Doorn B. van Hellendoorn Het Ravijn 3
Doornwaard - van Klompenburg B. Nunspeet Nunspeet 3J
Dorgelo G.J. Zwartsluis ZVZ 4
Doubrava L.A. Nijmegen Aqua-Novio`94 a4
Douwma - Vree Egberts J.A.M. Vaassen ZVV 3
Drager R.H. Elst EZPC 3
Drenth H. Wageningen De Rijn 3
Drenthen - Beld M.M.B. Vriezenveen VZ&PC 4
Drie - Verschoor P. van Vaassen ZVV 3
Driessen B.D.P. Zwolle Deltasteur 3
Drogt - Gewald G. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3
Druijff G. Lunteren De Vrije Slag 4
Druijff - van den Brandhof D. Lunteren De Vrije Slag 3
Duenk - Smits R.J. Winterswijk WWV 3
Duinkerken - Gasse C.J. van Nijkerk Flevo 3
Dumas - Barkhuysen C.H. Renkum RZC 3aJ
Dunhoft - Poorthuis J.B.M. Overdinkel Losser 4J
Ebbers A. Nunspeet Nunspeet 3JK
Edens L.F. Almelo De Veene 4J
Ee R.A. van Warnsveld De IJsselmeeuwen 123J
Ee C. van Warnsveld De IJsselmeeuwen 4
Eektimmerman D.A. Nijverdal Het Ravijn 3
Egberts C. Deventer De IJsel 3
Eghuizen - Tijssen J.C. Hattem Hatto Heim 23
Ehrhardt H. Losser EZC 3J
Eijkelenburg - Biesters A.A. van Rumpt Olympia 3
Eilander G. Heino Hera'11 4
Eilander K.A. Zwolle Swol 1894 4
Eilander A.V. Elim De Grunte 4
Elk C.P.H. van Randwijk EZZ 3
Elshof C.M.J. Arnhem Neptunus 3
Elst A. van Ochten De Meer 3aKJ
Elteren - de Waard P.M. van Culemborg De Meer J
Emanuelson - van den Ham A.B. Culemborg Olympia 3J
Emous R. van Ermelo Flevo, Triton Putten 3a2
Engbersen - Venekamp F. Hardenberg De Grunte 3J
Engeman H.G. Oldenzaal OZ&PC 3
Erve J.W.M. van het Elst Overbetuwe 3
Es C.C.M. van Enschede EZC 4
Eskes E. Overdinkel Losser 3a2
Esseboom B.A. Arnhem Aqua-Novio`94 3
Essen W. van Zwolle Swol 1894 23
Evers M.R.F. 's-Heerenberg Montferland a4
Ezendam J.H.M. Almelo De Veene 3
Faassen A. van Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3
Faber H. Apeldoorn Aquapoldro 4
Flier A. Elburg Noord Veluwe 4
Floor A.J. Hedel Kerkdriel 3a2
Foekens - de Vries M. Nijkerk Triton Putten 4
Frederiks S. Wierden De Veene 4
Fredriks E. Deventer WS Twente 3
Frerix - Roelofsen N.A. 's-Heerenberg Montferland 3
Frisart - Kock S.D. Culemborg De Meer 4
Friskes - van Kesteren E.J.I. Zutphen DWK 3
Gaasbeek - Schrijver J.J. Kampen Deltasteur 4
Gallas M.R. Wageningen De Rijn 3
Gans E.E. de Nijmegen Aqua-Novio`94 a4
Garritsen R. Kerk-Avezaath Olympia 3J
Geerdink R.A.B. IJsselmuiden Deltasteur 3
Geerligs - van Hittersum M.E. Wijhe WZC 3
Geerlings J.R.R. Goor De Hof 23
Geertsma W. Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Geervliet E.C.G. Giesbeek DWV 3
Geervliet - Braakman W.H. Giesbeek DWV 4
Gelder H.W. de Breklenkamp De Dinkel 4
Gelder - Kroneman A. van 't Harde De Hokseberg a4
Gelder - Rozeboom N. de Breklenkamp De Dinkel 4
Gelderman C. Wezep Octopus 3a2
Genderen - Gijben A.G.J. van Well (Gld.) Kerkdriel 3
Gendt J.C.T. van Geldrop De Gelenberg 13J
Gendt - Bakker C. van Druten De Gelenberg 3JK
Gent - Bakkenes C. van Harderwijk De Woelwaters 23J
Gent - Stubbe H. van Kerkdriel Kerkdriel 3
Gerner - Altena Y.N. Zwolle Swol 1894 3J
Gerrits M.G.P. `s-Heerenberg Montferland 3
Gerrits A. Vriezenveen Olde Vechte 13J
Gerritse H. Groesbeek Groesbeek 23J
Gerritsen R.L.E. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 23
Gessel W.H.J.C. van Arnhem De Rijn 23
Geul R. Duiven Aqua-Novio`94 3
Geus - van Meenen A. de Deil Olympia 3
Geway E.R `t Harde Octopus 3
Gibson - de Boer P.A Marienheem Hera'11 4
Gielbert - Beumer S.T. Elburg Nunspeet 4
Gijsbers - Wintermans H.M. Winterswijk WWV a4
Gijsbertsen W.P. Putten Triton Putten 4
Gijssel J. van Nijverdal Het Ravijn 24
Gilding - Tussaud A.M. Hengelo WS Twente 23
Ginkel (Vendelo -) M.W.C. van Lienden Vahalis 4
Goede J. de Deventer De IJsel 4
Goede N. de Zwartsluis ZVZ 3aJ
Goede - Hoving A. de `t-Harde De Hokseberg 23
Goeloe Y.R.A. Arnhem Neptunus 3
Goos - Gerritsen A.A.F. Vriezenveen VZ&PC 4
Goossen B.J.J. Tubbergen VKC'03 4
Goud M. Lelystad De Houtrib 4
Gouwentak - Verhoeve C.M. Meteren Olympia a4
Govaers R. Zutphen De IJsselmeeuwen 3a2
Graaf A. van der Drogteropslagen Dedemsvaart-AC 4
Graaf J.W. de Doesburg DWV 4
Gras T. Willemsoord `t Tolhekke 4
Gravemaker R. Wageningen De Rijn 4aJ
Grefhorst A. Vaassen ZVV 3
Grevenbroek P.M. van Oosterhout De Ward 3
Grevenbroek D.M. van Bemmel De Ward 3
Grievink M. Aalten Natare 3
Grobbee J.S.M. Lelystad De Houtrib 4
Groener - Molendijk A. Denekamp De Dinkel 4
Groenevelt - Pater J.G. Ede (Gld.) De Vrije Slag 3J
Groeneweg B.H. Hengelo WS Twente 3
Gronde P.G.Y. van de Almelo De Veene 3JK
Groot K.M. de Culemborg De Meer 23JK
Groot L.Y. Nijkerk Flevo 3
Groot Koerkamp A.J.M. Bennekom De Rijn 23K
Grooten - Stulen C. Almelo De Veene a4
Grootheest J. van Wezep Noord Veluwe 23JK
Grootkarsijn M. Oldebroek De Hokseberg 4
Grotentraast - Grootentraast J. Rijssen De Mors 3J
Gruintjes - Bernards C.S.I. Zaltbommel Zaltbommel 3J
Günther - van Viegen K.A. Tiel De Meer 3
Haalen - Berger M.H. van Molenhoek (LB) De Waalstroom 4
Haan T. de Basse `t Tolhekke 3
Haan H.J. Nieuwleusen De Nieuwe Slag 4
Haan - Kostwinder S. de De Wijk De Reestduikers 3J
Haan - Vreke G.M.M. de Meteren Olympia 3
Haan - Wierda C.A. Vroomshoop De Zandstuve 4
Haar W. ter Lichtenvoorde Livo 3
Hag H.B.M. ten Goor De Hof 4
Hage P. Tiel Vahalis 3a2
Hagedoorn M. Sibculo De Wieke 4
Hagreis F. Borne WS Twente 3JK
