Jury indeling regio Oost


In het veld Zoeken naar kunt een zoekselectie opgeven. U kunt hier ook op naam van een official zoeken.

Datum Aanvang Vergadertijd Wedstrijd Zwembad Officials
25-05-2019 13:00 12:15 Ok lb sessie 3 Twentebad lb (Sportbad) (Hengelo) G.G.J. Barnier,H.J. Barske,P.J. van den Berg,P. van Kesteren,C. Salm,H. Scholten,H.B. Vonhof - Stronks,R.H. Wolbert
25-05-2019 14:00 13:15 GK lb sessie 3 Sportfondsenbad West (Nijmegen) M.P.W.M. van Beek,P. Boers,J.M.H. van den Bosch,A. van Elst,E. Huisken,N.J.G.M. Ligthart,S. Meun-Visser,M. Rensen
26-05-2019 13:00 12:15 Ok lb sessie 4 Twentebad lb (Sportbad) (Hengelo) G.H. Binnendijk - Broekhuis,A. Critchell,C.J.H. Heederik,S.M. Heederik - van Ardenne,Y.C. Heino - Hakze,J.H. ten Kampe,H.B. Vonhof - Stronks
26-05-2019 14:00 13:15 GK lb sessie 4 Sportfondsenbad West (Nijmegen) A.J.W.M. van Aken,M.P.W.M. van Beek,A.J. van Buiten,A. van Elst,H. van der Helm,W.F. Luimes - van Mastrigt,M. Rensen,R. van der Wal
01-06-2019 13:30 12:45 Gelderse Miniorenfinales deel 1 De Koekoek (Vaassen) R.C.M. Buur,J.E. Leeuw,W.F. Luimes - van Mastrigt,J. Roelofsen,I.S. Viergever,H.B. Vonhof - Stronks
01-06-2019 16:15 15:30 Overijsselse Miniorenfinales deel 1 De Steur (kb) (Kampen) A. Critchell,E.G.J.M. Perdon - Brouwer,S.E.M. van Stokkum,S.M. Weijland,J.J. Wenderich,L. Wibbelink - Noorman
02-06-2019 13:30 12:45 Gelderse Miniorenfinales deel 2 De Koekoek (Vaassen) E. Huisken,N.J.G.M. Ligthart,W.F. Luimes - van Mastrigt,J. Roelofsen,W. Velgersdijk,H.B. Vonhof - Stronks
02-06-2019 16:15 15:30 Overijsselse Miniorenfinales deel 2 De Steur (kb) (Kampen) G.G.J. Barnier,H.J. Barske,S.E.M. van Stokkum,I.S. Viergever,S.M. Weijland,L. Wibbelink - Noorman
15-06-2019 13:00 12:15 Overijsselse B-kamp. deel 1 Twentebad lb (Sportbad) (Hengelo) H. Brand,P. van Kesteren,S. Meun-Visser,G.W. Roozeboom - Dekker,C. Salm,H. Scholten,P.F.A. Smelt
15-06-2019 14:15 13:30 Gelderse B-kamp. deel 1 Rozengaarde (Doetinchem) A.J.W.M. van Aken,J.J. Derksen,A. van Elst,E. Huisken,W.F. Luimes - van Mastrigt,H.B. Vonhof - Stronks
16-06-2019 13:00 12:15 Overijsselse B-kamp. deel 2 Twentebad lb (Sportbad) (Hengelo) H.J. Barske,G.H. Binnendijk - Broekhuis,A.M. Gilding - Tussaud,G.W. Roozeboom - Dekker,C. Salm,L. Wibbelink - Noorman
16-06-2019 14:15 13:30 Gelderse B-kamp. deel 2 Rozengaarde (Doetinchem) J.M.H. van den Bosch,J.J. Derksen,A. van Elst,E. Huisken,W.F. Luimes - van Mastrigt,H.T.M. van der Maarel

Wedstrijdoffcial

Belangrijke links

Aangesloten bij


Adresgegevens

Pioen Partners b.v.
Twentepoort West 38
7609 RD Almelo
: + 31 (0)546 456 223
www.pioenpartners.nl