Hagting L. Swifterbant Zuiderzeezwemmers 3
Hakvoort T. Urk Urk 1978 4
Halteren - Mos M. van Oldenzaal OZ&PC a4
Hamhuis - van der Spoel H. Hardenberg De Grunte 3
Hammer - Timmerman B. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 4
Hansman - ten Wolde M. Beltschutsloot ZVZ 3J
Harbers H. Nijverdal Het Ravijn 23J
Harbers J.H. Wierden De Veene 3
Harbers - Ruchtie R.P.E. Nijverdal Het Ravijn 3J
Haren - Hoksbergen J.A.W. van Doetinchem NDD 3
Hart M.H.F. de Zaltbommel Zaltbommel 3J
Harten A. van Emmeloord Zignea 4
Hartgers G.P. Apeldoorn Aquapoldro 3J
Hartman - Eggink W. Westerhaar De Wieke 4
Hassing W.M.M. Doetinchem NDD 3J
Haszing L.J. Malden De Waalstroom 3
Haszing - Roeloffs M.A.J. Malden De Waalstroom 3
Hatzmann J.P. Steenwijk Steenwijk 1934 4J
Havelaar E.G. Hardenberg De Grunte 4
Haverkate - Tijman A.G. Ambt Delden De Hof 4
Hazeleger - Huisman R. Barneveld DWK 3J
Hazeleger - van Ginkel G. Culemborg ZC'90 3
Hebbink - de Boer M.E. Borculo De Berkelduikers 4
Heebing S.J.E.M. Rhenen Aqua-Novio`94 3
Heederik C.J.H. Zwolle Swol 1894 3JK
Heederik - van Ardenne S.M. Zwolle Swol 1894 3J
Heerbeek M. van Enschede EZC 4
Heezen J.C.M. van Druten De Gelenberg 3
Heezen - van Aanholt E.J.M. van Druten De Gelenberg 3J
Heideman I. Oldenzaal WS Twente 3
Heideman J. Aalten Natare a4
Heideveld M. Zwolle Swol 1894 a4
Heijdens - Schasfoort J.G. Beuningen De Dinkel 3JK
Heijne K.M. Zwolle Swol 1894 4
Heino - Hakze Y.C. Enschede De Veene 3JK
Hek Th.J. Westendorp DOS 4
Hekstra - Gerritse A.C. Harderwijk De Woelwaters 4
Helm H. van der Rossum (Gld.) Kerkdriel 23JK
Helm - van de Laar G.A.M. van der Rossum (Gld.) Kerkdriel 3
Helmich I.S. Barneveld DWK 3
Hemert A.W.H.M.A. van Ammerzoden Zaltbommel 3
Hendriks - Claassen P.J.M. Vianen (NB) De Waalstroom 3J
Hendriksen T. Haaksbergen Scholtenhagen 4
Hengeveld R.A. Arnhem Neptunus 23J
Herk - Teela G.J. van Deventer De IJsel 4
Hermans J.A.H. Steenwijk Steenwijk 1934 4
Hermans S.C.J. Alphen aan de Maas De Gelenberg 4
Hermans - Metselaar B.C. Klossterhaar De Grunte 4
Hermans - van Hoogstraten A.M.C. Alphen De Gelenberg 3
Hesselink - Maaskant W. Heerde Octopus 3
Hesselink - Paalman J.H. Lochem De Berkelduikers 3J
Hetterscheid H. Rheden DWV 3
Heus - Kloos Y.A Arnhem Overbetuwe 3J
Heuvel G.L.H.M. `s-Heerenberg Montferland 23
Heuvel M.P.M.J. van den Culemborg De Meer 3
Heymen J.W.M. Doetinchem Montferland 3J
Hillebrand - Dokter P.M.B. Zwolle Swol 1894 3
Hiltjesdam - Koster H. Rijssen De Mors 3
Hissink Nijenhuis M. Zutphen Proteus 23J
Hoekjen A.J. Rijssen De Mors 4
Hoeksma J. Enschede Scholtenhagen 3
Hoekstra M. Lelystad De Houtrib 4
Hoentjen W.J. Markelo De Hof 4
Hof H.J. van 't `t Harde De Hokseberg 4
Hof L. Wageningen De Rijn J
Hof A.F. Hengelo WS Twente 3
Hof H.J. Hengelo WS Twente 3
Hof - Voordouw B.G. Neede Schuurman BZC 3
Hoff M.N.J. Heilig Landstichting Aqua-Novio`94 3
Hoffland E. Enter De Hof 4
Hofsink W.T. Kampen Deltasteur 3JK
Hofsté - Klaasen H.W.J. Almelo De Veene 3
Hogenstijn S.T.G. Vaassen ZVV 3J
Holland G.J. van Ede (Gld.) De Vrije Slag 3
Holland - Gaasbeek J.J. van Ede (Gld.) De Vrije Slag 23JK
Homberg C.J. Vriezenveen VZ&PC 4
Hombergh M.L.M. van den Warnsveld De IJsselmeeuwen 4
Homsma - Busscher A. Steenwijk Steenwijk 1934 4
Hoogendoorn - Oltmanns L.G. Haaksbergen Schuurman BZC 3
Hoppenreijs - den Hartogh G.H. Wamel De Gelenberg 4
Horst G.A. van der Culemborg De Meer 23JK
Horst H.A.W. ter Ruurlo De Berkelduikers 4
Horst - van Huizen H.M.J. Almelo De Veene 3
Houterman - Bull H.W.H.M. Lent Aqua-Novio`94 3JK
Houttum M. van Almelo De Veene 3
Houwing R.E. Winterswijk WWV 3
Hoven G.H. ten Vaassen ZVV 3
Hubert R. Almere De Houtrib a4
Hubert - van Koolwijk S. Duiven ZVW'74 a4
Huijskes P.J.M. Aalten Natare 3
Huisken E. Goor De Hof 3a2aJ
Huisken R. Goor De Hof 4a2aJ
Huitema - Marissen I. Zwartsluis ZVZ 3
Huizenga R. Zwartsluis ZVZ 4
Hul - van t Hul T. van `t `t-Harde De Hokseberg 3J
Hulleman W.W.G. Vaassen ZVV 3
Hulst B.F. van Elst Overbetuwe 3
Hulst - Winter F.B. Zwartsluis ZVZ 4
Hulsteijn L. Renkum RZC aJ
Hulsteijn M. Renkum RZC aJ
Hummel S. van Westervoort ZVW'74 a4
Hut J.L. `t-Harde De Hokseberg 23J
IJsseldijk (Drenth - ) W.G.H. van Tiel Vahalis 3J
Jacobs J.H.W.G. Winterswijk-Kotten NDD 123J
Jacobsen - Bes M.C. Westervoort DWK a4
Jager - Mensink J.A. Lochem De Berkelduikers 3
Jansema A. Zwartsluis ZVZ 3
Jansen M. Arnhem Arnhemse Watervrienden 3J
Jansen J.C. Almelo Schuurman BZC 3J
Jansen E. Ommen Swol 1894 3aKJ
Jansen I.M. Nijverdal Het Ravijn 4
Jansen P.R. Zwartsluis ZVZ 3
Jansen H.T.A. Aalten Natare 4
Jansen C.E. Ede De Vrije Slag 4
Jansen Y.C. Markelo De Hof a4
Jansen M.B.M. Hurwenen Zaltbommel a4
Jansen - Krikke N.D. Nijmegen Aqua-Novio`94 3
Janssen R.J.A. Druten De Gelenberg 4
Janssen B. Velp (Gld.) PFC Rheden a4
Janssen - Bartels M.J.B. Renkum RZC 3J
Janssen - Sas B.B.G.A. Druten De Gelenberg 4
Janssen van den Berg A.J.P. Gendt De Ward 3
Jaspers Fayer A. Vriezenveen VZ&PC 4
Jasperse J.P. Dronten Zuiderzeezwemmers a4
Jekel S.A. Nijkerk (Gld.) Flevo a4
Jonge - Harsevoort D.J. de Beltschutsloot ZVZ 4
Jongman R. Enschede EZC 3J
Jonker M. Emmeloord Zignea 4
Jonker S. Hengelo WS Twente 3
Julius - Visser R.A. Heerde Octopus 3J
Julkowska - Krupinska K.M. Emmeloord Zignea 4
Kabalt W.A.M. Kampen Deltasteur 4
Kajim - Panjer G.A. Wageningen-Hoog RZC 3
Kalsbeek B. Vriezenveen VZ&PC 4
Kalter J.R. Balkbrug Dedemsvaart-AC 3a2
Kamp B.G.J. Delden Twickel 23JK
Kamp E. van de Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3
Kamp - Bouwmeester W.T.M. van de IJsselmuiden Deltasteur 3J
Kampe J.H. ten Markelo De Hof 13J
Kamphuis J.G.M. Oldenzaal OZ&PC 13J
Kamphuis - Nijkrake M.J.H. Oldenzaal OZ&PC 3J
Kamps P.G.M. Oldenzaal OZ&PC a4
Kamps - Hageman J.H. Oldenzaal OZ&PC 3
Kanis A.M. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 4
Kanis - Warringa J.B. Kampen Deltasteur 3
Kanselaar - Josten I.T.W.J Wijchen Wijchen 4
Kappe E.M. Lelystad De Houtrib 3
Kappert G. Heino Hera'11 4
Karels J.S.F. Terwolde Proteus J
Kasper R.W. IJsselmuiden Deltasteur 3a2
Kattenberg - Lok C.M. Hasselt DEK (De Eerste Kolk) 3
Kattouw A. Elst De Ward 3
Kazic S. Aalten Natare 4
Keemers - Gels M. Malden De Waalstroom 4
Keijzer - Peerdeman J.M. Swifterbant Zuiderzeezwemmers 3J
Keijzers - van den Bogaart E.J.J.M. Megchelen NDD 4
Kelderman A. Goor De Hof 4
Kemmink J.Z.A. Vaassen ZVV a4
Kempen - Philipsen A.W.M. van Lent De Ward 3aJ
Kemperman - Drenthen A.A. Westerhaar De Wieke 3
Kenkhuis H. Vriezenveen VZ&PC 4
Kesteren P. van Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 123J
Keulen L. van Stenenkamer Proteus 4
Khattouti A. Lelystad De Houtrib 3
Kiburg A. De Blesse Steenwijk 1934 4
Kiel J. Kampen `t Tolhekke 4
Kiela J. Slagharen De Grunte 4
Kiesewetter F.R. Duiven ZVW'74 23JK
Kiesewetter - Polman J.G.T.M. Duiven ZVW'74 3J
Kievit R.M. de Arnhem ESCA Zwemmen 3
Kiezebrink - Boks H. Ede De Vrije Slag J
Kijk in de Vegte A.J. Hasselt ZVZ 4
Kijk in de Vegte - Maandag A.M. Hasselt ZVZ 4
Kip D. Dronten Zuiderzeezwemmers 3a2
Klaassen K.A. Kerk Avezaath Olympia 3
Klanderman - Kos A.J. Winterswijk WWV 3J
Klein Gebbink A.G.T.M. Groenlo Groenlose Zwemvereniging a4
Klein Nienhuis E.J.J.M. Lichtenvoorde Livo 23
Klerk W.M. Dronten Zuiderzeezwemmers 3aJ
Klijnsma R. Overdinkel De Springplank 4
Kloek - Tusveld G. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 4J
Klompenburg - Hofmeier G. van Hoge Enk De Hokseberg 3
Klompmaker - Mulder B. `t-Loo Oldebroek De Hokseberg, Noord Veluwe 3
Kloots - Wolthuis W. Markelo De Hof 3
Kluitman - Bruijn M.T. Denekamp De Dinkel 3
Kniest J.A.M. 's-Heerenberg Montferland a4
Knigge W. Enschede EZC 4
Knippenborg I.J.A.M. Haaksbergen Scholtenhagen 3J
Knufing - Romp S. Harreveld Livo 3
Kobes L.J. Almelo VZ&PC 3J
Kobes - Veldhuis J. Almelo De Zandstuve 3J
Kock D.D. Arnhem ESCA Zwemmen a4
Kodden - Witvoet H.R. St.Jansklooster ZVZ 4
Koekoek - van der Werf C.M. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC a4
Koens - Kroezen M.J.P. Delden Twickel 3J
Koerhuis P.H.M. Vriezenveen VZ&PC 3
Koerts - Janssen P.A.M. Zaltbommel Zaltbommel 4
Koetsier - Simons M.P. Lelystad 4
Kok S.J. Deventer De IJsel 4
Kok - Pierik V. Westerhaar De Wieke 3
Kok - Roelofs J. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 4
Kolk - van Loo J.B. van der Winterswijk 3J
Kolk - Vinke C.L. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 3J
Kolkman - Klein Severt M.J.M. Groenlo 3
Komen C.M.D. Putten Triton Putten 4
Konstapel M.R. Doetinchem NDD 3
Kooij A.F. Ede (Gld.) De Vrije Slag 4
Koolman - Boschman J. Wapenveld Swol 1894 4
Koornstra - Dijkstra S.M. Emmeloord Zignea 3
Kootstra P. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3
Koperdraad C.M. Heerde ZVV 3J
Koppel - Schuurhuis M.L. ten Zwolle Deltasteur 4
Korte A.C.J. de Oss EZZ 4J
Korte - Lodder W. de Zetten De Rijn 3JK
Koutsocheras - van Gestel A. Hernen Wijchen a4
Kouwijzer M.L.C.E. Nijmegen Aqua-Novio`94 4
Kraak - Beckers M. Enschede WS Twente 3JK
Krabbenborg A.J.M. Varsseveld DOS 3
Kragt - Dijk J.A. Nieuwleusen Dedemsvaart-AC a4
Kramer T. Urk Urk 1978 4
Kramer C.R. Swifterbant Zuiderzeezwemmers 4
Kranenberg J.H.A. Goor De Hof 3
Kreuwel R.J.M. Almelo De Veene 3
Krieken M.A. van Zaltbommel Zaltbommel 3
Krijgsman C. Westervoort ZVW'74 a4
Krooshof - Hoogstrate P. Goor De Hof a4
Kropmans M. Losser De Dinkel 4
Kruik - Blom E.P.M. Swifterbant Zuiderzeezwemmers 23
Kuilder - Sluijer E. Vriezenveen De Veene 3
Kuiper M.W. Blokzijl Zignea a4
Kuiper - Straub R.B.M. `s-Heerenberg Montferland 3J
Kuipers J.G.C. Hengelo (Gld.) NDD 23
Kuipers - Booyink J.A.M. Bergentheim De Grunte 3
Kuipers - Schuite N. Goor De Hof 3J
Laan J.J. van der Kampen Deltasteur 4
Laar E. Doetinchem NDD J
Laar - van Lunsen C.M. Doetinchem NDD 3
Lagen A. van Barneveld DWK 3
Lagen - van Gulik M.J. van Barneveld DWK 3
Lamers A.W. Glanerbrug Avanti-Wilskracht 4
Lamers - Lammers M.J.A. Glanerbrug Avanti-Wilskracht, Losser 3
Lammertink I. Markelo De Hof 3
Landman - Vos L.M. Heeten Hera'11 4
Lanen M.G.A van Elst Overbetuwe 3
Leemreise I.J.A.M. Gendt De Ward 3
Leenders H.W.B. Beuningen (Gld.) BZC Dolfijnen 4
Leeuw L. de Biddinghuizen De Woelwaters 23JK
Leeuw J.E. Enschede De Dinkel 23
Leeuwen - van Iperen S.A. van Tiel Vahalis 4
Leeuwrik D. Voorst De IJsselmeeuwen 3
Legebeke E.J. Doetinchem NDD 23J
Legtenberg - Boeve J. Nijverdal Het Ravijn 4
Legters G. Velp PFC Rheden a4
Leideman A. Hardenberg De Grunte 3a2aJ
Leinse B. Oldenzaal OZ&PC 3
Lemstra A. Culemborg ZC'90 3
Lende - ten Dolle W.J. van der Winterswijk WWV 3
Lenferink M.H.M. Oldenzaal OZ&PC a4
Lenferink - Boezewinkel H.J. Geesteren De Veene 3
Lent S.A.P. van Beneden-Leeuwen De Gelenberg 3
Lettinga L. Nijmegen De Waalstroom 3
Leusen J.C. van Zwartsluis ZVZ 4
Leusink J.G.F. Goor De Hof 3aKJ
Lichtendonk - Pothof M.G.J. Coevorden De Grunte 3
Ligtenberg J. Rijssen VZ&PC 4
Ligtenberg B. Rijssen VZ&PC 4
Ligtenberg - Borkent J. Rijssen VZ&PC 3J
Ligthart N.J.G.M. Enkhuizen De Houtrib 123J
Limburg J.J. van Epe De Hokseberg, Hatto Heim 23JK
Limpers - Breukink J. Loenen (Gld.) Aquapoldro 3J
Linden P.W.H. van de Culemborg ZC'90 3
Linderhof N.A. Oldenzaal De Dinkel 4
Loenen - Cillessen I.E.J. van Beuningen (Gld.) BZC Dolfijnen 4
Logt - Nijenhuis A.M. van de Beuningen BZC Dolfijnen 3
Lohschelder P.G.H. Wehl NDD 3
Lok - Tigelaar I. Zwartsluis ZVZ 4
Loonen M. Zwolle Swol 1894 4
Loots A. Deventer Proteus 3J
Lor C.S. Kampen `t Tolhekke 3J
Lorkeers J.G.M. Vroomshoop VZ&PC 3a2
Louw M.H.W. de Apeldoorn Aquapoldro 23
Lucas R.A.J. Almelo De Veene 3
Lucas - te Winkel W.J.B. Winterswijk WWV 3aJ
Luijk - van Breedland N. van Zwolle DEK (De Eerste Kolk) 3
Luimes - van Mastrigt W.F. Doetinchem NDD 23JK
Lute J.A. Heino Hera'11 23
Lute L.M. Heino Hera'11 3
Lutters - Weustink I.F. Denekamp De Dinkel 4
Maarel H.T.M. van der Doetinchem De Rijn 13J
Maarse U.A.M. Doetinchem NDD 3J
Maassen van den Brink A. Rijssen De Mors 4
Maat J. IJsselmuiden Deltasteur 4
Maat - Schippers A. ter Rijssen De Mors 4
Makken - Jansen A.M. Zwolle Swol 1894 3
Man A.A.J. de Elst Aqua-Novio`94 3J
Manders A.J.G. Huissen Arnhemse Watervrienden 3
Manni H.P. Heerde Octopus 3JK
Maree A.R. Groenlo Groenlose Zwemvereniging a4
Maris C.P. Lelystad De Houtrib 3J
Maris - Veldhuis M.A. Lelystad De Houtrib 23JK
Markmann M. Apeldoorn Aquapoldro 4
Markslag - Wassink S. Nijverdal Het Ravijn 3J
Markus I.T.E.M. Wijchen Wijchen 3
Marsman - van Loy H.J. Hellendoorn Het Ravijn 3
Martens M.H.E. Elst EZPC 3
Masselink - Jonker P. Enschede EZC 3
Mastebroek H. Emmeloord Zignea 3aKJ
Mateboer - Pleijsier G.A. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 3
Maziachvili N. Nijmegen Aqua-Novio`94 4
McCarthy - Emmer N.N.M. Elst Overbetuwe 4
Meeberg F.A. van de Marknesse Steenwijk 1934 23
Meer J. van der Barneveld DWK 23
Meer - Zieleman J.W. van der Harderwijk De Woelwaters 4
Meier G. Hardenberg De Grunte 4
Meier - Gerards S. Gramsbergen De Lee 4
Meij - de Haas J.H. Meteren Olympia a4
Meijer J. Nijkerk Flevo 23JK
Meijer H. Hardenberg WS Twente 3
Meijerink - Molenboer A. Oldemarkt `t Tolhekke 4
Meima - Haas J. Heerde Octopus 3
Meinders J. Emmeloord Zignea 3a2J
Meinders - Bruins B. Emmeloord Zignea 4
Meisner - Pleiter S. Heerde Octopus 3
Melchers S.J.W.T. Druten De Gelenberg 3
Melchers - Hoksbergen J.M.F. Druten De Gelenberg 3JK
Mennink - Kamstra G. Ommen Dedemsvaart-AC 4
Mensink M.C. Goor De Hof 3
Metzger - Kanis J.A.A. 't Harde De Hokseberg 4
Meulenbeld P.G. Culemborg De Meer 4
Meulmeester - de Vries A.J.M. de Giesbeek DWK a4
Meun - Bakker G. Urk Urk 1978 4
Meun-Visser S. Urk Urk 1978 13a2J
Meuris F.G.B. Denekamp De Dinkel 13J
Michels B. Wageningen De Rijn a4
Middelhuis - Wennekes J.H.S. Arnhem ESCA Zwemmen 3J
Middelkoop - Geurtz J.W. Bemmel De Ward J
Miedema M.T. Ruinerwold De Reestduikers a4
Mijnen C.A.M. Gaanderen NDD 3
Milner - Smith D.L. Vriezenveen VZ&PC 3J
Minderaa O.J. Ede De Vrije Slag 3
Minderaa S. Ede De Vrije Slag 3
Mintjes W.A.M. Renkum RZC 123J
Moerkerk E.M.H. van Haalderen De Ward 3
Mol F. Deventer Proteus 24
Molder - Everink M.W.G. te Groenlo Groenlose Zwemvereniging 3aJ
Molen R. van der Enschede Losser 3
Molen - Ruijs K. van der Ede (Gld.) De Vrije Slag 4
Molenaar M.A. Steenwijk Steenwijk 1934 4
Mooren - van Schalkwijk M.W. van der Bennekom De Vrije Slag 3J
Mors - van der Wiel L. ter Hengelo WS Twente 3
Muis G. Ommen Olde Vechte 3
Mulder - Kalsbeek J. Vriezenveen VZ&PC 4
Muller L.R. Goor De Hof 3
Muselaers A.M. Wapenveld Octopus 3
Naberman - Jansen J.W. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 3JK
Nas H.A.M. Huissen ESCA Zwemmen 4
Nederburgh J.H.S. Tollebeek Zignea 4
Neeleman R.P. Oosterbeek RZC 23
Nellestijn - Buddingh C.L.A. van Rhenen Aqua-Novio`94 3
Netjes G. IJsselmuiden Deltasteur 123J
Neut B. van der Holten De Hof 3
Neuteboom Spijker - Maat A. Apeldoorn 3
Nicolai C.M.E. Apeldoorn Aquapoldro 3
Niersen E.M. van Wijchen Wijchen 3
Niersen G.W.F. van Vaassen ZVV 3
Niersen - Mateman A. van Varsseveld DOS 3
Nieuwdam H. Emmeloord Zignea a4
Nieuwenhuis M. Doetinchem NDD 4J
Nieuwenhuis - Paalman A. Rijssen De Mors 3
Nieuwenhuis - van Dijk E. Zwartsluis ZVZ 3J
Nieuwmeijer S.J.M. Oldenzaal OZ&PC 4
Nijboer - Varwijk K. Westerhaar Het Ravijn 4
Nijendijk C. Deventer De IJsel a4
Nijenhuis W.J. Bathmen De Berkelduikers 3aJ
Nijenmanting G. Wierden De Veene 123J
Nijhof B.J. Wierden De Veene 123J
Nijhuis E.J. Neede Schuurman BZC 3
Nijhuis M.I. Almelo De Veene 3
Nijhuis R. Hengelo WS Twente 23J
Nijkamp J.M. Zwolle Swol 1894 3
Nijkerken - Bennink A. van Brummen De Spreng 4
Nijland H.J. Nijverdal Het Ravijn 3
Nijland A.J. Markelo De Hof 3
Nijman G. Westerhaar De Zandstuve 4J
Nijsink E. Wierden De Veene 3
Nijsink G.H. Rijssen De Mors 3
Nijzink - Brinks M. Rijssen De Mors 3
Nikijuluw T.T. Elst ESCA Zwemmen, EZPC 3
Nolten - Westerhof M.J.G. Beuningen De Dinkel 3aJ
Nomden M. Balkbrug Dedemsvaart-AC 3
Noppers - Korblet W.J. Westerhaar De Wieke 4
Norder - Jansen T. Deventer De IJsel 4
Norel A. van Duiven ZVW'74 23
Nugteren J.J. Harderwijk De Woelwaters 4
Oddo P. Losser Losser 3
Oene D.J. van Lemele Het Ravijn 3
Oene - Kerkdijk A.J. van Lemele Het Ravijn 3
Oever G.B. van `t IJsselmuiden Deltasteur 4
Olde Dubbelink L.G.M. Denekamp De Dinkel 3
Oldenhof - Bekke P.M.E. Nijverdal Het Ravijn 3
Oldescholten E.H.A. Oldenzaal OZ&PC 3
Oldfield I. Terborg NDD 3
Olthuis F.J. Den Velde De Lee 4
Olthuis R. Den Velde De Lee 4
Ommeren - van Daatselaar G.T.M. van Kerk Avezaath Olympia 3
Onrust - Boers M. Hengelo WS Twente 3
Ooms A.C. Zwolle Swol 1894 3
Oord - Lepoutre I.F.C. van den Hedel Kerkdriel 3
Oortwijn F.J.F. Hellendoorn Hera'11 23
Oostenrijk J. Denekamp De Dinkel 23
Oosterbroek - Hommes C.C.E. Wezep Noord Veluwe 13J
Oosterbroek - Lode G. Zwartsluis ZVZ 3JK
Ophof E. Coevorden De Grunte 4
Ophof - Kaat R.R. Coevorden De Grunte 4
Ordelmans - Maassen M.G. Haaksbergen Scholtenhagen 3J
Ortsen J. Heelweg DOS 4
Otten - Overdijk Z. Lelystad De Houtrib a4
Otter H.J. Vroomshoop De Zandstuve 3
Otto C.J. Ede (Gld.) De Vrije Slag 23J
Ouburg P. Geldermalsen Olympia 3J
Oude Elferink D.G.J. Emmeloord Zignea 3
Oude Maatman - Kienhuis M.M. Oldenzaal OZ&PC 3
Oude Weernink - Steunebrink M.A.G. Beuningen De Dinkel 3JK
Paalhaar - Mensink D.M.B. Denekamp De Dinkel 3J
Paauw P.H. de Harderwijk De Woelwaters 3
Padberg C. Lonneker OZ&PC 4
Panjer J.K. Apeldoorn Aquapoldro a4
Pape J.A.E. Zwolle Octopus 3J
Pardijs A.M. Vorden De Berkelduikers 3
Passies K.H. Zwolle De Lee 4
Pauls - Worm K.G.J. Arnhem Arnhemse Watervrienden, Neptunus 4
Pekel - Martens C. De Wijk De Reestduikers 3JK
Pelleboer J.E. Glane Losser 3a2
Peperkamp - Mensink C.J.M. Denekamp De Dinkel 3
Perdon K. Goor De Hof 3J
Perdon - Brouwer E.G.J.M. Goor Twickel 3J
Perlot R. Apeldoorn Aquapoldro a4
Peterman J.G.J. Lichtenvoorde Livo 3J
Peters A.R.E. Elst Overbetuwe 3
Peters - van Amersvoort M.P. Westervoort ZVW'74 4
Petsas G.E.A. Zaltbommel Zaltbommel 3
Pieper M.B.F. Doesburg DWV 4
Piga F. Giesbeek DWV 4
Pijper M. de Almelo De Veene 4
Pijper - Hartgerink M. de Almelo De Veene 3
Pippel - van Tintelen R.C. Beesd Olympia 4
Pit H. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 23
Plas M. Wageningen De Rijn a4
Plas - Hennephof M. Hardenberg De Grunte 3JK
Plat L.E. Ermelo Triton Putten 4
Poel N. van der Wageningen De Rijn 3J
Poelert - van den Boom W.P. Warnsveld De IJsselmeeuwen 4
Pol H.B. Renkum RZC 4
Pol - Verhoof B.A.I. Grave Wijchen 3
Pollmann M. Elst Overbetuwe 3
Polman - van de Maat E.G. Oldenzaal OZ&PC 3JK
Poortinga H. Biddinghuizen Zuiderzeezwemmers 4
Poppe H.A. Almelo De Veene 3
Potkamp B. IJsselmuiden Deltasteur 4
Prinse D.S.M. Driel Neptunus 3a2aJ
Pruijmboom - Nijs J.A.A.G.M. Wijchen Wijchen 3
Pruim H. Eerbeek De Spreng 3
Pul K. Ermelo Noord Veluwe 3J
Pullen G.J.F. Bergentheim De Grunte 4
Putten N. van Tiel Vahalis 4
Raijmann - Theloosen Y.H.A. Valburg RZC 3J
Rakers - Peters A.M. Denekamp De Dinkel 3
Rampen P.J.B. Raalte De Waterratten 3J
Ras - ten Napel M. Urk Urk 1978 4
Ratering T.H.M. Lichtenvoorde Livo 23
Rave J.J. IJsselmuiden Deltasteur 3aKJ
Rüdiger W. Almelo WS Twente 3a2JK
Reen - van Drempt J.M.J. van Malden De Waalstroom 3
Rees - Lulofs L.C. van Apeldoorn Aquapoldro 4
Reffelrath J. Deventer De IJsel 4
Regelink J.D. Lathum DWV 3
Regensburg P.F. Arnhem EZPC 23JK
Regensburg - Kleyn C.H. Arnhem EZPC 3JK
Reichardt J.M. Nijkerk Flevo a4
Reiling - Duit T.J. Almelo WS Twente 4
Reimink H.W. Hellendoorn De Mors 23
Reinkingh M. Heino Swol 1894 3
Rekers W.H.F. Nunspeet Nunspeet 4
Rekers - de Beuse J. Nunspeet Nunspeet 3aJ
Rekers - Mombarg L.T.M. Enschede WS Twente 3
Rengers A.P. Biddinghuizen Zuiderzeezwemmers 3
Rensen E. Aalten Natare 4
Rensen M. Nijmegen Aqua-Novio`94 3
Resink - Lindeboom J. Putten DWK 3J
Reurink - van Duuren C.A.G. Dronten Zuiderzeezwemmers 4
Rigterink J. IJsselmuiden Deltasteur 4
Rijssen L.T. van Borne De Hof 123J
Rijssen - Bosman G.W. van Wapenveld Octopus 3
Rijssen - van den Berg I.M.J. van Wezep Noord Veluwe 3
Rijswijk W. van Bennekom De Vrije Slag 4
Rikken M.D. Epe ZVV 3
Rikken - Dikken J.D. Epe ZVV 3J
Rinders A. Vorden De Berkelduikers 4
Ringelenstijn E.S. van Varsselder De Gendten 4a2
Rink B. Vriezenveen VZ&PC 4
Rissewijck M.T.M. Arnhem Neptunus J
Robbers T. Arnhem ESCA Zwemmen 3
Rodenburg P.J. Driel RZC 3
Roedema - Oosterbroek J.C. Franeker Noord Veluwe 3
Roelofs C.T.G.E. Bemmel EZZ 23
Roelofs - Hoppen I.W.A.M. Heino Hera'11 4J
Roelofsen E. Vaassen ZVV 3J
Roelofsen J. Vaassen ZVV 123J
Roescher - Mijnheer J. De Wijk De Reestduikers 3
Roest H.I.J. Dronten Zuiderzeezwemmers 4
Rog W. Beuningen (Gld.) BZC Dolfijnen 4
Roganovic M.M. Lichtenvoorde Livo 3
Rohrink - Huisman S.J. Oldenzaal OZ&PC a4
Rolink - Molendijk G. Beuningen De Dinkel 3
Roo A. de De Wijk De Reestduikers 3a2
Roobeek - Klaver L.M. Wijchen De Waalstroom 3J
Roodzant J.D. Bennekom De Vrije Slag 123J
Rooijen - Pipers N.B.J.M. van Elst (Gld.) Overbetuwe a4
Roozeboom A.P.M. Borne WS Twente a4
Roozeboom - Dekker G.W. Borne WS Twente 4
Roseboom - Scheggetman M. Lelystad De Houtrib 4
Rotteveel - uit den Bogaard J. Vaassen De Hokseberg 3
Rougoor G.D.A Gramsbergen Dedemsvaart-AC 3aJ
Rouw M.C.J. de Kerkdriel Kerkdriel 23JK
Rötter B. Lichtenvoorde Livo 4
Ruiter A.M. de Geldermalsen Olympia 3
Ruiter J. Putten Triton Putten 3J
Ruiter - Kaandorp C.M. Dronten Zuiderzeezwemmers 3
Runherd J. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3
Salm C. Enschede EZC 3a2aJ
Salters - Haider M.S. Heerewaarden Kerkdriel 4
Sam - Wassens J.R. Zwartsluis ZVZ 4
Sanderman - Hoff J.G. Vriezenveen VZ&PC 3
Sandifort Q.A. Elst (Gld.) EZPC 4
Sangers B. Apeldoorn Aquapoldro 3
Santana Sanz - van Eijk M.A. Lelystad De Houtrib 3
Schaaf P. van der Tollebeek Zignea 13J
Schalm R.M.L. van Zaltbommel Zaltbommel 23
Schalm - Valk M. van Zaltbommel Zaltbommel 4
Schasfoort - Benneker A.M. De Lutte De Dinkel 3
Schee R van der Lelystad De Houtrib 3
Scheepen H. van Steenwijk Steenwijk 1934 3
Scheffer A. Westerhaar De Wieke 3JK
Scheffer T.J.M. Westerhaar De Wieke 123J
Scheffer H.B. Zutphen De IJsselmeeuwen 4a2
Scheffer - Niphuis N. Westerhaar De Wieke 4
Schellevis N. Westervoort ZVW'74 4
Schendel R. van Emmeloord Zignea a4
Schendel - Koning M.M.J. van Emmeloord Zignea aJ
Schendstok H.L. Elst EZPC 3
Schepers M.A. Culemborg De Meer 3J
Schepers - Buil A.B.T. Gendringen De Gendten 4
Schepper - Bergevoet W.M. Doetinchem NDD 3
Scherphof - Aalderink H. Vriezenveen VZ&PC 4
Schildwacht G.C. Vriezenveen VZ&PC 24
Schildwacht - Niks J. Vriezenveen VZ&PC 3
Schimmel J.C.W. Wageningen De Rijn 3J
Schipper M. Hengelo WS Twente 3
Schipper A.J. Ede De Vrije Slag 3
Schipper - Boer M.H. Ede De Vrije Slag 3
Schipper - Weenink A. Vriezenveen VZ&PC 3
Schoenmaker - ter Veer E.W. Barneveld DWK 3J
Schoevaart M.E. Nijmegen De Waalstroom 4
Scholing B.H. Nijverdal Het Ravijn 3
Schollaardt - Supheert G.I. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3
Scholte M.R. Lichtenvoorde Livo 3
Scholten H. Wezep Noord Veluwe 23JK
Scholten J.A. Hardenberg De Grunte 3J
Scholten G.W. Raalte Hera'11 3
Scholten M. Ommen De Waterratten a4
Scholten - Boerdijk G.A.M. Raalte Hera'11 3J
Scholten - Haverslag J.H. Laren Gld De Berkelduikers 3
Scholtens - van der Steen C.G. Lelystad De Houtrib 3
Schoolderman M. Haarlo Schuurman BZC 4
Schoonen G. Zutphen De IJsselmeeuwen 4
Schothans R. Almelo De Veene 3
Schraa - van Emmen P. Zwartsluis ZVZ 4aJ
Schrijer - Mijnheer W. IJsselmuiden Deltasteur 4
Schuite - Joosten E.W. Zwartsluis ZVZ 4
Schuivens E.G.P. Groesbeek De Waalstroom 3
Schuivens - van Schaik J.J.M. Groesbeek De Waalstroom 3
Schuldink - Schoeree I. Kampen Deltasteur 4
Schure G.J. ter Willemsoord `t Tolhekke 4
Schut H.B. Arnhem ESCA Zwemmen 4
Schutten B. Lichtenvoorde Livo a4
Schuurman G. Denekamp De Dinkel 4
Schuurman D. 's Heerenbroek Deltasteur 3a2
Schuurman C.J.C. Sinderen DOS 4
Schuurman - Halfman B. Wichmond De Berkelduikers 3
Schuurman - Zuidema G.D.A. Zwolle Swol 1894 4
Schuurmans J.B. Groenlo Groenlose Zwemvereniging a4
Seijger M.J.M. Goor De Hof a4
Selle E.J.W. te Winterswijk WWV 3J
Seppenwoolde - Tijhof J. Rijssen De Mors 4
Siebert B. Zeewolde Flevo 3
Sielias - Doppenbebrg H.J.E. Putten Triton Putten aJ
Siers G.B. Oldenzaal OZ&PC 3
Sijbers I.A.M. Zutphen De IJsselmeeuwen 4
Sijtsema S.J. Ede De Vrije Slag 3
Sik D.W.A. Heerde Octopus 3
Simina A. Nijmegen Aqua-Novio`94 3
Simons - Hofman K.M. Apeldoorn ZVV 3J
Sinderdinck R.M. Haaksbergen Scholtenhagen 3
Slaghuis - Stormink R. Vriezenveen VZ&PC 4
Sloot F.F.W. van der Urk Urk 1978 4
Slooten T.T. van Urk Urk 1978 4
Slooten - de Wit D. van Urk Zignea 3JK
Slooten - Loosman R. van Urk Urk 1978 4
Slootweg J.W. Oldenzaal De Dinkel 23
Smeele P.J.M. Denekamp De Dinkel 24
Smelt P.F.A. Zwartsluis ZVZ 23aJ
Smelt J.E.D. Rijssen De Mors 123J
Smelt - Uiterwijk A.J.J. Zwartsluis ZVZ 4
Smidt M.W.F. Culemborg De Meer 4
Smit A.G. Oldenzaal OZ&PC 3
Smit J.J. Daarle De Wieke a4
Smit D.W. Dronten Zuiderzeezwemmers a4
Smits P.A.J. Nijmegen De Waalstroom 4
Smulders C.J.M. Arnhem ESCA Zwemmen 3J
Snaphaan J.J. Beneden Leeuwen De Gelenberg 23JK
Snelder - Jansen H.J. Toldijk DWV 3
Snijder A.C. Enschede De Springplank a4
Soldt J.H. van Zaltbommel Zaltbommel 3JK
Somers L.M. Nijmegen Wijchen 23
Spanje - Lijbers A.A.G. van Zetten EZZ 3
Speksnijder R. Zwartsluis ZVZ 4
Spoelstra - de Groot U.A.C. Almelo WS Twente 3
Spoor J.W. Almelo De Veene 23
Springveld H. Lelystad Zuiderzeezwemmers
Springveld - Swart J.C. Lelystad Zuiderzeezwemmers 23JK
Spronk L.J.W. Culemborg De Meer 3
Spruit R. Ede (Gld.) De Rijn 123J
Staal H.T. Deventer De IJsel 4
Stad T.A. Hardenberg De Grunte 4
Stange W. Beusichem ZC'90 3
Star - Verhoeven K.J. van der Arnhem ESCA Zwemmen 3
Staring - den Hartog O.T. Doesburg DWV 3
Steeg J.H.L. ter Doesburg ESCA Zwemmen a4
Steenbekkers L.P.A. Wageningen De Rijn 3
Stege - Dezijn A.M. van der Heerde Octopus 3aJ
Stegeman - Assinck I.A.J. Ruurlo De Berkelduikers 3a2
Stegeman - Hiddink M. Lochem De Berkelduikers 3
Stegge - Wilke M.A.M. Losser De Dinkel 3
Stehmann H.J. Zaltbommel Zaltbommel 123J
Stellaard - Jakobs A.S. Elst EZPC 3
Stoeten - Bakker J. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 3
Stoffer - Bos S. `t-Harde De Hokseberg 3
Stokkum S.E.M. van Dalfsen Het Ravijn 3JK
Stolk - Engelaar V. Bennekom De Vrije Slag 3
Stoopen - Oerlemans I.J.G.P. Nijmegen Aqua-Novio`94 3
Storm P. Emmeloord Zignea 3
Storm - van de Woude B. Emmeloord Zignea 3J
Streek J. van de Wezep Noord Veluwe 3
Streek - Nijhuis A.W. van de Wezep Noord Veluwe 3J
Struis F.A.J.M. Olst De Waterratten 23J
Susteren M.H.H. van Wijchen RZC 3J
Takken B.R. Bemmel De Ward 4
Tangenberg J. Hardenberg De Grunte 4
Tankink W.H.J. Winterswijk WWV 23aKJ
Tankink - Hissink W.A.H. Winterswijk WWV 3aJ
Teitink F.J.F. Elten Montferland 4
Tekelenburg F. Barneveld DWK 3
Temmen - van `t Erve J.B.M. Epe ZVV J
Tempelman H. Nijverdal Het Ravijn 3JK
Terpstra E. Enschede EZC 3
Theunissen D.W.P. Wijchen Wijchen 4
Theunissen - van Zutphen K. Wijchen Wijchen 3
Thie A. Dronten Zuiderzeezwemmers 4
Thomassen - Kamping J. Vaassen ZVV 23J
Tiemens H. Staphorst De Nieuwe Slag 4
Tijink - Grote Punt J.G.P. Denekamp De Dinkel 3
Timmer - Garritsen H.W. Brummen De Spreng 3
Timmer - Schipper E.C.P. Duiven ZVW'74 3
Timmerman E.A. Wageningen De Rijn 3
Timmerman - Scheffer C. Den Ham De Wieke 3
Tintelen M.E. van Oldenzaal OZ&PC 4
Tip M.A. Arnhem ESCA Zwemmen 4
Tjokrodikromo - Blufpand H. Lelystad De Houtrib 3
Tjou-Tam-Sin N.N.A. Wageningen De Rijn 3JK
Toeter - Aalderink G.H. Raalte Hera'11 3J
Tolij G.J. van Nieuwleusen Dedemsvaart-AC 3
Tombergen M.G.M. Lichtenvoorde Livo 23
Traanman - Wes H.J. Delden De Hof a4
Treffers - Lepoeter J.A. Culemborg ZC'90 123J
Trienen R. Almelo De Veene 4
Trinks P.A. Staphorst De Nieuwe Slag 3
Trip - Jansen J.M. Raalte Hera'11 3
Tromp M.C.M. Nunspeet Nunspeet 23
Troost K. Hellendoorn Het Ravijn 234
Tuinman J. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 4
Tuinstra R.A. Nieuwleusen De Nieuwe Slag 3
Tukkers - Noordendorp M. Denekamp De Dinkel 4
Turkenburg G.J. Warnsveld De IJsselmeeuwen 4
Twijnstra M.A.S. Beek-Ubbergen De Waalstroom 4
Ubink A.M. Nunspeet Nunspeet 4
Uitslag - Meijer S. `t Loo Oldebroek Noord Veluwe 3
Unen A. van Kampen Deltasteur 3
Uytdewilligen - van Dijk G.F.W. Arnhem ESCA Zwemmen a4
Valk H. Laag Zuthem Hera'11 3
Veen M. Steenwijk Steenwijk 1934 3
Veen - Ammerlaan J.M.W.B. van Kerkenveld Dedemsvaart-AC 3J
Veen - Hobelman Y. van de Nijkerk Flevo 3J
Veenhof - van Os R. Westerhaar VZ&PC 4
Veenstra W.K. Voorthuizen DWK 3JK
Veerkamp R.P.H. Lelystad Zuiderzeezwemmers 3aKJ
Veersma L.W.C.C. Nunspeet Nunspeet 3a2
Vegt - van Dijk J.M.W. de Huissen ESCA Zwemmen 3J
Vegte - Eilander H. van der Wapenveld Octopus 3
Vegter R. Kampen Deltasteur 4
Veld - van de Wouw C.A.C.M. in 't Zaltbommel Zaltbommel 3
Velde A.A. de IJsselmuiden Deltasteur 3J
Velde H.B. van der Meppel Dedemsvaart-AC 4
Velde - Riemens J.M. van der Vollenhove ZVZ 4
Velderman G. Apeldoorn Aquapoldro 23
Velders H.C. Tiel Vahalis 23
Veldhuis - van den Brink I. Apeldoorn Aquapoldro 3
Veldman J.G. Emmeloord Zignea 3
Veldman - Tuinenburg H.H.M. Raalte Hera'11 3JK
Velgersdijk W. Apeldoorn Aquapoldro 3aKJ
Velgersdijk - Vos H.R. Apeldoorn Aquapoldro 3
Velner E.M. Warnsveld De Berkelduikers 4
Vels L.L. Lochem De Berkelduikers 3aJ
Velthuis - Altena C.J. te Beerzerveld De Grunte 3aJ
Veltmaat - Siegerink M.J.C.E. Nijverdal De Mors 3aKJ
Veluwenkamp - Bergink J.H. Rijssen De Mors 3
Venema - Timmer K.W. Harderwijk De Woelwaters 4
Verbaan - van den Heuvel A.M. Ermelo Triton Putten a4
Verbeek T.H.M. Nijmegen Aqua-Novio`94 3JK
Verburgt - Tip M.B. Arnhem ESCA Zwemmen 23
Verhoef A.J.B. Lelystad De Houtrib 23JK
Verhoef H.A. Haaksbergen Scholtenhagen 3
Verhoef - Onrust W.J. Lelystad De Houtrib 3
Verhoeven N.G.J. Nijmegen Aqua-Novio`94 4
Verkooij D.C. Emmeloord Zignea 3
Vermeer R.L. Arnhem EZPC 4
Vermeulen M.P. Culemborg De Meer 3
Vermeulen - Reuser I.A.M. Buurmalsen Olympia a4
Vernooij J.R. Zutphen De IJsselmeeuwen 3
Verploeg - van Veldhoven J.C.L. Buurmalsen Olympia 3
Verploegen A.W.M.M. Nijmegen De Waalstroom 4
Verschoor A.M. Renkum RZC 3
Versluis - Werner S. Dronten Zuiderzeezwemmers a4
Verspiek R.H. Arnhem ESCA Zwemmen 4
Versprille E. Wezep Noord Veluwe 4
Versteeg - Rietveld J. Elst De Ward 3
Vervoort N. Zwolle Swol 1894 4
Verweij de Geus - Hakkert E.S. Deil Olympia 3J
Verwoerd E.R. Almelo De Veene 3
Viel H. Tuk Steenwijk 1934 3
Viergever I.S. Elburg De Hokseberg 3aK
Viering H.B.V.M. Nijmegen De Waalstroom 3
Viering H. Hattem Swol 1894 3J
Vilsteren A.G.M. van Deventer WZC 4
Visscher R.I.M. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) 3J
Visser F.C. Horssen De Gelenberg 23
Visser P. Urk Urk 1978 24
Vlag J.S.P. van der Hengelo (Ov.) WS Twente 4
Vlieger - Schuurman R.W. `t-Harde De Hokseberg 3J
Vliet - Timmerman L. van Vroomshoop De Zandstuve 3JK
Vlijm - Tjallema J.D. Nunspeet Nunspeet 4
Volkers - Hopster J. Nijverdal Het Ravijn 4
Vonderen - van Woerkum M.G.M. van Kerkdriel Kerkdriel 3J
Vonhof J.W. Aalten Livo 3J
Vonhof - Stronks H.B. Aalten Livo 3JK
Vonke Y.B. Arnhem Arnhemse Watervrienden 4
Voorde - van Eek S.D.A. ten Vaassen ZVV J
Voorhorst J.R. Genemuiden DEK (De Eerste Kolk) aJ
Voortman - Alkema Y. Deventer De Berkelduikers 3
Voortman - Stegink H. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 4
Vos G.W. Enschede EZC 3
Vos S. IJsselmuiden DEK (De Eerste Kolk) 4
Vos G.F. IJsselmuiden DEK (De Eerste Kolk) 23
Vos J.H. Wierden De Veene 23
Vos R.J.H. Lelystad De Houtrib 3
Vos - Boender Y.J. Zwolle Swol 1894 4
Vos - Wisse E. Wageningen De Rijn 3
Voskamp - van Tent Beking H.A. Brummen Arnhemse Watervrienden 3JK
Vreeling R.M. Losser Losser 3
Vreuls R. Lichtenvoorde Livo a4
Vries H. de Kesteren 123J
Vries J.W. de Almelo De Veene 3
Vries - de Groot H.A. de Lelystad De Houtrib 3
Vries - Harten J.J.N. de Harbrinkhoek WS Twente 3J
Vries - van der Stouwe J.C. de Zwartsluis ZVZ 3J
Vries - van Tricht M. de Aalten Natare 3JK
Vriezekolk G. Borculo Schuurman BZC 4
Vrijdag - Toet G.R. Apeldoorn ZVV 4
Vugteveen B. Wierden De Veene 4
Waaijman L.G. Zwolle Swol 1894 3
Waardenburg J.C. Grave Wijchen J
Waardenburg - Glaudemans J.J.G. Grave Wijchen 3
Wagenvoort R.J.H. Denekamp De Dinkel 3
Wagenvoort R. Sibculo De Waterratten 3a2aJ
Wagenvoort P.A. Sibculo De Waterratten 4
Wagenvoort - Eiling I. Sibculo De Waterratten 3aJ
Wagter - Have F. Kallenkote Steenwijk 1934 4
Wal H. van der Wageningen De Rijn 23JK
Wal R. van der Zaltbommel Zaltbommel 13J
Wal P. ter Steenwijk Steenwijk 1934 4
Wal - Lodder J.W. van der Heelsum RZC 4
Walet G.J. Nijkerk Flevo 3
Walvaart - Vriezen M.H. te Neede Schuurman BZC 3
Wams A. Zaltbommel Zaltbommel 3
Waninge - Vroom A.H. Nunspeet Nunspeet 3J
Wasser S.G. Oldenzaal OZ&PC 3
Waterink L. Almelo De Veene 4
Weber H.W. Beuningen BZC Dolfijnen 3
Weele - Eikelboom E. ter Wapenveld Octopus 3J
Weenen T.A. van Lelystad De Houtrib 23
Weening Y. Varsseveld Montferland 3
Weerd M. de Nijmegen Aqua-Novio`94 3
Weerdt F.H. de Aalten Natare a4
Weerink - Rolink M.J.B. Langeveen De Veene 4
Wees J.C. van Lelystad De Houtrib 3
Weide - Hagemeijer J.H.T.A. v.d. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 4
Weijer B. de Arnhem EZPC 3
Weijland R. Kampen Deltasteur 13
Weijland S.M. Kampen Deltasteur 3J
Welie H.W.H. van Beneden-Leeuwen De Gelenberg 3
Well J.G.M. van Wijchen Wijchen 3J
Welle - Gervasis E.L. ter Haaksbergen Scholtenhagen 3
Wellenberg S.G.J. Dedemsvaart Dedemsvaart-AC 4
Welling H.G.J.M. Emmerich (D) Montferland a4
Welmer D. Markelo De Hof 4
Wenderich J.J. Eerbeek Aquapoldro 23JK
Wennekes W.P.M. Didam DWK 23
Wentink S.C. Doetinchem NDD 4
Werf R.M. van de Lelystad Swol 1894 3J
Werf - Smid A. van der Echtenerbrug Steenwijk 1934 3JK
Werkman G. Steenwijk Steenwijk 1934 4
Werner P.W. Heelsum RZC 4
Werner - Rietveldt L.I.M. Heelsum RZC 3
Werter J.A.J. Winterswijk WWV 3
Wesselink - Niezink D.J. Hardenberg De Grunte 3
Wesselink - Wolterink W.J. Rijssen De Mors 3J
Westenberg - Vulker M.G.M Almelo De Veene 3aJ
Westenbroek - Polman M. Oldenzaal OZ&PC 4J
Westendorp R. Enschede De Springplank a4
Westerveld M. Dinxperlo Natare 3
Wetering - van Hemmen P.E. van de Heerewaarden Kerkdriel 3
Wetsteyn J. Hengelo EZC 23
Wibbelink - Noorman L. Steenwijk Steenwijk 1934 13J
Wiegerinck C. Lichtenvoorde Livo a4
Wiegerinck - Meekes S.W.M. Groenlo Groenlose Zwemvereniging a4
Wienk F.P.M. Oldenzaal OZ&PC 3
Wiersma P.W. Emmeloord Zignea 3
Wigger S.J. Oldenzaal OZ&PC 4
Wijk L.M.C.F. van Nijmegen Wijchen 3JK
Wijk T.P. van Nijmegen Wijchen 3
Wijkstra M.J. Heino Hera'11 3
Wijnbergen S.J. Haaksbergen Scholtenhagen 3
Wijnhoud - van den Hoorn J.G. Vaassen ZVV 3
Wild - Brands M.A.M.D. Apeldoorn Aquapoldro 4
Wilens E.B.M. Haaksbergen Scholtenhagen 3a2
Wilke K.S. Zwolle Swol 1894 3
Willeme - Hagelen A.M.T. Denekamp De Dinkel 3
Willemse R.M. Elst Overbetuwe 3
Willemsen F.G. Apeldoorn Aquapoldro 23J
Willemsen H. Apeldoorn Aquapoldro 123J
Willemsen B.W. Harderwijk De Woelwaters 3
Willemsen A. Elburg Nunspeet 3
Willemsen G.J.W. Raalte Hera'11 4
Willemsen P.G.H. Zaltbommel Zaltbommel 3
Willemsen D. Elst (Gld.) EZPC 4
Willemsen - van Feggelen M.H. Harderwijk De Woelwaters 3
Willigen - van der Staal F. van Meteren Olympia 3J
Wilms J.W.A. Daarlerveen WS Twente 3
Wismans - Hijink M. Haalderen De Ward 4
Wissink J. Ede (Gld.) RZC 3JK
Wissink - Brinkers G.G.A. Markelo De Hof 4
Wit B. de Urk Urk 1978 a4
Wit E.A. de Delwijnen Zaltbommel 3
Wit - Hoekstra A.S. de Urk Urk 1978 3aJ
Witjes C.P. Arnhem Neptunus 3
Witsiers E. Wijchen Wijchen a4
Witte - de Rouw K.S.M.M. de Ede De Vrije Slag 3
Wittenberg M.J. Laren (Gld.) De Berkelduikers 3J
Wittens E.T.M. Ede De Vrije Slag 3J
Witting L.S.K. Deventer De IJsel 123J
Witvoet H. IJhorst De Reestduikers 13
Wobben - Kappe A.J. Nieuwleusen De Nieuwe Slag 3J
Wolbert R.H. Oldenzaal De Dinkel 3aJ
Wolferink - Bloemen J.A.M. Haaksbergen Scholtenhagen 4
Wolferink - Rupert C.B.M. Haaksbergen Scholtenhagen 4
Wolsink - Braakhekke H. Warnsveld De IJsselmeeuwen 3J
Woning - van der Lied M.G. van der Denekamp De Dinkel 3
Woolderink E. Wierden WS Twente 3
Wopereis M.E. Isselburg-Anholt DOS 3
Wormeester H. Enschede EZC 3aKJ
Wulp - Wallinga J.M. van der Steenwijk Steenwijk 1934 3J
Yallop S.J. Hengelo WS Twente 3aJ
Zadelhoff P.C. van Lelystad De Houtrib 3
Zandvliet C.J.J. Rijssen De Mors 3
Zandvoort - Kamps H.W. Almelo De Veene 4
Zeijpveld - Meuleman H.J. Lochem De Berkelduikers 3JK
Zetten H. van Heerde Octopus 23JK
Zoer T. Hardenberg Dedemsvaart-AC 3
Zoer - Klok T.A. Hardenberg Dedemsvaart-AC 13J
Zomer - Groot Wesseldijk W.A. Lochem De Berkelduikers 3
Zuethof R.J.M. Zwolle Swol 1894 3
Zuyderwijk - Altorf J.A. Lienden Vahalis J
Zwanenburg M.J.A. Overasselt Aqua-Novio`94 4
Zweers A.J. Renkum RZC 3a2
Zwemmer E.T.A. Wageningen De Rijn 3
test

Nieuws

03-09-2014 Regio Oost - De systemen van de kring Gelderland en kring Overijssel zijn samengevoegd tot de regio Oost.